• Dubbbrava
    568
    Koji je smisao ove teme ako se ljudima ne odgovara na sasvim legitimna pitanja?
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Čovjek odgovara kad god stigne, ne kakaj
  • Nino Bule
    13.8k

    Odgovara se na dosta pitanja, meni je tema interesantna, za vas kojima nije uvijek postoji opcija ne čitanja/preskakanja teme
  • Dubbbrava
    568
    Ok dečki, baš me zanima kad bi kolega Miro dobio odgovor na jučerašnje pitanje da ga sad s ovim nisam isprovocirao?
    I ovo je konstruktivna kritika, nemorate odmah bit Hanžeković i partneri d.o.o
  • Nino Bule
    13.8k
    Bas je konstruktivno pitanje "zasto postoji ova tema" hahaha, nemojmo se pravit gluplji nego sto jesmo
  • Paggini
    21.2k
    Zašto se ponašate kao da je Sanjin ikome od vas dužan odgovarati na itijedno pitanje, nego čovjek to radi u svoje slobodno vrijeme kad odmara od totalitarne vladavine klubom...
  • serbus
    4.2k


    Neka samo udaraju po njemu velik je on preživjeti će , ako to znači da ostali imaju mir velim samo neka pišu, udaraju... Netko mora primati udarce za tim izgleda da je grah pao na njega.
  • Pop corn
    8.4k
    Jesu li bakljade, topovski udari i ostali postupci navijača HNK Hajduk na Južnoj tribini Maksimirskog stadiona za vrijeme derbija 13.9. uzrokovali materijalanu štetu i znamo li o kojem se iznosu radi?miro

    Jesu. Ne znam iznos, ali se sigurno neće objavljivati na forumu.


    Hoće li u skorije vrijeme biti predstavljen "loyalty program"?Niko1986

    Hoće. Što je skorije vrijeme, to je relativan pojam. Želja i intencija je da svi koji su povezani s tim projektom budu sigurni da je on "sto posto" spreman zaživjeti.
  • Nolifer
    8.1k
    @Pop corn

    Može li se usporediti brojka od prodaje dresova od prošle sezone kad je bio Adidas i ove kad je Castore? Nema nigdje taj podatak ni za jedne ni za druge. Hvala
  • miro
    4.4k
    možeš pliz objasniti u čemu bi bio problem da se to objavi na forumu?

    Gdje tu vidimo problem kao klub?

    Rečeno je da su članovi kluba u ovom našem modelu i vlasnici kluba, pa evo ja, kao vlasnik kluba (namjerna hiperbola) bih volio znati kolika je šteta prouzročena.
    Također me zanima hoće li biti ispostavljen račun Hajduku, zaštitarskoj službi ili možda i MUP-u Republike Hrvatske.

    Edit - ne zanima mene da taj iznos bude objavljen na forumu prije nego li se ispostavi račun. Ali bih volio da se račun ispostavi, a ne da ga podmirujemo mi iz naših karata, članarina, prodaje igrača itd itd, odnosno da tovarska bagra to radi na moj/naš račun
  • Toni90d
    473


    Ja bih se isto kao član nadovezao na ovo, šta klub ima planu da se nešto slično ne ponovi? Koji su konkretni koraci?
  • Pop corn
    8.4k
    možeš pliz objasniti u čemu bi bio problem da se to objavi na forumu?

    Gdje tu vidimo problem kao klub?
    miro

    Jer je velika većina vlasništvo privatne tvrtke koja to daje u najam ili kroz sponzorstvo i imamo poslovni odnos u kojem ne otkrivaš poslovne tajne na forumu.

    Ja bih se isto kao član nadovezao na ovo, šta klub ima planu da se nešto slično ne ponovi? Koji su konkretni koraci?Toni90d

    Postoje planovi i provest će se. Rekli smo da se to ponovit više neće. Detalje nećemo iznositi.

    Isto tako, mogu napisati da znamo kako zaštititi klub i njegove interese po pitanju tih događaja. Postoje razlozi zašto se u detalje ne može, kao ni u iznose.
  • miro
    4.4k
    Ok, nije da sam sve shvatio, ali vjerovat ćemo procjeni kluba.

    Ali bih te molio jednostavan odgovor - hoćemo li tražiti obeštećenje za nastalu štetu od Hajduka?
  • Mladi Starac
    184

    Da li ce se opet dozvoliti navijačima hajduka prodaja karata sljedeci put kada ce igrat na maksimiru?
  • Krizy
    43.5k
    :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.