• Mali Zeus
    12.9k
    Idem godinama na tekme i nedavno sam upao na tu listu.duksy

    Ma sve je to ok, ne mislim ni da si ti ili tko drugi ušao preko babe i stričeva, al recimo mene zanima kako to boduju i kak moš vidjeti koliko imaš bodova i za koje tekme itd. Ne evo pošalju ti na mail na listi si i super imaš pravo na ulaznicu. A netko možda tko isto ima puno tekmi taj mail ne dobije. Tj to mora biti transparentno, a ne da oni imaju neku listu i boduju tko zna kak.

    Ja nisam u zadnje vrijeme bio puno na tekmama repke, al bio sam na Euru i sad hoću znati boduje li mi se to pa da za sljedećih 5 godina budem na listi i skupljam tekme, al ne znam kak, di to piše, ništa.
  • Neron53
    614

    Kazu da se ne broje europska i svjetska prvenstva kao ni finale four lige nacija...kao ne mogu do tih podataka.
    Na listi su vecinom.oni koji i dobiju kvote njihovim mailovima prije slobodne prodaje . Tu i tamo imaju priliku upasti oni koje prioritetni ubace u svoje kvote.
    Zacarani krug u koji se tesko upada a jos teze ispada.
    Rijetki su ti koji sluxajno upadnu poput duksya.
  • Mali Zeus
    12.9k
    Kazu da se ne broje europska i svjetska prvenstva kao ni finale four lige nacija...kao ne mogu do tih podataka.Neron53

    Pa ja im vrlo lako dam te podatke. Zapravo je poruka, ak nisi preko nas nabavljao karte to ne vrijedi.

    Ovo sve što si napisao je bit, to je neka tajna lista za koju nitko ne zna kako funkcionira.
    Poslao sam im mail u vezi toga, nije da očekujem odgovor ili će mi nježnogovornik Pacak nešto nemušto odgovoriti.
  • Guinness
    2.2k
    Ne evo pošalju ti na mail na listi si i super imaš pravo na ulaznicu.Mali Zeus

    Doslovno to tako izgleda.

    Mene zanima kako će kontaktirati nekoga za koga ja uzimam u svojoj kvoti, a kroz određeni period uđe u tu kvotu po broju dolazaka na utakmicu.
    Za drugu osobu ostaviš OIB i ništa više.

    Kazu da se ne broje europska i svjetska prvenstva kao ni finale four lige nacija...kao ne mogu do tih podataka.Neron53

    To je smiješno. Kod svih prijava za FIFA-u i UEFA-u ostavljaš OIB. Po sjećanju bi rekao da su tada govorili da se obavezno ostavi OIB na UEFA-inim stranicama za prijavu ulaznica te da će ljudi koji su imali najviše dolazaka unazad dvije godine imati prioritet kod dobivanja tzv. lutrija.
  • dzgkt
    156
    Vjerojatno ne mogu javno objavit listu ljudi zbog GDPR-a, ali bi bilo oke da ti npr. na tvom profilu napišu koji si na listi, koliko imaš bodova i da ti raspišu utakmice na kojima si to skupio. S obzirom da je to uvedeno na brzinu prošle godine kad se otvarala Opus arena jasno mi je da nisu to sve razradili, ali vjerujem da bi sad mogli to doradit kako bi ljudi znali kako stoje. Pitanje je samo koliko ima volje za tako nešto.
  • Mali Zeus
    12.9k
    Ma jednom rječju klasična hrvatska posla. Jebo ih #family, da ne kažem nešto gore.
  • Guinness
    2.2k
    To je smiješno. Kod svih prijava za FIFA-u i UEFA-u ostavljaš OIB. Po sjećanju bi rekao da su tada govorili da se obavezno ostavi OIB na UEFA-inim stranicama za prijavu ulaznica te da će ljudi koji su imali najviše dolazaka unazad dvije godine imati prioritet kod dobivanja tzv. lutrija.Guinness

    Našao, https://hns.family/vijesti/20892/poceo-proces-prijava-za-ulaznice-za-euro-2020/

    "Kako će ulaznice biti dodijeljene? Sve uspješno ispunjene prijave za ulaznice koje su zaključene do 18. prosinca u 14 sati ulaze u postupak dodjeljivanja ulaznica. Prioritet će imati najvjerniji navijači Vatrenih koji su u zadnja tri kvalifikacijska ciklusa kupili najviše ulaznice putem portala za ulaznice Hrvatskog nogometnog saveza, za koje je predviđeno 25% ulaznica. Preostale ulaznice bit će dodijeljene kroz ždrijeb."
  • Mali Zeus
    12.9k
    Vjerojatno ne mogu javno objavit listu ljudi zbog GDPR-a, ali bi bilo oke da ti npr. na tvom profilu napišu koji si na listi, koliko imaš bodova i da ti raspišu utakmice na kojima si to skupio. S obzirom da je to uvedeno na brzinu prošle godine kad se otvarala Opus arena jasno mi je da nisu to sve razradili, ali vjerujem da bi sad mogli to doradit kako bi ljudi znali kako stoje. Pitanje je samo koliko ima volje za tako nešto.dzgkt

    Ma na to i mislim, lista ne mora biti javna al bi svatko tko je na listi trebao imati uvid u svoje podatke i mjesto na listi itd. i koliko ti bodova koja tekma donosi.
  • flexXy
    2.3k
    Mene zanima kako će kontaktirati nekoga za koga ja uzimam u svojoj kvoti, a kroz određeni period uđe u tu kvotu po broju dolazaka na utakmicu.Guinness

    S obzirom kako se sve ofrlje radi nebi me tipa cudilo da se dolaznost gleda samo po profilima na ulaznice.hr . Odnosno da ti dolazak na tekmu ako ides preko nekog ne vrijedi isto.

    edit: evo vidim da je Guinness stavio ovu obavijest, znaci doslovno funkcionira ovak kak sam pretpostavio
  • duksy
    295
    Ja sam bio siguran da sam odjednom upao jer sam bio na dvije utakmice Eura, a netko ko je bio ispred mene nije bio :razz:
    Znači samo kvalifikacije se gledaju.
  • Marley
    1.7k
    Kad se samo sjetim koliko je bilo jednostavno ici na utakmice repke dok sam bila klinka. Financijski, nikakav problem nije bio odvojiti od skromnog djeparca za ulaznicu. A da ne govorim da si bez problema dosao i kupio, kakvo nestajanje karata tek sto su pustene u prodaju.
    Mozda se ja krivo/subjektivno sjecam, ne znam. Ali ovo danas mi je suludo koliko su tesko dostupne ulaznice obicnim ljudima. Barem po tome sto citam.
  • Mathiasovi Chageri
    2.7k
    Zanimljivost iz U-21 reprezentacije: osim što je kao trećeg golmana pozvao vratara Vukovara, Olić je po prvi put pozvao Matiu Barzica Gutiérreza, stopera Elchea koji je debitirao ove godine u La Ligi 2.
  • hardek
    2.8k
    Šta je s malim Mikićem? Pozvan za u21 zadnji puta i od onda mu se gubi svaki trag. Nije igrao za u21, za juniore u LP a sada više nije ni na pretpozivu
  • vjeko1701
    8.1k
    Ozlijeda navodno
  • Cosey
    509
    Kada počinje prodaja za tekmu protiv Škotske?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.