• Krulek
    460

    Do sada nisu bili u gabuli kao sad, sad treba preuzeti odgovornost pa me zanima tko će to učiniti.
  • NitkoBitan
    17.3k
    Do sada nisu bili u gabuli kao sadKrulek

    Radi se o mini (kratkoj) rezultatskoj krizi, tesko da je Dinamo u ikakvoj "gabuli". Jasno da mnogi pokusavaju tu kratku krizu produbit i produzit, bas se pitam zasto... Jedni od njih su konkurenti koji logicno cekaju svoju prilku (tovari, Rijecani...) dok su drugi "drugostrujasi" koji jedva cekaju priliku za zaziivanjem "Tate".

    Prvenstvo je tek pocelo, financije za ovu godinu su rjesene, bodove protiv Bayerna nitko nije racunao...

    Odgovornost za broj primljenih golova moze biti samo na igracima (i treneru).
  • Krulek
    460

    "Odgovornost za broj primljenih golova moze biti samo na igracima."

    Sa ovim se i više nego potpuno slažem. Ali, vjerojatno je nepopularno reći da je te igrače netko doveo, netko trenirao i netko medijski promovirao pa jedan dio odgovornosti mora pasti i na nečija druga leđa.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Do sada nisu bili u gabuli kao sad, sad treba preuzeti odgovornost pa me zanima tko će to učinitiKrulek

    Aha, sada ražiš odgovornost, a kad se izgubilo od Lyona 1:7 i te sezone smo imali najgoru gol razlike i tako dalje, jesi li i onda tražio odgovornost u upravi i tko je po tebi kriv za također veliku blamažu te sezone od članova uprave?

    Neobično pitanje, zašto me ne bi zanimalo ono što ne znam ili se ne smije znati kakva je subordinacija nove vlasti i tko za što odgovara. Zadovoljan?Krulek

    Zadovoljan sam jer potvrđuješ moje sumnje da ti smeta rad gospodina Španovića, pa te zato strašno zanima njegova funkcija, ti misliš da je u klub došao preko veze i da je u funkciji da uništi klub. Siguran sam da i za druge članove koji imaju određenu funckiju u klubu ne znaš koja je njihova stvarna uloga, ali ti oni ne smetaju nego ti smeta gospodin Španović jer na njega imaš pik.
  • NitkoBitan
    17.3k
    Sa ovim se i više nego potpuno slažem. Ali, vjerojatno je nepopularno reći da je te igrače netko doveo, netko trenirao i netko medijski promovirao pa jedan dio odgovornosti mora pasti i na nečija druga leđa.Krulek

    Isti ti igraci su samljeli nezgodni Qarabag i poceli sezonu gotovo pa savrseno. Znaci odgovornost za ulazak u LP i odlican pocetak prvenstva je na kome tocno?

    Pustimo da prode odreden period (polusezona/sezona) pa onda izvlacimo zakljucke. Ozbiljni ulagaci u dionice i obveznice se ne cimaju na svaki tjedni pad/rast nego gledaju dugorocno.

    Igraci su ti koji jesu i mijenjat ih ne mozes do zime, a trenera koji je po tko zna koji put pokazao da lose vodi velike utakmice mozes. Napravilo se to sto se moglo napravit i ta odluka je bila ispravna... idemo dalje.
  • Krulek
    460

    Nema ništa gore nego kad čovjeka uhvati paranoja, valjda je važna demokracija i transparentnost. Ne znam čemu takav stav nakon legitimnog pitanja. Ali dobro, frustracije iz prošlosti se teško nadilaze.
  • Big Daddy
    1.2k
    Svu su zivcani ovih dana, 3 sramotna poraza za redom ostavlja na svima posljedice, tak da se na sitnice skače., nisi prvi koji je zbig nicega dobio po baburi
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Nema ništa gore nego kad čovjeka uhvati paranoja, valjda je važna demokracija i transparentnost. Ne znam čemu takav stav nakon legitimnog pitanja. Ali dobro, frustracije iz prošlosti se teško nadilazeKrulek

    Ispadalo se i u kupu protiv Zadra 2014 kad je Mamić silazio na teren, jesi li i onda udarao i tražio odgovornost u Mamiću i upravi ili si govorio da su isključivo krivi trener i igrači. Vrlo slična situacija kao i danas.
  • Krulek
    460

    Ne osjećam se ja tako, prošao sam vremena sa Dinamom kad nije bilo interneta, naslušao se svakakvih gluposti, sad sam samo pomislio da u vrijeme " demokracije" možeš nekoga nešto i priupitati, a da te ne smatraju trolom ili mamićevcem. Ali izgleda da se vremena teško mijenjaju.
  • Droljo
    8k
    Čovjek normalno pita šta ga zanima i vas 5 ga napadne. Pa koji k? Kaj se ne smije pitati nešto što te zanima? Ajde polako ljudi.. sve je dobro, ovo je promjena trenera, imali smo ih milijardu...
  • Pop corn
    8.4k
    Pozdrav @Krulek, evo da ti ja odgovorim:

    Naravno da imaš pravo pitati i slažem se s tobom da je to legitimno pitanje, nije ni prvo, ni zadnje. Ali, isto tako kad u tom, legitimnom pitanju, insinuiraš da, citiram, "ovaj mu vratio uslugu mjestom " predstojnika kabineta", onda ne možemo reći da si, kako si potom napisao, "lijepo pitao", dapače. Pogotovo, jer to napisano nije istina, dapače, teška je laž.

