• Nogo
    3.7k


    Volio bih Bernauera vidjeti na šestici uz Mišića i Baturinu. Mislim kada se oporave Mmaee i Ktc da bi Berni mogao igrati ovu poziciju radi agresivnosti i dugih lopti.
  • Dida56
    0
    Jučerašnji pogodak Vrbančića me podsjetio kako je Dinamo dosta golova dobio od svojih igrača na posudbi u drugim klubovima.Od ostalih igrača koji su zabili Dinamu na prvu mi na pamet padaju Kulenović,Marin,Čop,Štefulj,Topić.
    Ima li netko možda točan broj Dinamovih igrača na posudbi koji su zabili Dinamu?
  • Svi na Sjever
    2.3k
    I meni je zapeo za oko nepravedan opis i ocijena igre Bernauera u SN, decko je odigrao vrlo dobru tekmu sa jedno 5-6 iznad prosječnih paseva što po podu,što dijagonale.

    Ispod radara je prošao njegov vrhunski pas za Kuletov zicer protiv Belupa proslo kolo,kojeg se nebi postidili neki vrhunski veznjaci.
  • Sixthway
    484
    Neznam kad sam zadnji put vidio igrača koji se toliko veselio golovima ko R.Torrente , kao da mu je uteg od miljun tona pao sa srca. Podsjeća malo na Lauritsena.
  • NORTE
    11.6k
    Bjelicu još nismo vidjeli u opremi s original dinamovim grbom u pravim bojama i nadam se da će se to uskoro promijenit.
    Vidim da originalnog grba nema u standardnoj trening opremi, ali bar neka jakna za glavnog trenera ili nešto takvo...

    k_35407215_640.jpg
  • FrodoJePurger
    122
    hvala ti majstore :strong:
  • Zagi
    7.8k
    Nije pitanje ovaj forum ili drugi forumi ili portali ili stadion ili birtija. Bilo je puno onih koji su sumnjali u Petkovića i Oršića. Dovoljno je zapitati se kakva bi danas bila reakcija nekih da Marić pokuša dovesti napadača koji nije imao impresivan napadački učinak čak ni u Serie B ili krilo koje se nije nametnulo u Rijeci. Dosta je ljudi u njih sumnjalo, a malo tko je mogao očekivati kakav će učinak u konačnici ostvariti.Kaktus Car

    Dobro ali to su bedaste i neutemeljene procjene na razini "da išta valja , nebi igrao u serieB ".
    Ili da tvrdiš da su traperice A bolje jer imaju naljepljenu marku od traperica B iako ništa ne znaš o materijalnu, kvaliteti kroja itd.
    Isto tako je Perišić bio "klasetina za HNL" potpuno ignorirajuči činjenjicu da ne može potrčati niti skrenuti. Dosta bitno u nogometu, ne?

    Ali nakon 5-6 punih utakmica tvrditi da se ne može baš dati nikakva procjena je jednako suludo.
    Za potpunu procjenu u redu, treba više vremena. Ali ako već na prvih par tekmi bude vidljivo da npr Ljubičić muku muči sa kontrolom lopte, može se procjeniti da ne bude vrhunski vezni.
    Prostor za napredak svakako ali i jasan limit.
  • NitkoBitan
    17.7k
    Evo jedne zanimljive i pomalo neobicne situacije vezane za raspored Dinamovih utakmica.

    Dinamo ce u periodu od Monaca doma (2.10.) do Rijeke doma (23.11) odigrati samo jednu domacu utakmicu i to protiv Osijeka (27.10.). Znaci poslije Monaca pauza od Maksimira 25 dana, zatim Osijek pa nova pauza od skoro mjesec dana :grimace:

    U tom periodu nas ceka 7 gostovanja - Varazdin (6.10.), Istra (19.10.), Salzburg (23.10.), Bjelovar (30.10.), Sibenik (2.11.), Bratislava (5.11.) i Gorica (9.11.).
  • jakov1
    145
    Pa naravno da mogu imat svoj stav i mišljenje i izreć ga!mali M

    Izmišljaš toplu vodu na temu koja je prožvakana uzduž i poprijeko zadnjih 20 godina. Svatko si može otvoriti Sarbanes Oxley, njegovu interpretaciju ili bilo koji suvremeni kodeks korporativnog upravljanja i vidjeti koje su to različite uloge unutar vodstva neke organizacije.

    Razlog zašto postoje svi ti silni odbori (dioba vlasti), a ne samo jedna glava na čelu je da se izbjegne zloupotreba ovlasti, a ne da svatko svojom perspektivnom doprinese zajedničkoj odluci. Sama riječ "nadzor" je vrlo znakovita, govori da se ne očekuje uplitanje u odluke i nekakvo argumentiranje. U međuvremenu sam pogledao izjavu, ali bez obzira na nju, tvoje opravdanje idu u potpuno krivom smjeru.

    Izvršni odbor je postupio po članku 38.stavak f statuta po kojem nadzire rad Upravesport

    Moj odgovor je bio vezan na Sanjinovu izjavu da je sve u skladu sa Statutom što je po meni alibi politička izjava. Možeš biti u skladu s ograničenjem brzine vožnje, ne možeš biti u skladu s nekakvim okvirnim smjernicama.

    Ako Odbor kaže da je trener daleko van budžeta, to je očito nadzor. Ako kaže da želi trenera koji igra s 3 stopera i krilima visoko, to je očita sportska odluka i prekoračenje ovlasti. Ako Odbor kaže da trener ima 70 godina i da nije sigurna opcija na klupi ili da trener ne razvija mlade igrače što nije u skladu s vizijom kluba, tu je pitanje ovlasti puno puno teže, nema jasnog odgovora.

    Uopće ne želim reći da je Odbor u ovom slučaju prekoračio ovlasti, ali činjenica da član IO komentira izbor trenera u prvom licu je u najmanju ruku škakljiva situacija - može se stvoriti percepcija da je Odbor bio uključen u procjenu nogometnih aspekata, a na njemu nikako ne leži odgovornost za donošenje tih odluka.
  • noezg
    11
    S cim se ti mučiš, nevjerojatno. Meni je ovaj grb i ljepši.
  • Nolifer
    8.2k


    Apsolutno si u pravu i slažem se. Ne razumijem zašto se forsira ta boja, koja nije Dinamova... Ne znam od kad smo mi zeleni?
  • Crusades1986
    12.5k
    Pa otkad smo crveni.
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Nije ni Barca zelena pa imaju treci dres. Trening oprema crna,nekad siva…
    Sta smo debili neki da moramo od glave do pete biti u plavom da bi se znalo da smo Dinamo? Najbolje igracima narediti samo plave kopacke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.