• Efes Pilsen
    8.3k
    Mi imamo dodatan motiv u ovom usranom tjednu. Treba naci pravog trenera koji ce ovo poslozit i na teren poslat ratnike, a ne da se igramo na 6 prekrsaja i glumimo nesto sto ne mozemo.
  • Sava Krpa
    294
    Jakir je imao rezultate ali igru nije. To je i sljepac vidio. Uprava koja voli i vodi klub je trebala imati asa u rukava jer ona igra je neminovno vodila nečemu ovakom.
  • Toni90d
    473
    Ne bih volio da itko iz Dinama dobije poziv za reprezentaciju, prvo formom nisu zaslužili (nitko osim Nevistica, ali teško da će njega zvati), a drugo ostaje momčad na okupu, gdje novi trener može odraditi mini pripreme.
  • Blueshadow86
    1.7k
    Nisam za da osoba koja obnaša funkciju trenera Dinama fura trenerku na službenim utakmicama.
  • Crusades1986
    12.4k
    Jebi ga, onda nam Klopp nikad neće doći u Dinamo
  • Nousername
    664
    ciju trenerku treba nosit?Lokomotive Zagreb?
  • Big Daddy
    1.3k
    i ja sam se pitao, al nisam htio reagirati :lol:
  • Blueshadow86
    1.7k
    Biseri. Sva trojica.
  • nemapredaje
    3.3k


    Kao prvo nije trenerka, nego trenirka.

    Kao drugo na treneru je da nosi što god želi. Imaš one koje nose trenirke kao već spomenuti Klopp ili Sarri, dok Mourinho npr. nosi i jedno i drugo, a imaš šminkere poput Ancelottija. Na kraju imaš i casual likove poput Guardiole.

    Ono što je za zamjeriti je da izbornik nosi trenirku. Oni uvijek moraju biti u odjelima.

    Tu piše malo o prednostima jednog i drugog:

    https://www.independent.co.uk/sport/football/premier-league/tracksuit-three-piece-premier-league-managers-maurizio-sarri-clothes-a8506796.html

    A još na sve to - Sandro Perković je vršitelj dužnosti. Ti očekuješ da se on za ove dvije, tri utakmice skine iz trenirke i odjednom glumi nekog šmekera. Pa i ovo malo poštovanja kaj ima od ekipe bi odmah izgubio.
  • Blueshadow86
    1.7k
    Gdje sam napisao da se to odnosi samo na Sandra Perkovića kao trenutnog vd-a trenera Dinama? Zaboravio si i da je Jakir x puta bio u trenerci. Jel i on bio vršitelj dužnosti ili si prespavao razdoblje kad je on bio glavni trener?
    Moje napisano se odnosi na svakoga tko obnaša funkciju trenera Dinama. Ne mora se on oblačiti šmekerski, postoji i nešto između. Mućni malo glavom.
    Sve u svemu, ovo je samo moje mišljenje. A i ako si zaboravio, pročitaj naslov ove teme i kako ona glasi.
  • nemapredaje
    3.3k


    Dobro kaj si nadrkan jebote. Opusti se.
  • Maxova dijagonala
    361
    Mni više smeta što je on bio trener ove dvije utakmice nego njegova je...na trenerka
  • Dino
    2.7k
    Meni kod trenerovog oblacenja najvise smeta nedoslijednost pa onda protiv Istre nosi trenirku, a protiv tovara odijelo. Tim malo podcijenjuje protivnika i daje dojam da ne zasluzuju da trener Dinama protiv njih nosi odijelo.

    Generalno mi trenirka nije primjerena za tu funkciju, ali se onda barem ko Klopp tusiraj, spavaj i jedi u njoj.
  • Benito
    870
    Po meni jedino kaj bi trener trebao nosit je službena trenirka kluba. Osobno mi je bezveze kad su u odijelu.
  • Blueshadow86
    1.7k
    Ekipa, pokušajte shvatiti da je velika praznina ostala između trenirke i odijela. Postoji i nešto između toga, ne mora nužno biti odijelo. Postoje razne traperice, hlače, casual hlače, obična majica, polo majica, košulja, pulover... Znam da je odjeća najmanji problem, ali ja bih osobno i kroz takav način kao trener Dinama dao do znanja i do značaja kakav klub vodim i koji klub ja predstavljam. Ti prvi moraš biti ogledalo kluba.
    To je samo moje mišljenje. Možda ja imam preveliki respekt, preveliku emociju prema Dinamu pa su mi i takve stvari zapele za oko, ali, opet kažem, to je samo moje mišljenje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.