    Odgovor o opisu radnog mjesta je netko već, mislim Deda, napisao.

    Ugodan dan!
  • Peškaman
    4.3k
    Isti ti igraci su samljeli nezgodni Qarabag i poceli sezonu gotovo pa savrseno. Znaci odgovornost za ulazak u LP i odlican pocetak prvenstva je na kome tocno?NitkoBitan

    Odgovaraju igrači,trener,sportski sektor na čijem je čelu Marić.
    Odgovaraju,kako za odlične stvari kao što su naslov prvaka/pobjednik kupa prošle godine i za ulazak u LP, tako i za loše trenutke kao što je prošli tjedan.

    Nema tko drugi,neće sigurno Manenica koji je zadužen za financije ili Puhalo koji je zadužen za marketing,odgovarat za sportske uspjehe/neuspjehe.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Ne osjećam se ja tako, prošao sam vremena sa Dinamom kad nije bilo interneta, naslušao se svakakvih glupostiKrulek

    Evo ti i malo istine(imaš u Best of the best by Forumaši_ by @Krizy):


    Jebo vas Mamić.
    I ovi što govore da su rezultati bili bolji pod njim, mali podsjetnik da nismo prezimili dok on nije otišao u Međugorje.

    Evo za podsjetnik malo Mamićevih rezultata:

    Utakmice u gostima u grupnoj fazi od 2011./12.:

    Lyon 2-0 Dinamo
    Ajax 4-0 Dinamo
    Real 6-2 Dinamo
    Dinamo Kijev 2-0 Dinamo
    PSG 4-0 Dinamo
    Porto 3-0 Dinamo
    Ludogorets 3-0 Dinamo
    PSV 2-0 Dinamo
    Chornomorets 2-1 Dinamo
    Celtic 1-0 Dinamo
    Salzburg 4-2 Dinamo
    Astra 1-0 Dinamo
    Bayern 5-0 Dinamo
    Olympiacos 2-1 Dinamo
    Arsenal 3-0 Dinamo
    Lyon 3-0 Dinamo
    Sevilla 4-0 Dinamo
    Juventus 2-0 Dinamo

    0-0-18 6-53

    Svih 18 poraza, gol razlika 6-53, 9/18 utakmica izgubili s najmanje 3 razlike, u 14/18 utakmica nismo zabili niti pogodak.
    PORAŽAVAJUĆE!!!


    Utakmice kući u grupnoj fazi od 2011./12.:

    Dinamo 0-1 Real Madrid
    Dinamo 0-2 Ajax
    Dinamo 1-7 Lyon
    Dinamo 0-2 Porto
    Dinamo 0-2 PSG
    Dinamo 1-1 Dynamo Kijev
    Dinamo 1-2 Chornomorets
    Dinamo 0-0 PSV
    Dinamo 1-2 Ludogorets
    Dinamo 5-1 Astra
    Dinamo 1-5 Salzburg
    Dinamo 4-3 Celtic
    Dinamo 2-1 Arsenal
    Dinamo 0-1 Olympiakos
    Dinamo 0-2 Bayern
    Dinamo 0-4 Juventus
    Dinamo 0-1 Sevilla
    Dinamo 0-1 Lyon

    18 3-2-13 16-38

    Porazan omjer uz povremene bljeskove koji nisu pridonijeli nikakvom uspjehu.
    U 10/18 utakmica nismo zabili niti pogodak.


    Grupna faza 2011./12. - 2017./18.:
    36 3-2-31 22-91
    U 2/3 utakmica odnosno u 24/36 utakmica nismo zabili niti pogodak.

    Jebo vas Mamić
    Krizy
  • Dr Hofmann
    917
    ,,Njega neće izabrati danas, ali mislim da bi mogli sutra. Ova cijela situacija je zatekla vodstvo kluba i jasno je da oni nisu imali nikakvog trenera u talonu, da se tako izrazim. Prije je to znalo biti tako, da već imaju spremnog nekog da ga zamijeni i samo okrenu njegov broj. Sada nije tako" - objasnio je Olivari.

    Jebi ga, prije je ipak bilo bolje.

    Kad bi barem sada imali jednog čovjeka spremnog da povuče prave poteze, on bi to do sada već riješio, imali bi novog trenera, a ne ko sad. Koliko treba vremena novoj upravi, zašto su tako inertni, već su šest mjeseci u klubu. Gdje je jedan Ante Čačić, Kruno Jurčić, Damir Krznar?

    Palac dolje novoj upravi.

    I koja je uloga Sanjina Španovića u klubu?

    Zašto nema Amre Peternel ili Sande?

    Zdravko vrati se, ne možemo bez tebe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.