• ZgDLions
    400
    Bio već pitao jel klub ima humanitarne akcije darivanje krvi, znam da su BBB imali.
    Bilo bi mi se drago priključiti, ako nema odoh ja redovno u Petrovu.
    Drugo bilo je nešto da će deda povesti budi ponosni član akciju.
    Jesam to ja prvidio ili još nije počela?
  • Pop corn
    8.4k
    Bio već pitao jel klub ima humanitarne akcije darivanje krvi,ZgDLions

    Nemamo. Dobra ideja za razmotrit....
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Planirali se uskoro organizirat Dinamovo, znam da je bila priča da ide sigurno u rujnu ili listopadu i to ili Trešnjevka ili Centar?
  • Pop corn
    8.4k
    Planirali se uskoro organizirat Dinamovo, znam da je bila priča da ide sigurno u rujnu ili listopadu i to ili Trešnjevka ili Centar?dinamo u srcu

    Vrlo uskoro sve informacije
  • ZrnTSCHeZ
    86
    Nadovezujući se na prethodno pitanje i odgovor, prijedlog da se isto napravi narednog proljeća i van metropole u sredinama koje su povijesno dinamovski orijentirane...osobno tu prije svega ciljam na sam sjever HR (Međimurje, Zagorje, Podravina), ali svakako i područje Moslavine, Slavonije...

    Jasno da je vjerojatno nezgodno u gradovima koji su većinom plavi, ali ipak imaju i svoje prvoligaše (VŽ, KC, ŠI, OS) no zato su tu Čakovec, Sisak, Kutina, Brod, Đakovo, Virovitica...
  • Pop corn
    8.4k
    Nadovezujući se na prethodno pitanje i odgovor, prijedlog da se isto napravi narednog proljeća i van metropole u sredinama koje su povijesno dinamovski orijentirane...osobno tu prije svega ciljam na sam sjever HR (Međimurje, Zagorje, Podravina), ali svakako i područje Moslavine, Slavonije...

    Jasno da je vjerojatno nezgodno u gradovima koji su većinom plavi, ali ipak imaju i svoje prvoligaše (VŽ, KC, ŠI, OS) no zato su tu Čakovec, Sisak, Kutina, Brod, Đakovo, Virovitica...
    ZrnTSCHeZ

    Postoji ideja koja se razrađuje upravo za druge gradove i slične manifestacije...
  • miro
    4.4k
    Jesu li bakljade, topovski udari i ostali postupci navijača HNK Hajduk na Južnoj tribini Maksimirskog stadiona za vrijeme derbija 13.9. uzrokovali materijalanu štetu i znamo li o kojem se iznosu radi?
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Pitanje za plavu noć u Mostaru, postoji li mogućnost kupovine karte i u Zagrebu ili online?
  • Big Daddy
    1.3k
    Mreža ispred tribine je i u Münchenu, jel tak tesko postaviti ju na Maksimiru na jugu pa nek si tovari guraju jedan drugom u pakšu?!
  • Navijač Dinama
    8.3k
    postoji li mogućnost kupovine karte i u Zagrebudinamo u srcu

    Govorio je @marcio amoroso da postoji.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Pitanje za plavu noć u Mostaru, postoji li mogućnost kupovine karte i u Zagrebu ili online?dinamo u srcu

    Postoji. Javi se u inbox ako si zainteresiran.
  • Simpatizer iz fotelje
    24
    Postoje li u klubu zaposleni sportski psiholozi? I ako ih nema, postoji li kakav plan da ih se angažira?
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Cini mi se da je Jakir nedavno rekao da ih imamo te da cesto igraci sami odlaze k njima pa oni Jakiru daju povratnu informaciju kako se ponasati s tim igracem
  • Simpatizer iz fotelje
    24
    Nisam ubrao taj podatak nigdje. Ako ih imamo, možda bi trebalo vidjeti kako se njih može bolje ukomponirati u rad s prvom ekipom. Oni bi mogli / trebali biti mehanizam treneru u pripremi za važne tekme ali i u svakodnevnom funkcioniranju ekipe, pogotovo u situaciji kad stvari krenu mimo plana i zapravo bi im jedan dio uloge bio pomoći da se izbjegnu veće drame, kolektivni meltdowni i slično. Ne može trener odrađivati sve te individualne i grupne razgovore koje oni mogu, niti ima vremena niti nužno ima sva potrebna znanja. Čini mi se da je, bez obzira na tehničke i ostale komponente, jako veliki problem psihološka spremnost igrača u ovom trenutku. Unaprijediti taj dio je jedna od niza stvari s kojom bi se isto u klubu trebalo pozabaviti u nekom narednom periodu.
  • Niko1986
    118
    Hoće li u skorije vrijeme biti predstavljen "loyalty program"?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.