• Crni86
    3.8k
    Mene vise brine kaj cure info iz svlacionice ocito.
  • Sibirski plavac
    1.8k
    očito su prelomili u zadnji čas između Bjelice i tog drugog.LaznjakProsineckog

    Ako je ovakva situacija, bilo bi maloumno umjesto Bjelice odlučiti se za nekog "hnl stručnjaka" ili anonimnog stranca...
  • i more je plavo
    1.1k
    ja ne razumijem tu dozu nekontrolirane frustracije, Mmae je bio " fenomenalno pogođeno pojacanje" i onda nakon 3 tekme u kojima kao momcad izgledamo izgubljeno postaje " perverzija"......
    Ne kuzim zakaj si se nakacil na Mbukua, ako si mislil da je to Mbape pa da bu sam pobjedil Bayerna i Belupo za 15 minuta.
    Pa decko zasluzuje barem 3-4 poluvremena i to kada ne ulazi dok je ostatak ekipe u knock downu, pa da tek onda pocnemo stvarati misljenje o njegovim mogucnostima.

    Polako, mijenjamo misljenja o Riletu i Petku od tekme do tekme, a gledamo ih godinama, ovi stvarno nisu sansu dobili a guramo ih niz štenge.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Na kraju će još Jovičević biti trener :D
  • Livi
    57
    i ja se iskreno nadam da griješiš, ali lajk za ovu retoriku i kako si opisao u sridu osjećaj u ovom trenutku
  • Beowulf112
    331
    Sportske kazu da nije bjelica
  • MarK
    648
    Ako nije neko veće ime koji smisao je da ga kriješ? S obzirom na tajanstvenost očekujem u najmanju ruku NB ili Keka
  • Ivdzo11
    4.2k
    ja isto cujem nesto mozda je on, iako se nadam da nije
  • Facke
    3.6k


    Sportske su i Kovaca potpisali vec. Tak da njimi nije nis za verovati.
  • Crni86
    3.8k
    a iduci dan su objavile da ga nitko nije kontaktirao :lol:

    Nije vrijeme jos za jovicevica, previse poznatih lica iz prvog mandata a znamo kako je on zavrsio.
  • Nogo
    3.7k
    Ne znam jel svlačionica iznenađena imenom trenera ili da smo dobili trener?!

    Ako je imenom onda možda je stvarno Jovičević, Krznar...
  • Maxova dijagonala
    361
    Sad kad je princ od Indije
  • CastAway1986
    1.5k
    Sportske su pisale i da je Kevin Carlos blizu Dinama a nije se klub ni zanimao za njega..Nadam se da je Miro u pravu a ne ti jazavci
  • rioda
    4.8k
    Mene vise brine kaj cure info iz svlacionice ocito.Crni86

    Naša svlačionica je baš poznata po tome da znaju neke informacije zadržati za sebe... A ovo da se proširi informacija o novom treneru nije nikakvo čudo. U krugu ekipe imaš 30-ak igrača i desetak ljudi u stožeru pa kad uračunaš njihove obitelji i prijatelje kojima govore takve stvari, dođeš do brojke od nekoliko stotina ljudi pa je očekivano da info izađe.
  • emilperska
    5.7k
    Reakcija na Sopića, francuze iz Ligue 2 i sličnu ekipu..
    images.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.