• The Undertaker
    5.5k
    Aha, ovo je post u kojem se Petkovića krivi za kikseve Dinamovih stopera i bekova.Daliban

    Odbranu igra čitava ekipa i Petković ima svoj, doduše maleni, obol u raspadu kojem svjedočimo. Dok naš vezni red igra kako igra, svaka odbrana će izgledati izgubljeno.
  • Daliban
    1.7k
    Mi smo Šutala odgojili i prodali za 20 milijuna nečega. Šutalo je daleko iznad klase stopera kojeg si Dinamo može priuštiti. S obzirom da drugog sličnog nismo odgojili kupili smo najbolje za lovu koju si možemo priuštiti.The Undertaker

    Ma ne zanima me. Pa posao kluba poput Dinama je da izmisli igrača koji mu treba, ali za to ti treba skautska služba i volja da investiraš nešto konkretnije od bonusa za potpis.
  • The Undertaker
    5.5k
    To je otprilike kao da ti sin kaže da hoće da mu kupiš vilu i mercedes i da je to tvoj problem i da ga ne zanima kako ćeš to napraviti.
  • Daliban
    1.7k
    To je otprilike kao da ti sin kaže da hoće da mu kupiš vilu i mercedes i da je to tvoj problem i da ga ne zanima kako ćeš to napraviti.The Undertaker

    Ma stari, ako mislimo da su Mmaee, KTC, Torrente i Bernauer kvalitativni plafon za stopere koje Dinamo može dovesti, onda ni ne zaslužujemo drugo nego da budemo kanta za napucavanje. Ako tebe to tješi, široko ti polje da vjeruješ u takve bedastoće.
  • The Undertaker
    5.5k
    Mmae je plafon kojeg mi možemo kupiti, uvjetno rečeno. Ostali spomenuti nisu.
  • Orc123
    8.2k
    pricas gluposti jer su ti stoperi sudjelovali u rusenju Betisa npr., i ostalih ......dovoljno su kvalitetni za Dinamo ali trebaju pravo vodstvo! Mozes ti imati individualnu kvalitetu, ne znaci ti nista ako nemas MOMCAD!
  • Daliban
    1.7k
    Mmae je plafon kojeg mi možemo kupiti, uvjetno rečeno. Ostali spomenuti nisu.The Undertaker

    Rotacija Ferencvaroša je plafon za DInamo?
  • The Undertaker
    5.5k
    Mmae, B.Šutalo, Uremović...To je otprilike taj nivo i cijena.
  • CastAway1986
    1.5k
    Dinamo je najbolje stopere imao kad ih je sam stvorio a što se kupovine tiče teško je dovesti extra kvalitetu za novac koji Dinamo može platiti , tu i tamo se desi poneki Tonel , Sigali , Lauritsen
  • josipsucic
    37
    kratko i jasno - van iz Dinama
  • Crusades1986
    12.6k
    Kvalitetno argumentirana analiza. Siguran sam da sportski sektor neće ostat imun na ovakve indikacije.
  • Nino Bule
    13.9k
    S bjelkanom na klupi (ili bilo kojim trenerom cije obrane izgledaju kao nenine i vlada disciplina) najbolji stoper hnl-a, i to glatko
  • marcio amoroso
    36.8k
    Dinamu na terenu trebaju igrači koji će slijediti Nenada ili nekog drugog trenera svojom žustrinom, borbom i agresivnošću. Jučer u Koprivnici je nekoliko puta bila situacija gdje se moralo reagirati na suca ili protivnika, a svi su šutjeli kao zadnje p.

    Dilaver je bio takav tip i kada je došao je odmah rekao da neće dozvoliti da se netko zajebava s nama. Ja se iskreno i ne sjećam da se netko zajebavao s nama dok je on igrao. Sada ne da se zajebavaju s nama nego se rugaju i sprdaju.

    Trebaju opet tipovi u momčadi i na klupi koji će to spriječiti. I na takvim tipovima ne treba štedjeti.
  • Mihaljević
    10k
    Prekinite srat, cijela ekipa igra loše, Mmaee će bit stup odbrane narednih 5 sezona, a Jeličić nije relevantan za ništa...
  • Mali Zeus
    13.5k
    kratko i jasno - van iz Dinamajosipsucic

    :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.