• Zg123
    215
    Ma jucer je cijela zadnja linija bila ocajna, iako njegovo pozicioniranje i igra nogom bude neke sumnje. Vidjet cemo u narednom periodu sta cemo dobiti od njega
  • MarK
    621
    Meni je on nekako nonšalantan i flegmast. Mislim da može 20-30 posto bolje. Vidjet će se tek nakon priprema i iduće sezone njegov peak.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Sinoć je čak i postavio ekipu donekle kako spada. Rpg i ogi wingbekovi, 3 iza itd ali đaba kad je lutao do sada i sami igrači više ne znaju kud i šta. Mora otići i gotovo!Droljo

    I onda lik izvadi Roga na poluvremenu, a na negdje 5, 6:2, ne sjećam se točno, ubacije Špikića i Hoxhu. Plus ubacivanje Ademija.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Najveće mi je razočaranje da ga u skoku uopće nema, kao npr. sinoć kad je Olise zabio.Svi na Sjever

    Stvar je u tome da su nam izveli brzi korner dok smo se mi još namještali i Mmae je prekasno skužio kaj se događa. Zapravo svi su prekasno skužili i nisu bili uopće spremni.
  • miro
    4.4k
    Nije Mmae kriv za taj gol, trojicu našij je lopta preletjela, jer nisu ni skužili kaj se događa. Mmae je čak pokušao blokirat nekim kung fu skokom, ali nije uspio.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Nakon ovako maestralno poslozene igre apsurdno je apostrofirati bilo koga osim Nevisticeve dobre partije.
123456Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.