• Nolifer
    8.1k


    Sam nek imaju stabilan online server, kad bu navala bude padao server...
  • Neron53
    614
    A kako ce biti navala kad ce objaviti da je prodaja pocela sa zakasnjenjem.....
  • BBBaranja
    2.5k

    Da svi podobni dodu do karata na vrijeme,hrpa karata se podjeli razno raznim sponzorima i sponzorcicima..
    U Osijeku sad nedavno sigurno bilo 1000 praznih mjesta,a kao sve full rasprodano u par min..
  • Neron53
    614

    A znam...taman na istoku gdje sam bio, svako trece mjesto slobodno
  • NORTE
    11.4k
    Kako tovari i odvratni sramotni mediji željni "krvi" i dalje opleću po Daliću i Perišiću.

    Nije im dosta šta Perija ima novi klub koji igra Ligu prvaka, opet ankete je li Perija trebao u repku...

    Prozivao sam prije Dalića zbog Oršića, ali ovo šta izvode s Perijom je strašno.

    Kmeeee...

    GX6tBOtWMAAgzIc.jpg
  • Facke
    3.6k


    Inflaciiijaaa , famiilllyyy...:lol:
  • NitkoBitan
    17.4k
    Gostovanje Facke, gostovanje...
  • Mali Zeus
    12.9k
    Objavili su i službeno da sutra kreće prodaja, ali nisu dali točan termin. Za Osijek je prodaja krenula oko 13h, možda i ovaj put bude isto.dzgkt

    Piše na stranici HNS-a, u 14:00 kreće prodaja.

    Sad su stavili vrijeme jer neće biti tolika navala kao na pampas raznih članova #family.

    ISPRAVAK: u 14:00 kreće prodaja na pumpama, online nisu još objavili. :grin:
  • dzgkt
    156
    Isto tako je bilo i zadnji put. Od 14 na pumpama, a online nisu napisali kad će krenut nego je krenulo oko 13.
  • Mali Zeus
    12.9k
    ↪Mali Zeus Isto tako je bilo i zadnji put. Od 14 na pumpama, a online nisu napisali kad će krenut nego je krenulo oko 13.dzgkt

    Pederske spike, al totalno.

    Btw kak se može provjeriti taj njihov program vjernosti uopće?
  • dzgkt
    156
    Btw kak se može provjeriti taj njihov program vjernosti uopće?Mali Zeus
    Nisam vidio da to negdje ima javno dostupno. Jedino što vidim je da će za ovu utakmicu najvjerniji dobiti ukupno 1870 ulaznica, a za onu u Osijeku su dali 1070. To ispada cca 8% stadiona što i nije veliki broj. Pitanje je gdje ode ostatak jer je za Osijek u online prodaji bilo svega par sektora.
  • Mali Zeus
    12.9k
    Nisam vidio da to negdje ima javno dostupno. Jedino što vidim je da će za ovu utakmicu najvjerniji dobiti ukupno 1870 ulaznica, a za onu u Osijeku su dali 1070. To ispada cca 8% stadiona što i nije veliki broj. Pitanje je gdje ode ostatak jer je za Osijek u online prodaji bilo svega par sektora.dzgkt

    Znači i to skrivaju kao zmija noge. Baš transparentno. Ne znam, valjda ti koji su na listi dobiju neku obavijest. Recimo, mene zanima spada li tekma na Euru u to, mislim trebala bi spadati. I sad, trebala bi postojati neka lista, nešto.
  • duksy
    296
    Idem godinama na tekme i nedavno sam upao na tu listu.
    Dobio sam dan prije izlaska ulaznica za Poljsku u Osijeku mail da imam pravo prvokupa jedne karte jer sam ušao u tu kvotu za ulaznice.
    Sad sam to isto dobio za Škotsku i Poljsku.
    Imaš pravo kupiti samo kartu za navijačku tribinu, u ovom slučaju sam kupio za Sjever dolje.
    Nemam pojma kako izgleda ta lista, ali evo ušao sam bez babe i stričeva na nju.
  • flexXy
    2.3k
    Ma ta lista je najmanji problem, u nju ulaze stvarno ljudi kaj stalno dolaze. Veci je problem di npr u Osijeku nestane ostalih cca 7,8k ulaznica i onda se navijaci grebu za mrvice sta ostanu u online prodaji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.