• skener
    938


    Pa nije valjda da njemu vjerujes pokraj svih svojih insajdera koje imas

    Evo novi info imam, da je Bjelica otpao, ali nije mi pouzdan 100%, to bi značilo da Zajecov favorit otpada, da Marić dovodi novog treneraLaznjakProsineckog
  • LaznjakProsineckog
    789
    pa napisao sam:
    Prvi čovjek je asistent Bjelici bio, da se bira između njega i stranca, drugi izvor mi je brat našeg igrača koji je rekao da Bjelica nije 100%, a da igrači ne znaju tko je trener. Sve sam korektno napisao. Sad tko će biti neznam, ja jedino znam da bi najviše volio Terzića. Sad čekam kao i svi
  • vjeko1701
    8.4k
    brat našeg igrača koji je rekao da Bjelica nije 100%, a da igrači ne znaju tko je trenerLaznjakProsineckog

    Jel samo ja ovdje vidim nelogičnost u izjavi?
  • LaznjakProsineckog
    789
    pa kontradiktorni su, tako da ne znam šta da kažem.
  • mbzg
    98

    Ovo isto sam i ja čuo, i taj Francuz još nije do sada spominjan, a ovaj treći je najozbiljnija opcija iako su naravno svi za Terzica sam ne znam koliko je realno da prihvati.
  • Zg123
    319
    Ovako od slobodnih Francuza mogao bi biti Rudi Garcia ili Valerien Ismael, ovo ostalo je sve srednja zalost
  • Sava Krpa
    294
    Cabraja, Biscan, Krznar, Jovicevic pa cak i Sopic. Nitko od njih nije upgrade na Jakira cak sta vise osim možda pocetnog šoka promjene trenera me mogu donijeti nista dobro dugoročno. Dobrog trenera se treba platiti i ne razumijem sta uprava čeka ovoliko. Svaki dan čekanja baca sjenu na njihov rad cak dovodi u pitanje sposobnost vođenja kluba poput Dinama.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Svaki dan čekanja baca sjenu na njihov rad cak dovodi u pitanje sposobnost vođenja kluba poput Dinama.Sava Krpa

    Mene zanima koliko na trenera cekaju bogati klubova liga petica, cisto sumnjam da to ide preko noci.

    Po meni je manje od tjedan dana cekanja razumno.
  • tp1997
    411
    Pod pretpostavkom da se imalo radi o njima, Garcia moze, Ismael nikako. Samo leti iz kluba u klub bez vecih uspjeha
  • Sava Krpa
    294
    tehnički gledano nemoguće je nekoga "čuvati u taperveru" da bude tu kad nama zatreba ali ljudi koji su cijeli život u nogometu šire vide od nas. Bar se nadam.
  • Yery
    94
    Jel realno ovo ? Lik napravio prije koji dan acc i došao glumit insajdera. Ajde molim te sam si izbriši račun dok nisi banan još. Očito si došo trolat ovdje.
  • ElDorado
    184
    ne glumim ja ništa. Frendovski dijelim info. Al očito nije dobrodošlo pa napisah neću više. Inače gore mbzg ima isti info. Ne trolam nikoga i ništa. Svi smo nervozni i trzamo na svaki info. Naravno sve moze bit fake al jbga. 500 ljudi je ovdje ponavljalo ne Sopa ne ovaj ne onaj, cuo ovo cuo ono i sad sam ja problem?! Kul nema frke uzivaj!!!
  • Kaktus Car
    559


    Naravno da čekaju, naravno da traže najbolje, pa koliko je dugo taj Bayern tražio i koliko ih je trenera navodno odbilo ove godine...

    ali neki jedva dočekaju i najmanju sitnicu da se počnu nabacivati uvredama na račun nove uprave...
  • NitkoBitan
    17.6k
    tehnički gledano nemoguće je nekoga "čuvati u taperveru" da bude tu kad nama zatrebaSava Krpa

    Ma jasno. Imam dojam da vecina navijaca misli kako se Jakiru otkaz pripremao mjesecima. Kao prvo nije, a kao drugo niti jedan ozbiljan trener ti nece toliko dugo bit na cekanju.

    Jakiru se dao prijelazni rok i pripreme. Naravno da su se upalile crvene lampice nakon jos jednog kukavicjeg debija i europske sramote koja nije prva Jakirova. Jednostavno covjek ima neki strah od velikih utakmica i to tako u klubu poput Dinama ne ide. Betis prosao jer je Betis boljela ona stvar za KL.

    Upravo ovo.

    Jakir je imao rezultate ali igru nije. To je i sljepac vidio. Uprava koja voli i vodi klub je trebala imati asa u rukava jer ona igra je neminovno vodila nečemu ovakom.Sava Krpa

    Uglavnom da se vratim na temu novog trenera, ako se stvarno radi na ozbiljnom imenu onda cemo se strpit. Sad tu neki pricaju o vaznosti brzine odluke... da nam je do brzine doveli bi Sopica ili odmah nekom stranom imenu dali 3-4 milje sto je za nas proracun previse, pa nek prica tko sta hoce. Bez ulaska u LP bi nama u tom slucaju placa trenera zauzimala skoro 10% budzeta... razuma malo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.