• Crusades1986
    12.2k
    Lessi džukelo, k nozi!!!

    A i o tim osobama koje su u stanju otići u taj studio i bit u istoj prostoriji s džukelom mislim sve najgore. To je šljam, a ne novinarstvo i emisija.
  • Sixthway
    471
    odlazak SŠ u klub je greška. Hvala njemu na doprinosu kod borbe ali ovo je bilo nepotrebno, ja prvi nebi glasao za proljeće da sam znao da netko sa tribine ide u klub pogotovo on, a i mnogi drugi. Ali sad nek bude da se mamicevci izjedaju , neću se svrstavati sa njima jer su moji razlozi potpuno drugačiji.
  • Crusades1986
    12.2k
    Koji mnogi drugi? Ne pričajte gluposti
  • Crni86
    3.7k
    a daj ti meni reci kad vec seres po nekom, od kud tebi informacije sta tocno ta osoba rad u klubu? Strasno me zanima, nemoj samo rec da se oslanjas na prasicka, lesicka i bjegnuca iz medugorja. Evo kad si naso prozivati, prozovi onda za tocne cinove sto je ta osoba napravila.

    Bokte mazo, vi ljudi moji fakat niste normalni. Daj mucnite malo ponekad glavom i procitajte tko je to napisao/ rekao.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Ali sad nek bude da se mamicevci izjedaju , neću se svrstavati sa njima jer su moji razlozi potpuno drugačijiSixthway

    Pa onda reci svoje razloge

    A usput objasni zašto govoriš da u klubu, članskom klubu ne treba predstavnik sa tribine, koje god, a pogotovo sjeverne?
  • Paggini
    20.1k
    Mi svi skupa moramo shvatiti da mamićevi psi neće izumrijeti još dugo vremena i lajat će jer je to sve što mogu.

    Voditi borbe s njima je zaletavanje na vjetrenjače, potpuno besmisleno jer jedini način na koji će prestati lajat je da se vrati njihov gazda iz druge države i opet im baca kosti dok oni poslušno čekaju, a to se neće dogoditi jer ako ima Boga, ta spodoba će istrunuti i umrijeti tamo gdje je pobjegao i više neće ni koraka u Hrvatskoj napraviti.

    Jedino što možemo je fokusirati se na sebe, napredak kluba, tribine, struktura unutar kluba, transparentnosti po nekim stvarima i to je to.

    Kako im gazda bude trunuo, trunit će i oni, te će ostati otužna fusnota u povijesti ovog svetog kluba, kao i tuđmanovi svehrvatski psi, recimo.
  • Dr Hofmann
    875
    Mitsko biće Sanjin Španović, jednim pogledom smjenjuje trenere, drugim sportskog direktora. Kombinacija Darth Vadera i Saurona.

    A mi malo stariji se jako dobro sjećamo kaj je gospon Lesički pisao protiv Mamića prije nego kaj je postao glasnogovornik, moralna vertikala i stup dinamovštine i hrvatstva.
  • Paggini
    20.1k
    Sanjin Španović, jednim pogledom smjenjuje trenere, drugim sportskog direktoraDr Hofmann

    Super mi je da o Spanovicu lažu i seru da sve to radi, dok zazivaju osobu koja je to zapravo radila. :lol:
  • Dr Hofmann
    875
    E u tome leži sav apsurd situacije, jer oni ne mogu bez jednog gazde, jednog vođe, jednog Tatte. I onda pokušavaju reflektirati svoje komplekse na sadašnje vodstvo kluba, jer im nije jasno da postoji drugačije od glave. Ili da se barem pokušava, njima to nije jasno. I naravno, nema više cicanja iz Dinama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.