• NKDZ86
    1.6k
    na klupu mora kao i mnogi, to je sigurno dok se ne uozbilji.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Ma svi na klupu, nek nam igraju kadeti.
  • NKDZ86
    1.6k
    ne svi, ali Torrente treba dobit priliku umjesto njega. direktni krivac za 2 zadnja gola u KC. bez volje u tim trenucima je bio.
  • hardek
    2.9k
    Mislim da se s njim događa isto što i s Mišićem. Jakir je bio alergičan na sistemske rotacije pa se desilo to da je Mmae igrao sve utakmice od potpisa za Dinamo. Da je npr dobio odmor svakih par utakmica, vjerujem da bi bio bolji.

    Igraš HNL sa izrazito širokim rosterom, nema smisla da i jedan igrač ma kako se on zvao započne 10 utakmica u nizu u periodu od 40-tak dana. Umor, padovi koncentracije, ozljede samo čekaju iza ugla
  • Zg123
    347
    Kakav odmor covjek stopera igra, 10 tekmi smo odigrali a prica se o umoru nemojte me zezat. Nadam se da se utopio u sivilo momcadi i da nije promasaj ali ovi pokusaji opravdanja su smijesni
  • hardek
    2.9k
    Imaš pravo, ne znam samo zašto onda sve momčadi imaju po 5,6 stopera u rosteru kada se oni ne umaraju.
  • Marley
    1.8k
    Ne branim ga, jer i mene je razocarao nakon pocetnog dobrog dojma. I prakticki smo jos na pocetku sezone pa fakat nitko ne bi jos smio biti potrosen od "umora".
    Ali to da se stoperi generalno ne umaraju, zato jer su stoperi, svasta :roll:
    Pa nitko osim golmana se ne bi smio trositi do iznemoglosti.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Mislim da je on definitivno stoper za prvih 11 samo mu treba neko vrijeme prilagodbe. Nije Ferencvaros daleko od Dinama po jacini a tamo je bio jedan od ponajboljih igraca.

    Sigurniji je i tehnicki potkovaniji od KTCa, po meni na prvi pogled malo fizicki slabiji i manje agresivniji, ali takoder i manje sklon kiksevima.

    Mislim da je bliza buducnost stoperski par Torrente - Mmaee. Nek se trojac KTC - Torrente - Mmaee bori za svoje mjesto u prvih 11, zdrava konkurencija je uvijek pozeljna pa da svatko da atom snage vise kako ne bi zavrsio na klupi.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Kako je, zaboga, manje sklon kiksevima ako ih je vec nakupio solidno?
  • NitkoBitan
    17.9k
    Pripisat cu to fazi prilagodbe i periodu neigranja u Ferencvarosu (jer nije htio novi ugovor). Sudit cemo kada dobije kontinuitet, ali meni se cini da ce bit manje kikseva jer je manji panicar od Tea i tehnicki je bolji.
  • Zagi
    7.9k
    Mene jako zasmetala ona apsurdno letargična utakmica protiv Slavena.
    Igrao je kao da se prije tekme propisno naduvao marice za smirenje.

    Da sam veliki fan KTCa , najblaže rećeno nisam. Ali Teo nikada nema takva izdanja i zato ga cijenim.
  • blubach
    316
    Možemo mi pisat on je ovakav, on je onakav.
    Ja samo znam da ću sve igrače, nakon 2 utakmice, gledat kako izgledaju od 28.9.2024., ono prije toga ne postoji.
156789Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.