• Maxova dijagonala
    454
    Tomo Ivković kad udara po njemu redovno ga nazove Benrahou.
    Toliko o stručnosti maxovih hejtera
  • Dzoni
    636
    Ivković stručan i informiran jednako kao 91. kad nije znao da je rat, stoga njegovo mišljenje nije uopće bitno.
  • Keyser Soze
    10k
    Ja branim Maxa od njegovog početka u Dinamu, baš mi se sviđa njegov stil nogometa i kako otvara igru, šalje duge lopte. Ima svoje mane, ali da toga nema onda ni on ne bi igrao u Dinamu.
  • hardek
    2.9k
    Max je ako se ne varam bio u samom vrhu po uspjesnosti dugih lopti u 2. Francuskoj
  • The Undertaker
    5.4k
    Problem Bernauera je što on sa svojim setom vještina i talenata nije stoper već prije vezni igrač. Igra na krivoj poziciji. I ne vidim kako on može napredovati na poziciji stopera. Pojednostavljeno, kad bi svi naši igrači bili zdravi i u formi onda je on 5. ili 6. stoper. Ispred njega su i KTC, Mmae, Torrente, Perić i Ristovski.
  • Jaro
    7.4k
    U Sportskima "šaljivdžija" od novinara kaže da se zapitao postoji li u kladionici koeficijent na broj Maxovih dugih lopit za vrijeme utkamice (kaj god bi ovo trebalo značiti?).Sibirski plavac

    Ahahahaha. Hahahahaha... hahahaha. Novinar je smrdljiva pijandura koji tekmu nije ni gledao. Pogledao statse na sofi (bas to sam istaknuo nakon tekme da ce pizdit ti nerd "navijaci", laptop-fotelja ekipa koji loptu nisu ni u vrticu taknuli, a danas zbog guzice velicine crkvenog zvona, ovece mjesine umjesto trbuha, 90 postotne vjerojatnosti srcanog udara u sljedeca 3 mjeseca, ne mogu niti pomisliti na fizicku aktivnost vecu od trpanja masne hrane u svoja prljava usta) i zakljucio kako je Max ispucao 14 dugih dodavnja. Debil da je gledao utakmicu vidio bi (kao i neki hejteri ovdje) kako je i Max odlicno odigrao ulogu no-nonsense stopera i da je sve i jednu loptu cistio iz prve. Njegov "problem" je kaj mu lopte u ciscenju ne idu popit Drpicevih na tribine nego na suprotnu polovicu pa ih sofin algoritam racuna koa "duga dodavanja"...
    Stoper nek cisti, golman nek brani, a Los i ovi pijanci iz sportskih redakcija nek se guse u statistikama kad vec nisu sposobni izaci na zrak, ne daj Boze potrcati i zivjeti sat-dva ne prikopcani na laptop..
  • Marley
    1.7k
    Cijelu proslu sezonu sam se gadila na nizozemske novinare koliko su odvratni prema Josipu Sutalu, super im je dosao stranac kao vreca za udaranje. E nasim novinarima je to Bernauer. Jadnici jadni.

    Bravo Max :up:
  • Yovitssa
    656
    Baš čitam taj rant protiv Maxa i pitam se jel sam ja toliki neznalica pa ne vidim te sve njegove greške ili kaj (Torrente je isto "zaplivao", ali je zabio dva gola pa je kao ok?)? Čak mi i nije baš ono toliko drag da bih bio previše subjektivan u procjeni njegove igre, ali meni on igra sasvim korektno...
    Svaku njegovu tekmu seciraju do mjere nekog sprdanja i ruganja (tipa "kaj on radi uopće u Dinamu", "kaj si on umišlja da igra"...), a po meni je on za HNL top branič, s tim da njegove lopte i mogućnost otvaranja kontre i polukontre (naročito dijagonalama) nemaju ni top braniči iz "liga petice". I upravo iz tog razloga mi je žao kaj ga ni jedan trener nije isprobao na "šestici" u nekom kontinuitetu jer bi to moglo ispasti top!

    Ukratko, Max se u mojim očima polako pretvara u mučenika i zato mi je iz dana u dan sve draži!
  • austrijanac
    4.1k
    Predrag Jurišić je pisao osvrt u Sportskima i vi si pružite to bolno iskustvo i pročitate.

    pingvini2.jpg
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Procitao sam neki osvrt na portalu jutarnjeg i odmah se sjetio zasto samo Zonu citam. Nema klika od mene vise jer sranje nadrobljeno ne vrijedi ni te milisekunde najjednostavnijeg poteza na svijetu.
  • Smotanihaker
    702
    Znači SN danas: "Bernauer 5 - kad bi barem objasnio neke svoje poteze..."
  • Jaro
    7.4k
    Nije platio tripice klosarima ocito...
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Max bi bio standardni prvotimac u svakoj momcadi u HNLu osim Dinama. Medu najboljim stoperima HNLa, ali ga je bitno popljuvat jer je prvi Simicev transfer
  • Marley
    1.7k

    Ma vrijedi mi samo zato da mu ispod napisem koliko je jadan. U nadi da ce mozda procitati i mozda se barem na sekundu posramiti sam sebe. Vjerojatno nece, ali tako mi je barem lakse.
    Na vecinu kretenskih komentara sam otupila i ne upustam se u rasprave. Ali na novinare jos uvijek nisam, ne mogu se suzdrzat.
  • Orc123
    8.1k
    Nicota iz Germanijaka, spodobe od SN, svima je Max trn u oku josnod kad ga doveo Biscan i Simic....zna se zasto...Max je iznimno korektan stoper! Koliko je on jucer kvalitetnih samo dodavanja podijelio, to neki stoperi od 20-30 milja mogu samo sanjati! Isto pohvala Torrenteu, isto je imao par finih Dijagonala i odradili su jucer jako dobar posao obojica!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.