• Common Sense
    808

    Neni je bila velika čast upoznati njemu najdražeg pjevača Eda Sheerana.
  • Blueshadow86
    1.7k
    Žao mi je jedino što Cordoba i Rog nisu uspjeli zabiti gol. Cordoba se uvijek nađe u situaciji i nekako kao da uvijek odabere lošiju/kompliciraniju odluku, dok Rog puca kada treba pucati, ali gol ga neće i neće... Vjerujem da će se i to uskoro dogoditi, puno će im značiti za dalje.
  • Klenx
    5.7k
    Iako Lokomotiva nije pravo mjerilo kvalitete s obzirom da su trenutno još u lošoj fazi, da smo izašli s govorom tijela kao protiv Banjola i Belupa rastočili bi nas i oni.

    Kod lošeg trenera Pjace, Baturine i Petkovići izgledaju katastrofa, kod dobrog trenera će i Špikići, Hoxhe i Ogiware izgledati dobro. Pod Jakirovićevim vodstvom smo počeli sumnjati u svaki transfer ovog ljeta, siguran sam da ćemo za par mjeseci do zimske stanke pod Bjelicom imati kolektivni zaključak “pa stvarno za HNL imamo 20 top igrača!”.
    Ne treba padati u neke euforije, ali jasno je kao dan da će dugoročno ovo sa Bjelicom biti vrhunski potez, samo da nanižemo još 2-3 HNL pobjede da imamo mir u kući, dohvatljivi zaostatak i slobodu da Bjelica radi bez histeriziranja modrog puka.

    Monaco nam relativno brzo dolazi, ne očekujem u toj utakmici ništa osim poštenog muškog fajta pa što se desi.

    Jednu stvar ću samo izdvojiti iz jučerašnje tekme.
    Imali smo više opasnih akcija i smislenih izvođenja kornera nego 50 utakmica prije toga skupa.
    Što se na kraju i vidi kroz dva Torrenteova gola.
  • ShanKu
    767
    Na sjeveru je bilo dobro navijanje jučer. Svaka čast starijim Boysima kaj su tjerali klince oko sebe da navijaju :sweat:
  • Big Daddy
    1.3k
    Bilo je zbilja prebrutalno, jbn glasno i složno
  • Hrc-Vg
    353
    Iza mene bilo 7 navijača Andrelechta koji su dobro navijali i iz nekog razliga su opsjednuti s Markom Rogom…Svaki put kad je taknuo loptu: Markoooo!!!
  • Marley
    1.7k
    Primljeni gol nisam ni vidjela, jer je taman netko od nasih (Ademi mislim) bio na podu, a to me uvijek presjece i skrene mi paznju. Idem sad to trazit, golove opcenito. Ako je netko voljan neka slobodno stavi snimku golova, nesto sam lijena danas, ipak je nedjelja :blush:
  • marcio amoroso
    36.6k

    Imaš sažetak na temi sažetaka.
  • ZgDLions
    428
    I Zeko je bio, sve je upratio i pravovremeno izvijestio šta se na terenu zbiva.
    Malo smo bili dalje, ali dio smo upratili.
    :grin:
    1-B48-FF4-E-A31-C-4-C4-F-B35-A-0-BCC6-F4-DC6-E1.jpg
    Zeko legenda.
  • Toni90d
    497
    Prikazivanje Bjelice, vratilo me u 2019. Ista frizura, brada, kaput, isti stil oblačenja, na trenutak te vrati kao da gledaš snimku stare utakmice, onda pokaže ložu, i taman kad hoćeš početi psovati radi gadnih lopova i mumija, vidiš Zeku i Marića, shvatiš da ne gledaš staru utakmicu, niti da si u snu, da napokon imamo naš Dinamo.

