• NitkoBitan
    17.6k
    Prijatelju nama je sredina terena suplja vecinu utakmica, da je to bio slucaj samo jucer mi problema ne bismo imali.

    I Baturina i Sucic i Misic dobar dio utakmice setkaju. Jos ajde Misic koji zna bit agresivan u duelu i napravit faul al ova dvojica su bas mlaki i mlitavi, rekao bih cak i beskrvni.NitkoBitan

    Ovo vrijedi za vecinu utakmica.
  • mali M
    5.2k
    Moram priznati da sam do sad zagovarao Ogiwaru čisto da mu se da prilika u kontinuitetu, ali ovu tekmu je bio stvarno kriminalan.... Strašno nešto
  • NitkoBitan
    17.6k
    Problem defanzivne igre veznog reda je vjerojatno i stvar pristupa. Mene zanima kako se recimo ponasa Bulat u belgijskoj ligi u odnosu na period kada je bio u Dinamu. Sjecam se da je jedan forumas napisao da ga nikad nije vidio da sprinta ovdje kao sto je tamo trcao.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Ogiwara ne postoji u obrani. Sa razlogom je prošli trener stavljao Rileta desno a RPG-a lijevo. Ako se ozlijedi netko od njih toliko smo očajni na bekovima da bi još najbolja opcija bila staviti na jednog beka nekog od neozljeđenih (RPG-a, Rileta) a na drugi bek Špiku, Mohu (ako je iole zdrav) ili čak nekog od stopera. To je kritika sportskog direktora koji nije doveo ozbiljnog beka. Ako netko spomene Mikića onda taj nije gledao pripreme a pogotovo utakmicu sa Shaktarom gdje dečko nije postojao u obrani i gdje se vidjelo da je još debelo junior.
  • Kaj je
    432
    Pun mi je više da ne kažem što da ne spavam zbog njih. Svaka čast tko može. I "dobro" jutro svima, posebno onima koji su u nedjelju kao ja budni od 5 jer ti je sinoć opet netko sjebo san. Prestrašno, kad će više ta agonija završit
  • Big Daddy
    1.3k
    Zavrsit ce kad se konacno, i to sto prije dovede kvalitetan trener i kad se pojedine velike glave posjedne na klupu ili tribinu.
  • Facke
    3.6k
    A cemu tulike lupate po Ogiware? Do ove jucernasnje tekme de su svi bili losi je po meni ono kaj je ovu sezonu odigral , odigral dobre. Ne da je odigral ko Roberto Carlos ali nije bil los. Puni veci problem imam s pristupem Mmaee-a i to vec par tekmi. Ak mu se neda, nek ide otkud je dosel. Teska bolikurcina, dizanje ruka i prigovaranja. Uprave igra tak kak su ga navijaci Ferencvarosa upisali. Nekad sjajne a nekad zasluzi biti na tribine a ne u momcadi.
  • Big Daddy
    1.3k
    Mislim da je vrijeme da se Mmaee malo ohladi, da za njega Torrente udje. Ima jos kandidata
  • Neron53
    621
    Meni sve ovo lici na to da "senatori" (bljuje mi se kad cujem taj izraz) bojkotiraju je ih se nije nista pitalo oko smjene Jakira. Ili jos bolje, zato sto ih se pitalo a nije slusalo.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    da senatori bojkotiraju, onda Petković ne bi bio najbolji igrač na terenu (s naše strane). Čovjek zabio gol iz situacije gdje bi inače driblao, proigrao ranije Stojkovića koji je sjajno uposlio Cordobu da bi ovaj nespretno pao i nekako koljenom uputio udarac. Možda nepopularno mišljenje, ali Petković je protiv Bayerna i Slavena bio jedini igrač koji je spojio 2 dobre tekme.
  • Kepec
    5.6k
    Cijela momčad je trenutno u psihičkom rasulu iz kojeg se treba izvući.
    Ekipa ovdje piše takve komentare da to ne možeš vjerovati, ali zato očekuju da će se igrači samo tako probuditi. Zbog koga da se probude? Navijača koji se busaju u prsa kako su veliki Dinamovci kada osvajamo sve redom, sprdaju se s ostatkom Hrvatske, hvale prijelazni rok i pojačanja, dok u slučaju poraza ti isti veliki navijači se pretvore u, citiram crtiticusa "Tema puna histeričnih ispada, koda pišu tinejdžerke neke."

    Jer tinejdžerke su te koje puca pubertet i čas im je sve odlično i veselo, a čas im cijeli svijet ide na živce i sve smeta. Tako i Dinamovci, svi bi htjeli da se sve osvaja, onda kad se sve osvaja je posjeta loša jer eto dosadno je tako, a kada dođu periodi poput ovakvih maske krenu padati kao kiša.

