• emilperska
    5.7k
    Kek je dva puta odjebao Dinamo. To su bili trenuci kad je slovenska repstacija izgledala lošije i beznadnije nego sto danas izgleda, a Dinamo je imao Oršića, Livija, Šutala, Ivanušeca, Petka itd. Pa nas je iskoristio da odigra igrokaz sa Savezom oko ugovora..
    A sad bi trebao odjebat perspektivnu repku i doc trenirat senatore na zalazu profi karijere Rileta, Ademija, perverziju od MMAe i Mkukua..
    Nerealno, nerealno, nerealno..
  • Orc123
    8.1k
    nezz zasto spominjes Mbukua jer decko ima odlicne predispozicije i lad se momcad poslozi ocekujem veliki doprinos od njega. Vidlo se i jucer da ima dribling, da odlicno surađuje i da ima dobar pas, nisko teziste....ali...sta se je moglo jucer kad smo mi igrali rastrgano, poput rastimanog orkestra. Za njega sam siguran da ce biti pojacanje.
  • vjeko1701
    8.4k
    Mbuku mi je trenutno u kategoriji nit smrdi nit miriši. Vidi se da ima potez i vic al ne bi bio prvi koji puno zuji al bez konkretnog učinka.
  • emilperska
    5.7k

    To je sve rang Luke Menala +/- par deka, a lošije od Špikića..
    Ali dosao je iz Ligue 2 pa je odmah bolji od Špike po defaultu..
  • Orc123
    8.1k
    špika je ti 4 godine i svi znamo da ne valja za Dinamo a ti si ovoga nakon 30minuta otpisao? U najmanju ruku nekorektno!
  • vjeko1701
    8.4k
    Nije, nemoj pretjerivati i pucati floskule. Njih dva skupa nemaju kontrolu lopte i viziju u igri koju je on pokazao u ovih pol sata. Pitanje je dal on to može pretočiti u konkretan učinak asistencija i golova.
  • Orc123
    8.1k
    zo sam i napisao da ima nesto, pa u ovakvoj ekipi koja je u rasulu da je i Messi na terenu to bi izgledalo smijesno!
  • Mr Anderson
    8.2k
    Navodno Nenad Bjelica od ponedjeljka (Zajecova želja), a Marić želi stranca.LaznjakProsineckog

    To sam ja čuo još u petak, ali nisam želio ništa pisati jer mi je izvor bezveze, trač partija na koje se ne obazirem previše. Ali evo, kad si ti to prvi napisao pa da kažem.
  • emilperska
    5.7k

    Velim kvalitativni rang. Ne isti tipovi igrača. Siguran sam 100% da nije pojacanja, mozda ispadne da je dovoljno dobar za rotaciju. To je plafon..
    Svršavalo se i na MMAe i Cordobu kao perverzije pa ih se sad ne spominje vise.
    Kada dođe novi trener tipa Bjelica/Kovač/Kek.
    U prvih 11 nece bit ni MMA, ni Cordoba ni Mkuku. Cordoba ce ulazit s klupe, a Mkuku klupa tribina klupa..
    MMA ce bit zamjenjen nekim od manje egzibicionističkih stopera s klupe tipa Torrente ili Perković.
  • Orc123
    8.1k
    Bjelica je ne loš izbor, ali.....mislim da smo mogli i bolje i da mozemo bolje! On ce mozda lakse doprijeti do ekipe kratkorocno ali dugorocno ja mislim da mozemo mi boljeg trenera dovest. Sve u svemu trener mora biti tu kroz 2-3 dana jer vremena nema.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Kek je dva puta odjebao Dinamoemilperska

    E, ali on nikad nije rekao 'korporacija' kuiš?! :nerd:
  • Orc123
    8.1k
    na osnovu cega si ti to zakljucio? Po tome onda nece igrati ni Baturina, Sucic, Misic, Ogiwara, Petkovic, Pjaca, Ristovski.......branit ce samo Nevistic i dovest cemo novih 10 igraca za 1. Postavu jer svi izgledaju za kurac! Ovako povrsno ocjenjivanje igraca u ovakvoj situaciji u kojoj smo trenurno je onak, bezvezeni glupo.
  • Neron53
    621
    Pitanje je kod Bjelice kakav ima potpisani raskid sa Unionom i koliko bude Dinama prvo to kostalo a onda na to dodati njegovu cijenu.
    Ispada da je skuplji od Terzica.
  • Janko007
    0

    A kao Ademi , Theofil , Rustovski , Musić....
    Oni kao rasturaju....
    Lošiji od ove navedene dvojice...
    Jedino se slažem da nam treba trener tipa Kovač,Kek jer nama treba "gonič robova"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.