• serbus
    4.2k


    Je valjda maturalac u ZG ili koji kurac ali more ih je bilo.
  • Dudu24
    191
    Ne kužim zašto je toliko ekipe protiv Ademija. Uvijek daje sve od sebe, možda više nije top nivo, ali i dalje je dobar za HNL. Svaki put kad igra, nađe se u par situacija za gol iz drugog plana. Meni s obzirom na staž u Dinamu, najdraži igrač ikad. Naš Totti
  • DZGIS
    1.2k
    Kakvu zvijer će Neno napravit od njega, kad dođe vrijeme za to :fire:

    Screenshot-20240928-234741-Instagram.jpg
  • hardek
    2.8k
    Ja bi rekao da je pravi test sljedeće kolo Varaždin u gostima. Varaždin najugodnije iznenađenje sezone za sada, jako ih je teško probit i imaju jako dobru tranziciju sa Šegom i Dabrom.
  • serbus
    4.2k
    Mislim da Jakirov problem i nešto u što bi trebao otpremninu uložiti je tečaj stranih jezika.
    Neno sa većinom njih može 1na1 bez prevoditelja i odmah ima veći respekt kod stranih igrača u startu.
  • Orc123
    8.1k
    Ova momcad ima toliku sirinu i kvalitetu da nismo ni svijesni toga! Potreban je samo trener koji ce to ukomponirati! Pa daj pogledajte koji igraci su usli i koji su jos ostali na klupi! Mislim da ce to Bjelica posloziti bas onako kako i treba. Igra je vec sad izgledala nekako fluidnija, tecnija, jednostavnija, igraci nisu bili staticni, i da, ono sto sam uvijek govorio, mozes ti imat Gvardiola i Sutala na stoperima ako ti cijela momcad ne igra obranu. Ovo je totalno druga pjesma bila od pocetka....ici hrabro na Monaco pa kaj Bog dragi da. Nisu vanzemljaci, ako budemo na razini, mozemo mi peotiv njih.....
  • don
    5.7k
    Hrpa spanjolacaNino Bule

    vidio sam i 2 kineza, od kud njih? :lol:
  • badjibadara
    3.2k
    Ma zadovoljan sam i ja samo ova utakmica nije nikakav pokazatelj uspona naše forme.The Undertaker

    Nije, ali sa Jakirom bi tu bio neki truli remi, Rile na stoperu, Pjaca desno...



    Ovi spanjolci svi sa Dinamovim salom, onim plavo bijelim iz shopa.
  • Rakovica1986
    661
    Dobro je to izgledalo na terenu. Jasno, bez puno komplikacija.
    Bravo dečki, bravo Neno!
  • Bosskovitz
    12k
    Ma zadovoljan sam i ja samo ova utakmica nije nikakav pokazatelj uspona naše forme.The Undertaker

    Naravno da nije test forme, doveli smo na klupu Bjelicu, ne Gandalfa. Koliko je odradio, cetiri treninga? Nakon ta cetiri treninga vec se vide vrlo ociti pomaci u igri, a definitivno smo se i psiholoski podigli. Nema tog trenera na svijetu koji moze puno vise napraviti u manje od tri dana.
  • don
    5.7k
    Koliko je odradio, cetiri treninga?Bosskovitz

    nije, četvrtak je bio regeneracijski za ove koji su igrali u Banjolama uključujući i Mišića i Petka, a dan prije utakmice se ne rade treninzi kakvi trebaju tako da. Još ništa a vide se pomaci :smile:
  • Nino Bule
    13.8k
    Ovi spanjolci svi sa Dinamovim salom, onim plavo bijelim iz shopabadjibadara

    Je, to me i zbunilo u pocetku haha
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Hrpa spanjolaca je zavrsila na sjeveru veceras haha, i prema zapadu ih je bilo a i dole ispred tribine na ulazu sam ih sreoNino Bule

    Pokraj mene trojica ,sva trojica u bež jaknama,pa su bili uočljiviji od činjenice da je Petko pojednostavio svoju igru.

    Al trudili su se navijat.
  • Fanboy
    2.6k
    Gori smo od tovara, iz euforije u depresiju i onda opet u euforiju...
    Nema ni mjesec dana da je Jakir bio profesor, sad je Bjelica već general nakon prve utakmice...
    U međuvremenu su igrači bili klasa, do otpada koji nije u stanju izdominirati niželigaše sa škembama, pa sad opet imamo vrhunski sastav.

    Ajmo malo strpljenja, pustiti da stvari legnu, pokušati odigrati koju utakmicu dostojnu i europskog Dinama jer više nismo kanta, već klub koji smo oduvijek bili i koji je ponovno izgradio svoju reputaciju.

    Bjelica je došao da se momčad malo psihički podigla, primiti 15-ak komada u prethodne tri višerazredne utakmice nije mala stvar, samopouzdanje padne na nulu, još izgubiti od rivala i što god tko rekao pred očima čitave javnosti doživjeti najteži poraz u povijesti tog natjecanja od nemilosrdnog stroja Bayerna...

    Bjelici treba dati podršku, ovo je više bila psihičko djelovanje na momčad, startne stopere je maknuo jer su oni bili prvi na udaru. Treba momčad ohrabriti i u tome je uspio sa ovom velikom pobjedom jer je pao kamen mnogima. Gubitak bodova bi ovdje bio težak udarac, a prekinuo se niz poraza( ne računam kup i utakmice protiv amatera..).

    Ne treba Bjelicu sad ni uzdizati te hvaliti, ali ni pljuvati za iduće utakmice te mu treba dati barem 5 do 6 da posloži momčad.

    Najvažnije stvari sa susreta su gol Baturine jer je probio led, mislim da ga je itekako mučilo, gol Petkovića koji mu daje ohrabrenje i lidersku crtu što se od njega očekuje, gol Ademija jer i on sam shvaća da više nije to, ali on je osovina momčadi bio na terenu, klupi ili tribini, ako on daje sve od sebe, onda moraju svi redom...

    Naravno, Bjelica je probio led, a Španjolcu čestitam na dva sjajna pogotka. Nemojte zaboraviti da mi ne tražimo Ramosa jer takve pokupe veliki klubovi, ali nam trebaju igrači koji će u 95-oj skokom zabiti kada treba, mnoga prvenstva su se prelomila golom iz kornera u 90+ te stabilnom obranom. Španjolac to može dati i meni kao da je došao Ramos. Ostalo me ne zanima...

    Na kraju zaključak kao protiv Bayerna, bilo-prošlo, idemo dalje...
  • Crni86
    3.9k
    Kakva vecer….tko bi reko da je ova ekipa primila 4 komada prije tjedan dana od belupa.

    Od prve minute se vidjelo sta znaci kada imas pravog trenera na klupi. Ja sam nakon dugo vremena napokon vidio koji je cilj nase igre. Napokon smo se vratili napadanju prostora iza petkovih leda i probijanju bokova. Bjelica ima odlicnu moc da prenese igracima sta zeli od njih na terenu. Kad se sjetimo da je 3 iza za atalantu probao samo na jednom treningu. To se vidjelo i danas, a vjerujem da ce se vidjet i u srijedu.

    Petkova danasnja partija je bila savrsena. Covjek je 3 puta puknuo danas iz prve… ona “asistencija” za akija, slobodnjak. Uz to jos momcadski obrana bila odlicna i odmah raul i max djeluju sigurnije i bolje. A Neno je tu samo 2 dana….
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.