    Neki dan je bila rasprava kaj znači navijač, kaj ultras, kaj simpatizer. Evo vam odgovora u ovih više od 60 i onih protiv Bayerna skoro 100 strana teme. Simpatizer je možda manje aktivan, navijač je možda malo više, ultras je nešto, huligan je nešto. Nisi ti nitko i ništa ako ti je glavno veselje u životu nakon poraza likovati, vrijeđati redom igrače, trenera, sportskog direktora i upravu. Nisi ti nitko i ništa ako moraš otići na FB, Instagram ili ovaj forum da svake dvije sekunde napišeš kako nikaj ne valja, sve tjeraš, a za 8 mjeseci kad uzmemo titulu ćeš ponosno se opet busati u prsa, ponosno ćeš se naslađivati tovarima i rječanima, ponosno ćeš s Ogiwarom pjevati Marinu na Trgu, a to kaj si ranije te sezone izgledao i zvučao poput jadnika i tražio od igrača da si pomognu iako ti sam sebi ne možeš pomoći, to će se zaboraviti jel?

    Ljudi dragi, loše je, jako je loše. I kaj bumo sad? Potjerali bi i izvrjeđali sve, a u isto vrijeme očekujete popravak. Kako? Magičnim štapićem? Ako vam se voli Dinamo kada je prvi onda ga pratite kad je prvi i dođite na tekmu tada.
    Vratili smo ime Dinamo, potjerali smo braću, vratili smo ljude na tribine, vratit ćemo i rezultat opet na razinu koju Dinamo zaslužuje. Sve te borbe nisu ni približne ovoj situaciji u kojoj smo sad, svejedno ako se pita neke od vas ovo je gore od svega.

    Kupite si doma boksačku vreću pa udarajte u nju, uzmite lopticu pa ju stišćite, speglajte doma ženi veš, uzmite psa u šetnju, vjerujte bolje nego uništavati ovaj forum nepotrebnim komentarima.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Jakire, hvala ti što si šikanirao i zapostavljao Ogiwaru i Bernauera.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Sta ti je Bernauer pod milim Bogom jucer skrivio? Da nije pokrpao masu puta bilo bi i gore. Cim se razbio tandem Max - KTC poceli su problemi. Mmae jucer prvo opet nije u liniji kad treba ofsajd napravit, a onda i Dolcek se proseta kraj njega kako hoce..ebote kad se nekog uhvatit mazete bez obzira kako i sta
  • Samurai
    112
    protiv shakhtara,kluba koji igra oduvijek napadački nogomet,pogriješio je igrač koji ima 17 godina dvaput na centru.
    Gol primili nismo..
    Takve greške bi rade trpio nego ove koje trenutno rade igrači na toj poziciji..
    Nisi ga probao pa ni neznas kako reagira..ak je sudit po jednoj tekmi onda je u zimi zaslužio već minute.
    Ajmo sudit ak će igrat ovako nema smisla bušit dececa a nije doprinio 1% igri ove ni prošle sezone.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Ne pišem često tako da se ni ne "hvatam" nekih stvari i ne silujem forum istima.

    Žao mi je što mnogi ovdje ignoriraju neke loše stvari samo zato jer ih suparnik nije kaznio i nečiju kriminalnu igru opravdavaju suigračevom još lošijom.

    Vi kojima je Bernauer odigrao dobro ili manje loše jer eto suparnici njegove gluposti nisu kaznili, nadam se da niste gledali utakmicu, a ako jeste, pogledajte ju ponovno pa mi recite gdje Bernauer stoji u određenim situacijama, kakav je odnos njega i Ilije Nestorovskog i zna li Bernauer uopće gdje se Nestorovski na terenu nalazi.

    Možemo i o potezima kao što je klečanje na koljenima dok Alen Grgić šeta našim 16-ercem i nekim izmišljanjima nogometa u fazi napada, ali na to smo već navikli pa bih više stavio fokus na to da je stoper, očito skupo plaćen za naše prilike, totalno izgubljen protiv Slaven Belupa.

    Mogu i Mmaeea prokomentirati kad ga se već ubacuje. Katastrofa također i ispod svake razine, sramotno za nekoga tko nosi dres Dinama, no za razliku od kolege mu od prvog dana je pokazao da će za nas biti pojačanje tako da se nadam da je ovo samo mala kriza i pad forme jer u suprotnom možemo igrati sa samo jednim stoperom.

    Maximeu sve najbolje, valjda će jednom postati igrač dostojan Rudeša.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.