• tp1997
    411
    Baš sam išao pogledati, Lucescu je u PAOKu imao plaću 1.7 milijuna eura s bonusima. Dakle, i za manje od dva milijuna se može naći pošten europski trener.

    Ako toliko ne budemo spremni platiti, iako se skoro duplo isplati jednom pobjedom u LP, onda jebeš sve
  • emreli21
    53
    iskreno ne bi davao toliko za trenera. nijedan stranac neće doći na ugovor manji od 4 godine, a ako mu daš 2 milijuna eura plaće godišnje, obvezuješ se na 8 milijuna eura. i ako onda on nema rezultat, a želiš mu dat otkaz, moraš ga isplatiti još 6-7 milijuna eura. meni je to za dinamo previše. jbg, samo moje mišljenje
  • Pavinho
    47
    ovisi...moze bit da dobije samo 6 mjesecnih placa kao otpremninu
  • tp1997
    411
    Pošteno, ali ako ne preuzmeš taj rizik, vrtit ćeš se oko raznih Jakirovića, Čačića, Bišćana unedogled. Nema rezultatskog iskoraka bez rizika i bez investicije.
  • emreli21
    53
    nema šanse da stranac dođe tako. nikakve.
  • Dubbbrava
    568
    Znači danas ipak ništa nećemo saznat...
  • emreli21
    53
    lako moguće. samo kažem, stranac ne garantira nešto više, a košta puno više. iako, ako dođe pravi stranac i donese rezultat, svi bi bili happy, ja prvi :) samo sam skeptičan ovako na prvu
  • Zagi
    7.7k
    Za ekipu koja misli da smo novog trenera trebali imati "prekjučer"...
    Kaj ako stvarno ima nešto u onoj priči da smo ozbiljno zainteresirani za Terzića i on za nas ali da je tu i Milan u igri?
    Inter - Milan upravo igraju i ako Milan ostvari dobar rezultat , odluka o novom treneru ide na led i onda je pitanje koliko se npr Terziću čeka.
    U tom slučaju, Terzić nije mogao odgovoriti potvrdno do večeras oko 23h.

    Pitanje je onda, bi li mijenjali 3 boda u Koprivnici za Terzića?

    (btw Milan vodi 0:1)
  • Crni86
    3.8k
    to je isto bio spin sportskih koje su saznale jednu veliku nulu.
  • vjeko1701
    8.4k
    Vidim sve zamrlo.
  • Nolifer
    8.1k


    Zatišje pred buru
  • Izet Hajrović
    2.1k
    njega ima smisla čekati, a ovo da smo trenera trebali imati prekjučer vrijedi u slučaju da je Bjelica bio prvi izbor, a većinu dana se činilo da je to slučaj i da dolazi, u tom kontekstu ne bi imalo smisla čekati tjedan dana ako ti je Bjelica prva želja.
  • ZrnTSCHeZ
    86

    Mene zanima koliko na trenera cekaju bogati klubova liga petica, cisto sumnjam da to ide preko noci.

    Po meni je manje od tjedan dana cekanja razumno

    Najfriškiji primjer kod Rome je čak unutar istog dana čini mi se, kod Barce Valverde -->> Setien ista stvar (ovak na brzinu iz glave)

    Al OK, do srijede je recimo razumno...nakon toga bi to mogla biti negativna poruka da te ili nitko od ozbiljnijih pickova neće prihvatiti ili da ni sam ne znaš što bi.

    Nadamo se da unutar tih tjedan dana bude bijeli dim
  • tp1997
    411
    Nakon srijede je nerazumno iz vrlo jednostavnog razloga - riskiramo još jedan gubitak bodova, a tovari, i uskoro Riječani, su već na +4
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.