• wolfgang14
    1.6k
    Potpuno druga priča kad igrači znaju da se svaku utakmicu moraju dokazivati i da niko nema šugavih kredita. I da će Neno bez jebemti izbacit bilo kog iz prvih 11 jer je lik hladan ko špricer
  • Paggini
    21.4k
    Ovo je minimum što očekujem na HNL utakmicama - to se odnosi i na gledatelje i na našu igru.

    Prelijepa subotnja večer u našem domu. Bio sam prestravljen zadnjih par dana jer ako sjebemo, što je jako lako moguće jer ovakva rupa a Bjelica tek došao, ali na kraju, jako zrela utakmica, pobjednička.

    Strašno mi je žao što Cordobi ne procuri, ne znam kad sam zadnji put vidio stranca s toliko želje da zabije, da spasi loptu, da doda loptu, da dobije loptu. Strašan će biti igrač i toga se držim.

    Petko napokon dobra utakmica, bez prmptljanja, drkanja, kretenizama. Par glupih dodavanja, ali ne mogu mu previše zamjeriti.

    Obrana, čak i da se izuzme gol, izvanredna. Šteta za gol što je ostao cijeli bok slobodan, ali jbg, opet mi je drago zbog Vrbancica... Bernauer par izvanrednih postavljanja, proigravanja i iznošenja lopte, kao i par izvrsnih skok duela.

    Ima tu još stvari za poraditi, ali vidljivo je koliko dečkima znači samo taj Bjeličin početni impuls, a kamoli kad ih sve uigra, bit će to simfonija. Nisam dugo vidio tako fizički agresivni Dinamo, baš su mlatili i to se itekako vidi. Također, OKOMITOST, DAJ MI TU OKOMITOST. Napokon da igra bude bum-bum-bum i pred golom smo, bez carinjenja i smaračine. Neka se griješi, ali kad se igra okomito, manje te greške dolaze do izražaja.

    Oprezan sam, jbg, ali sam i malo u euforiji hahaha, zasluzili smo svi ovo nakon odvratnih par tjedana i orgijanja po svetom imenu sa svih strana. Da se i te nakaze sjete tko je gazda jebenog hrvatskog nogometa.
  • Markelo
    2.6k
    Znači lokomotivu se može dobit i sa kojim golom viška. Umalo pade sa stolca kad je Ademi zabio za 3:0. Dugo to ne vidjeh u utakmici protiv Lokomotive
  • NitkoBitan
    17.6k
    Pozdrav Josku Jelicicu, Bernardu Jurisicu, Samiru Toplaku, Olivariju i kome vise ne. Iducu srijedu saljemo puse a onda ih mozemo malo i jebat :grin:
  • Jaro
    7.4k
    Sjmo samo polako... I Sibenik, Istra su ovako padali... Ne poletit...
  • San Lorenzo
    15.9k
    nakon 100 godina nisam vidio našu legendarnu formaciju 5-0-5, Bože hvala ti!veselko tenžera

    Podcjenjena opservacija. :up:
  • tp1997
    431
    Neopisivo bih volio da sada padne Monaco...jer ako, kojim slučajem, uspijemo tu uzeti tri boda, taj psihološki boost + Bjeličino znanje i autoritet, mogli bismo mljeti sve pred sobom u narednim utakmicama
  • The Undertaker
    5.4k
    Ovo je bila prijateljska utakmica sporog ritma i iz nje ne treba izvoditi nikakve zaključke osim da je rezulat puno bolji od igre. Čekamo Monaco da vidimo pomak
  • Marley
    1.7k
    Top.
    Vrijedilo je opet pokisnuti :heart:
  • Brusa
    1.5k
    - Bjelica dočekan standing ovationom zapadaveselko tenžera

    Ne znam, ja nisam to tako shvatio... ja sam pljeskao dinamu, svima, radi podrške...
    Čestitke igračima i stožeru na pobjedi, a sjeveru na navijanje.
    Mi na zapadu smo se samo brinuli da što manje pokisnemo :razz:
    E da, hvala igračima što su i malo pozdravili zapad :wink:
  • Paggini
    21.4k


    Banjole, Belupo, Munchen, Hajduk i Rijeka je rezultat bio jednak igri. :)

    U usporedbi s tim, ovo danas je bila rapsodija, plus dvije prečke i dva tri zbrljana poluzicera, a Loksa takoreći ništa nije zaprijetila osim.gola... Više od ovoga u ovom trenutku ne možemo tražiti.
  • The Undertaker
    5.4k
    Slažem se ali daleko je to još od europskog nogometa. Spori smo da je to teško za gledati.
  • Paggini
    21.4k


    Pa opet, bili smo i sporiji u dosta utakmica i slažem se da je to daleko od europskog nogometa kad se uspoređuje sa Munchenom i sličnima. Za Monaco ćemo vidjeti, oni igraju prekrasan nogomet jbg, bit će to realniji pokazatelj gdje smo u odnosu na europski nogomet, da.
  • Jurki
    11.7k
    Ovo je bila prijateljska utakmica sporog ritma i iz nje ne treba izvoditi nikakve zaključke osim da je rezulat puno bolji od igreThe Undertaker

    Lokosi zive za skalpove.. to se pokazalo milijardu puta.
    Oni bi se dali pojebat za skalp.. ali zato protiv Belupa, Istre nebi prolili kap znoja.
    Prosla sezona je to vise nego zorno pokazala.
    Dosli su igrat otvoren nogomet i tjt..
  • The Undertaker
    5.4k
    Loksa je baš loša. Prije su barem imali brzance na krilima, sad ni toga nema. Sporiji su od nas što nije lako. Naš Vrbančić im odskače znanjem. Za njega je ova posudba odličan potez.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.