• Orc123
    8.1k
    Kad je danas najavljen pres?
  • deda
    32.7k
    15
  • Dinamosaur
    1.5k
    izgleda da ce bit jedan od gledanijih

    Napisali ljudi par postova iznad - U 15h
  • prefontaine
    444
    Maxa u kombi s torenteomwolfgang14

    Ne daj nam Bože.
  • Orc123
    8.1k
    Hvala
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Bas me zanima kako ce Max izgledat pod Bjelicom. Nadam se da ce Bjelica isprobati Maxa na zadnjem veznom, mislim da mu to vise paše, ali vidjet cemo.
  • mali M
    5.2k
    pa iskreno, da... u silnom raubanju Mišića i nedostatku zadnjih veznih da mu nikad nije palo na pamet probat Maxa, koji to može odigrati je baš blesavo. Jedino me čudi da nije Maxa probao koji 6-7 utakmica na LB, kad su već svi probali mogao je i Max...
  • Maxova dijagonala
    408
    Mislim da ce prije stavit torentea nego maxa poznavajuci neninu filozofiju.
    Nema u nene driblanja u obrani nego biraj sto jednostavnija rijesenja.
  • Paggini
    21.4k
    Max je igrao nekog faux zadnjeg veznog zadnjih pola sata protiv Qarabaga, kad smo igrali izvanredno, tako da mislim da bi to valjalo probati barem.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Nisam siguran u to. Zadnji vezni bi trebao rjesavati situacije kad je pod presingom protivnickih igraca. Max mi djeluje dosta nesigurno kad su takve situacije a pogotovo kad je vec igrac na njemu u duelu.
    Cisto moje nestrucno misljenje
  • Maxova dijagonala
    408
    Da mi je vidit maxa kako ko zadnji vezni odigrava petom loptu u svojih 16 metara i nenin izraz lica nakon toga hahaha
  • Big Daddy
    1.3k
    Mozda i Mmaee moze na 6-icu
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Ako netko može igrati zadnjeg veznog onda je to Max
  • Dinamosaur
    1.5k
    ..ako nema nikog oko njega na barem 10 metara. Kao sto rekoh, ako je situacija stani pani to ispadne loše
  • mali M
    5.2k
    Mozda i Mmaee moze na 6-icuBig Daddy

    how about... no... Ma može i Rile i KTC... ajmo sve stopere probat osim onoga koji to stvarno može i igrati... Jakirov poučak, na određenu poziciju stavi sve ostale osim one koji to mogu igrati... Bolje da smo imali prosječnog/slabijeg lijevog beka, nego da si zbog fiks ideja oslabio i lijevog i desnog beka... posljedično i ostale pozicije...

    ako nema nikog oko njega na barem 10 metara. Kao sto rekoh, ako je situacija stani pani to ispadne lošeDinamosaur

    ovo jednostavno nije istina... Dokazao je u više navrata da se može nositi i u duelima i markirati igrače i odigravati. To što nam je veza katastrofa bila pod Jakirom pa je obrana stalno na vjetrometini bila pa su od milijon šansi nešto i brljali je drugi par čarapa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.