• don
    5.7k
    Max je bio dobar, pogotovo postotak točnih dugih lopti. Ali činjenica je da se tresem svaki put kada ulazi u sredinu između protivničkih igrača jer na svakoj utakmici ima bar 1 do 2 kiksa koji te mogu koštat gola.
  • Orc123
    8.1k
    bez tih ulazaka u sredinu mi bi vijecno vrtjeli loptu od jednog do drugog beka.....nesto sto je bilo specijalnost kod Jakirovog kontroliranog nogometa....zato je i bivsi.
  • don
    5.7k
    nitko ne kaže da ne bi, to je i Bjelica rekao na pressici da im je rekao da to rade. Ali kažem, uvijek ima kiks-dva po utakmici i to nas može koštati u vekikim utakmicama.

    jučer je bio baš dobar, općenito.
  • Orc123
    8.1k
    o tome ti pricam....sad sam siguran da ce mu Bjelica naci mjeru...od samoga igranja pa do nacina na koji bi trebao igrati. Jednostavno Bjelica je za 2 koplja ozbiljniji trener od Jakira.
  • Maxova dijagonala
    440
    Ljudi udaranje po maxu od strane hrv novinara je normalno...oni su htjeli da Dinamo uzme Galešića za 3 milijuna pa da miško ima viška para za njima plaćat članke o Fruku u Psgu i Jankoviću i Lilleu.
  • The Undertaker
    5.4k
    Ja baš mislim da će kod Bjelice igrati samo kad mora. Bumo vidili uskoro. Prognoziram mu odlazak već na zimu.
  • Jaro
    7.4k
    svakoj utakmici ima bar 1 do 2 kiksadon

    Lažeš!
    Ja ti bar jednu nabrojim gdje nije imao...
  • don
    5.7k
    :lol:
    jesam, obožavam lagati protiv Dinamovih igrača.

    I jučer je imao par nesigurnih poteza.
  • Jaro
    7.4k
    ok, zakljucujem da radis u SN... ajbok
  • don
    5.7k
    jesam, dugi niz godina već.
  • CastAway1986
    1.5k
    Bernauer odigrao vise nego dobru utakmicu a dovoljno je pročitati da su asistenciju RPG-a za Ademija upisali Cordobi , toliko o gledanju utakmice tih novinarskih idiota
  • IvanPerić1945
    32
    Jučer odličan bio
  • Blueshadow86
    1.7k
    Dobar je bio jučer.
    Sve to stoji da je s loptom na "ti", da je tehničar i da zna, sve to stoji, ali bi ipak volio da ponekad igra jednostavnije i sigurnije. Jučer je trebala biti jedna klasična njegova dijagonala, a napucao je Mišića, to se već viđalo x puta. U obrani samo čekam kad će mu netko oduzeti ili presjeći loptu i ući u stopostotnu šansu. Protiv jačih ekipa bi moglo biti kobno.
  • Big Daddy
    1.3k
    „ Max bi bio standardni prvotimac u svakoj momcadi u HNLu osim Dinama. Medu najboljim stoperima HNLa, ali ga je bitno popljuvat jer je prvi Simicev transfer“

    Dinamo je svijet za sebe u HNL-u. A to cemo pod Bjelicom i dokazati. Jucer je bio pocetak. Nema vise zajebancije s Dinamom.
  • Big Daddy
    1.3k
    Treba igrati kak im je Bjelica rekao jednostavno, znaci u obrani BEZ rizika. Nabij u kukuruze ak te stisnu i to je to. Cvrsto u duelu i ako imas priliku povuci prema naprijed a la Beckenbauer kreni, ali oprezno. I mazni dugu loptu ako su kriva slobodna, tj. ako vidis prostor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.