• cibona
    3k
    Maximeu sve najbolje, valjda će jednom postati igrač dostojan Rudeša.SjevernaStrana

    Vidim da na nekome moraš liječiti osobne frustracije izazvane Jakirovim otkazom.

    Ostavi se Maxa, čovjek je više puta dokazao da je solidan rotacijski igrač.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Koji bolestan komentar. Sergej Jakirović je osvojio dvostruku krunu i uveo nas u Ligu prvaka, ako njegov nasljednik to ne uspije (spustiti ću kriterije i oprostiti mu neosvajanje Kupa) tada ću sigurno biti frustriran otkazom Sergeju, a do tada sretno i puna podrška onome koji dolazi.
  • ibro1986
    180
    hahahahahahha urnebesno, očekuješ da max bude van dijk na terenu dok ostali suigrači igraju za k*?
  • Borovljanin
    91
    Igrači sigurno kvalitetom nisu loši. Ušli su u neki opasno crni period. Perković jučer vadi najboljeg veznjaka Stojkovića i ulazi mu druga špica Kule. Nakon toga pušimo 3 gola. Ja sam očekivao na poluvremenu da će izvaditi Baturinu i da će ući Pavić da igramo s dvije šestice. I još Hoxha za Pjacu pošto ga jednostavno nije išlo jučer. Podilazi se nekim igračima i mislim da je to najveći (ne i jedini razlog) za lošu igru, loše rezultate, lošu atmosferu…
  • serbus
    4.2k
    Ja ne kužim ove fore momčad je u psihičkom rasulu, pa da ja nisam odigrao minute u te tri tekme a ima ih pa ovo je njihovo vrijeme da zagrizu i pokažu zakaj su tu. Ako sad neće izgurati nekog iz prvih 11 kad će kad se vratimo gazit ligu sigurno neće.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Gdje sam ja to napisao? Samo komentiram nečiju igru neovisno o ostalima. Koji suigrač njemu brani da se pravilno postavlja i pozicionira, da ne kleči pred naletima Alena Grgića ili da ne stvara kontre suparnicima? Ja jedino očekujem da se ovakve ne dovodi više i još plaća milijunska odšteta, a nemamo love.
  • cibona
    3k
    Koji bolestan komentar.SjevernaStrana

    Jedino bolesno je to što ti misliš da Max "nije dostojan" igrati u Rudešu, klubu koji je trenutačno 6. u Drugoj HNL, i klubu koji je bio uvjerljivo najgori hrvatski prvoligaš u povijesti.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Baltić je podigao formu, jebiga.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Nemoj vise bit toliko smjesan molim te, evo trgam se od smijeha vec 10 minuta
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Zapravo je žalosno što se sve ovdje predstavlja pojačanjem za DINAMO. Sve što dovedemo je "odličan rotacijski igrač", a u stvarnosti nije ni to.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Kad pogledamo zadnje dve utakmice, ima li ijedan igrac dovoljno kvalitetan za dinamo?
  • SjevernaStrana
    1.8k
    O ovome gore nisam pisao na temelju dvije utakmice nego svega što je pokazao u godinu dana potkrepljujući situacijama od jučer tako da ćeš se složiti da je jako glupo reći da Josip Mišić ili Martin Baturina nisu igrači za Dinamo.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    A zaboravljas kraj prosle sezone kada nam je bio kljucan za prijelaz na 3-5-2?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.