• Izet Hajrović
    2.1k
    Kod Bjelice mi je jedino upitan stožer. Ako uspije sastaviti kvalitetan stožer, onda će ovo ispasti dobro.
  • Kruno
    328
    Ako je isrina dobar izbor Bjelica.
  • Gringo
    91
    nadam se da je istina, pojedini IG profili javljaju da je NB od ponedjeljka.
  • Mathiasovi Chageri
    2.8k
    Ne znam, mene sve to sa Bjelicom podsjeća na ono kad si sa ženskom dok si mlađi i super vam je, sve je dobro, uživate i onda vas život nanese na različite strane, prođe dobar period vremena i sretnete se opet. Odete van jer oboje još uvijek imate sjećanje na taj period kad vam je bilo dobro, ali ti shvatiš odmah u prvih pol sata cuge da to više nije ona ista osoba, ona shvati da ti nisi isti onaj lik koji si bio prije xy godina i na kraju se samo pokupite i odete svatko svojim putem jer si uopće ne odgovarate.

    Niti je Bjeličin stožer isti onaj koji je bio, niti je ovaj Bjelica isti onaj Bjelica koji je bio tu, niti njegovi rezultati nakon Dinama, a pogotovo nakon raspada stožera daju neki optimizam. Čovjek je do Dinama bio ozbiljan trener koji je dizao klubove gdje god je stigao: Austriju, Lech, Speziju. Nakon Dinama, a pogotovo negdje od pola mandata u Osijeku se pretvorio u skupljača odšteta. Nekako kao da ga je taj Osijek slomio i osobno i poslovno.


    Mislim da se u ovoj situaciji u kojoj jesmo svi previše lovimo kao narkomani za onaj feeling prvog Bjeličinog mandata jer nam je bilo dobro i bojim se da neće biti niti blizu tako uspješno. Nadam se da griješim.
  • JMastermind
    50
    u jednu ruku dosta dobra analogija... A u drugu, možda je Dinamo baš ono što mu treba da ga podsjeti i vrati na pravi put. Svojevrsna rehabilitacija ja za oboje, jer Neno i Dinamo su stvoreni jedno za drugo a od sudbine ne možeš pobjeći.
  • vjeko1701
    8.4k
    Apsolutno je moguće da će biti tako. I mene osobno najviše brine u kakvom je trenutnom stanju i kakav će stožer okupiti.

    Također se slažem s dojmom da ga je epizoda u Osijeku direktno nakon tjeranja iz Dinama jako pokolebala. Pozitivno je to da mislim da je njemu jasno da mu je ovo zadnja prilika za karijerom u Europi. Ako dođe i nastavi niz u kojem je trenutno, može ravno pravac istok jer u europi više neće dobiti ozbiljan angažman.
  • E46
    694
    Ja nekako mislim da on ako dođe da nece doc samo kako bi izmuzao pare vec sa motivom da pokaze ljudima da je najbolji hrvatski trener DALEKO, a to je znaci ponoviti i poboljsati svoj put u Dinamu gdje je stao. Poznavajuci Nenu, ocekujem prolazak skupine LP i razvaljivanje HNLa.
  • Toni90d
    473
    Ako je istina za Bjelicu. I ako će tek sutra doći, gdje je bio problem? Je li ga se moralo moliti da preuzme Dinamo ili nam je on bio xy po redu? Jer nama trener treba od prekjučer a ne tek od sutra, još primopredaja, upoznavanje, stvaranje grubog plana, 3-4 dana bacena u vjetar.
  • Crni86
    3.8k
    problem je bio u tome da to nije odluka za sat vremena. Dosta je bilo srljanja s trenerima pa nigdje drugdje se ne nalazi trener u istom danu osim ako se otkaz bivsem treneru odavno vec planira.

    Da li je bolje pomnije razmisliti ili mjenjat trenera za tjedan dana opet?
  • dzis
    809
    Mislim da bi ovdje zavladala histerija za bilo koji odabir. Osobno on je najmanji rizik,pa ako cak i ne uspije uprava moze reci da su doveli covjeka kojeg su i navijaci htijeli.
    Bjelica kuzi klub i nece trebat vremena za prilagodbu.
  • Noel
    6.4k
    DOZNAJEMO! Nenad Bjelica novi je trener Dinama.
    Svi mediji nakon kaj pročitaju Zonu.
  • Mathiasovi Chageri
    2.8k
    njemu jasno da mu je ovo zadnja prilika za karijerom u Europivjeko1701

    Ne bih rekao da mu je zadnja prilika, ali mislim da nije glup tip, zna on jako dobro da mu dobar mandat u Dinamu briše ove loše epizode i otvara vrata za ono što ja mislim da je njemu potajno još nakon prvog mandata u Dinamu cilj, a to je klupa reprezentacije nakon Dalića.
  • vjeko1701
    8.4k
    Ako dođe neka nam donese još pokoji ovakav trenutak. Jedina želja.

    154171816726.jpg



    Mokra Mila Horvat ljudi, o čemu pričamo :D

    Posebna energija. Livaković ko dobar sin daje praznu bočicu a Petko osobno daje svoj dres Mili.
  • Jaro
    7.4k
    Ako je istina, veliki minus za sportski dio kluba... populisticki potez koji ce samo napuniti dzep Mourinha za siromasne tj lovca na otpremnine...
    Sretno nam svima...
    Manjak vizije, volje, zelje niti muda (a zamjerali smo Jakiru na ovome) za pronalaskom neceg novog je veci poziv na zabrinutost od 9:2 i 4:1. Bjelica je pokazatelj da se nismo sportski maknuli od kruga HNLa...
  • Sixthway
    473
    ponovio si na puno ljepši način ono što sam ja rekao prije par dana "povratnici se nikad ne proslave kao prvi puta"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.