• Sibirski plavac
    1.8k
    Sportske- ocjene igrača danas:
    "Bernauer 6,5- jedan odličan blok, iako je imao neke manje sigurne reakcije"

    Ni riječi o sjajnom proigravanju za 2 0? A dobro...
  • mlinchica
    1.8k
    Samouvjerenost ili ludost :lol:
    Odlična fotka..

    [img]http://IMG-6783.jpg
  • hardek
    2.9k
    Da je Ronaldinho bio stoper bio bi Max Bernauer :lol:
  • Danko
    1.1k

    A Nevistić si misli " daj koji ti je ku..."
  • Hnlovac
    1k
    Meni je i dalje najjaci video Bernaura s reklame zaajice prvaci u webshopu kad kaže to ti tak ide kap da je iscapljine
  • Zg123
    322
    Falila nam je njegova igra nogom u derbiju, to nijedan nas stoper nema. Steta sto nije bas pouzdan u obrani i ne znas sta ocekivati od njega
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Solidan danas. No, opet novinari jedva dočekali bocnuti njegovu igru. Na germanijaku veli novinar da je on bio najveća opasnost po Nevistića a ne napadači lokse. U Sportskima "šaljivdžija" od novinara kaže da se zapitao postoji li u kladionici koeficijent na broj Maxovih dugih lopit za vrijeme utkamice (kaj god bi ovo trebalo značiti?). Još negdje sam vidio neki sličan komentar kao ova dva navedena. Može svatko govorit što hoće, ali mislim da nijedan igrač u zadnjih xy godina, a pogotovo stranac, nije bio toliko uzet na zub od strane novinara bez nekog prevelikog objašnjenja. Da, ima svoje mušice i zna u nekim tekmama pogriješiti,ali koliko igračkih taraba smo u prošlosti imali u našoj obrani pa nijedan nije dobio ni blizu kritika kao Max. Za ove hnl tekme mi je top izbor, ali za Europu bih ipak obranu sa KTC-om, Mmaeom, pa možda i s Torrenteom jer su ipak sva trojica fizički jači od njega. Svakako od mene Max ima plus za današnju tekmu. :up:
  • Maxova dijagonala
    458
    Ma max je odličan za rotaciju i ovakve utakmice a novinari mogu govorit šta oće.
    Danas opet par lijepih dugih lopti čisto zato da opravda moj nick
  • vjeko1701
    8.4k
    Došao je usprkos menadžerskom lobiju umjesto igrača za kojeg je Mamić već dogovorio bogate "naknade" okolo.

    Od prvog dana je uzet kao simbol "neispravnosti" stava da Dinamo može dovesti izvana umjesto da ga se cucla doma podmazano od svih strana koje takvim stavom gube.

    Pola "novinara" se valjda ni ne sjeća zašto ga ima na zubu al eto, ostalo je i danas.
  • Orc123
    8.1k
    Germanijak i objektivno novinarstvo nejdu u istu recenicu. Srali su po njemu od dolaska a momak uvijek daje sve od sebe ....nije najbolji ali je iznimno koristan i dobat igrac koji opravdava ulozeni novac...
  • Nino Bule
    13.8k
    Inace bas mi je drago da je bjelica poslije utakmice rekao da je dao upute i torrenteu i maxu da lupaju dijagonale, volim kad trener koristi najbolja oruzja igrača a ne ukalupljuje, ako ti ne valja ne koristis ga a ne ogranicavat igracevo najbolje oruzje, danas je max bio 2 puta blizu asistencije za 100% sansu
  • Zagi
    7.7k
    Max i Torrente se baš dobro nadopunjuju.
    Vrline jednog su slabosti drugog i obrnuto.

    Jedino baš nema puno brzine u tom dvojicu ali kaj ćeš. Nema niti u alternativnom.
  • Maxova dijagonala
    458
    Denis svaki podcast oplete po njemu 2,3 puta onako bez problema.
    Istina nije top igrač ali nije ni rupetina kakvom ga dnovinari idu prikazat
  • vjeko1701
    8.4k
    Da pogodim, zove ga Bernabeu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.