• Mladi Starac
    184
    baš čitao na kavi jutros... koje kenjanje...
  • Mathiasovi Chageri
    2.8k
    Ne postoji ljigavija osoba od Bernarda Jurišića. Licemjerni novinarčić, koji koristi populistički diskurs kako bi prikupio jeftine poene u javnosti. U svojoj jeftinoj demagogiji uspio je nadmašiti Dalića i cijelu hrvatsku političku scenu.

    Lik koji nije zucnuo kad je Andy Bara od Mamićevog Uruk-Haija, simbola svega onog lošeg u hrvatskom nogometu, direktne veze sa notornim ZM-om, postao odjednom ok tip, uspješan nogometni menadžer bez kojeg se ne može poslovati na hrvatskoj nogometnoj sceni, pa odjednom se s njim pregovara za Brekala, pa on odjednom prodaje Pukštasa.

    Lik koji nije zucnuo dok mu se ovo ljeto "legenda" po kojoj je slinio zadnjih 5 godina, stavljao nekakve ljigavštine sa Wimbledona, gdje su iskompleksirani tovarski tenisači vrištali "vrime je", istovario po tom istom klubu, nego je u njegovom jeftinom demagoškom tonu napisao "Zove Hajduk, ali zove i Como".

    Lik koji nije zucnuo kad mu je sportski direktor i njegov dobar prijatelj potjeran iz kluba naglavačke od strane nadzornog odbora koji jedan dan upravlja klubom, pa drugi dan ne upravlja, pa treći dan upravlja. Isto tako nije zucnuo na Pavelina i njihovo poslovanje ili kršenje "svetog" kodeksa. Samo je shareao neke svoje stare tekstove, pišući jeftine demagoške statuse.

    Lik koji ne želi komentirati ništa konkretno i javno objaviti svoje mišljenje o situaciji u njegovom klubu kako se ne bi zamjerio sekti.

    Taj isti jazavac cijeli dan ne vadi Dinamo iz usta.

    Bernard "Hajduk živimo, Dinamom opsjednuti totalno" Jurišić
  • puxigadjurdja
    1.6k
    Obzirom da su "konkurenciji" puna usta Dinama i Bjelice čini mi se da smo pogodili s izborom novog trenera.
  • NORTE
    11.5k
    Obzirom da su "konkurenciji" puna usta Dinama i Bjelice čini mi se da smo pogodili s izborom novog trenera.puxigadjurdja

    Da ćemo "pogodit" znali smo unaprijed.
  • Droljo
    8.1k

    Pejstaj mu to na face
  • Mathiasovi Chageri
    2.8k
    Ne želim uopće zagađivati svoj životni prostor s tom osobom. Na kraju dana što bi dobio s tim? Nakačilo bi mi se masu tovara sa svojom mitomanskom vizijom povijesti, dobio bih vjerojatno masu "Dinamo je ugašen 2005." komentara, masu "Vi ste rak hrvatskog nogometa kako imate obraza" komentara, a da se on javi sigurno bi mi napisao neki vrlo "humoristični", a u isto vrijeme patetičan komentar.

    Da znam da se s tom osobom da razgovarati, možda bi se upuštao u ikakvu diskusiju, ovako bi to bilo uzalud, a još bi mi se nakačilo masu bolesnika.
  • Iskrenjak
    149

    Potpuno se slažem sa svakom pojedinom riječi!
    Jedina dvojba je radi li on to namjerno ili je jednostavno ograničen u shvaćanju činjenica. Iskreno, ne znam koja je gora opcija.
  • Krizy
    43.5k
    Gattuso je pobijedio na ovu temu.
    Možemo slobodno zaključati.

    "Gennaro Gattuso: "U Hrvatskoj su Hajduk i Rijeka ti koji mogu napraviti fenomenalnu atmosferu na stadionu koja te može omesti.

    Ostali nemaju takve navijače."

    Jedva čekam da Bjelica obriše pod s njim.
    Klaun.
  • Papastrumf
    12.4k
    Ne mozes bas na Maksimiru napraviti nekakav pritisak s tribina kad je jedna od njih zatvorena, a ostale su udaljene 50 metara od terena.
    Mozda se krivo izrazio, ali poanta stoji.
  • NORTE
    11.5k
    Jedva čekam da Bjelica obriše pod s njim.Krizy

    Polako, prvo Đalović.
  • Maxova dijagonala
    361
    treba ga pitat jesu li Ružomberokovi navijači uspjeli napravit pritisak sa tribina ili je samo do ispumpanih lopti.
  • prefontaine
    438
    pa naravno da je to mislio. Jel i Čabraja rekao da im je (lokosima) protiv dinama lakše igrati na maksimiru nego na kranjči. Na kranjči su skoro svi dinamovci, blizu terena, sve se čuje, pritisak ogroman. A na maksimiru tribina 493 metra od terena, padne gol, igrači izvode loptu s centra i tek tada dođe zvuk od navijača sa proslave gola.
  • Droljo
    8.1k
    Baš zato bi ja napravio montažne tribine oko terena u maximiru i bok. Stadion unutar stadiona. Avangarda
  • Dr Hofmann
    1.1k
    Nije otkrio toplu vodu, Maksimir je stadionski Černobil, ali Poljud mi je uvijek bio žešće precijenjeno gostovanje. Malo galame pred utakmicu, Dalmacijooo i onda ništa posebno. Ali naravno da je cijela medijska slika i sve oko tovara vezano za atmosferu uvijek teški hype i onda je Mate iz Solina uvjeren da je Hajduk i Torcida vrh.

    Jučer sam gledao Racing - Atletico Paranaense (južnoamerički Kup UEFA) pa ako netko ima volju, želju nek pogleda što je atmosfera, ono nije normalno.

    Ja sam uvjeren da kad, i ako, doživim novi Maksimir, da neće nikome biti lako igrati protiv Dinama jer smo nervozne i glasne galamdžije koji kuže nogomet :lol:
  • PetkoDaniOršaGol
    29
    Hehe. Drito. Posebno u onim trenucima kad povežemo par akcija, napravimo pritisak, imamo korner, dva i nakon toga netko od naših na centru presječe loptu ili ukliže i krenemo ponovno naprijed. U tom trenu, na novom Maksimiru, kad krene onaj razulareni divljački huk koji traži krv... uf...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.