    Prošlo je par mjeseci od svega, ali još uvijek me žicne kad prikazuju ložu, da se nebi probudio iz nekog lošeg sna, a tamo sjedi Mumija i co.
  • Crni86
    3.9k
    Nevjerojatan mi je hejt dnovinara, tocnije olivarija, prema maxu. Covjek ga je iskritizirao i da nisam gledao utakmicu rekao bi da je dozvolio protivniku 3 prilike za gola, a decko je zapravo defanzivno odigrao solidnu tekmu bez i jedne greske uz visebrojne odlicne okomite paseve koji su nam omogucili da konstantno budemo opasni preko petka i akija.
  • NVKOD
    1.3k
    Loša posjeta.Rakovica1986

    Jednostavno se ne mogu složiti s ovom tezom. Gledajući utakmice protiv Lokomotive na Maksimiru, izuzevši jučerašnju utakmicu, prosjek gledatelja je bio ravno 2000! Do "jučer" smo imali 350 i 829 gledatelja protiv Lokse na Maksimiru što je sramotna brojka.

    Gledajući unatrag 3 sezone, najlošiju posjetu imali smo u sezoni 2021/22 u 6. kolu kada je na Maksimir došlo 1190 ljudi. Sljedeća najlošija posjeta je bila u četvrtfinalu kupa sezone 2022/23 sa 1236 ljudi. Od tada, postepeno raste broj gledatelja, svaki put iznad gore navedenog prosjeka. Na grafu je prikazana posjeta na zadnjih pet utakmica protiv Lokomotive na Maksimiru:

    Snimka-zaslona-2024-09-29-115902.png

    Rekord koji je stajao do jučer bio je u sezoni 2013/14 kada se je skupilo 5000 ljudi gledati utakmicu. Ne samo da smo srušili rekord, već iz utakmice u utakmicu raste broj gledatelja. Neki su valjda očekivali da ćemo svaku utakmicu rasprodati ZD i SD, ali treba biti realan da je svaki pomak u broju gledatelja odličan tako da je ova brojka protiv kluba kojeg je inače u prosjeku gledalo 2000 ljudi zapravo fenomenalna.

    Jedno je sigurno, Zagreb se polagano budi i sve veći broj ljudi dolazi na utakmice. Mislim da smo prošle sezone skinuli nekoliko rekorda što se tiče posjete (Istra mi prva pada na pamet) i nadam se da će ta brojka i dalje raste, ali kako sam rekao, ne trebamo odmah očekivati čuda . Klub se nakon dugo godina otvorio i okrenuo navijačima te dug je put pred nama.
  • Big Daddy
    1.3k
    „Prikazivanje Bjelice, vratilo me u 2019. Ista frizura, brada, kaput, isti stil oblačenja, na trenutak te vrati kao da gledaš snimku stare utakmice, onda pokaže ložu, i taman kad hoćeš početi psovati radi gadnih lopova i mumija, vidiš Zeku i Marića, shvatiš da ne gledaš staru utakmicu, niti da si u snu, da napokon imamo naš Dinamo.

    Prošlo je par mjeseci od svega, ali još uvijek me žicne kad prikazuju ložu, da se nebi probudio iz nekog lošeg sna, a tamo sjedi Mumija i co.“


    Divota, i zato se isplati doci na tekme, bez obzira tko protivnik bio.
  • Rakovica1986
    662
    ajmo ovako. Slažem se, jučer je na Lokomotivi bilo više gledatelja nego što ih inače bude na Lokomotivi, što je za svaku pohvalu. Isto tako graf ti nema nikakvog smisla jer vučeš linije na utakmice s brojem registriranih ulaznica i uspoređuješ ih sa jučerašnjim brojem izdanih ulaznica. Jučer nije bilo 8300 ljudi na utakmici, po mojoj procjeni 6150.

    Nije uopće poanta bila u tome da se ide u neku negativu, nego samo treba maknuti sastrane to " s obzirom na Loksu i ostalo dobro je". Dolazi se gledat Dinamo, hrpa godišnjaka jučer nije došla, a ja sam tu jedino nezadovoljan jer Bjelica to nije zaslužio.
  • Dubbbrava
    573
    Sjever jučer 3000, zapad cca 3700-3800, total malo ispod 7 što je i dalje odlična brojka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.