• Nino Bule
    13.8k
    I sta je on kao sportski direktor prosle sezone tocno mogao napravit ? Njegov rad je iskljucivo ova sezona, sto je ravno 7 kola hnl-a i jedno kolo lige prvaka u koju se kvalificirao.
  • Nino Bule
    13.8k


    Nije v.d., bio je v.d. mjesec dana pa je imenovan za stalno
  • sebenico
    598


    to mi je promaklo
  • Dinaminjo
    939
    Ne kuzim. Jesmo mi prodali cijelu momcad a sd doveo tarabe?

    S kojim rosterom smo prosle godine igrali prptiv Slavena i koji su bili rezultati?
  • Gradjanski Dinamo
    171
    Ljudi moji, jel vi sebe čujete? Daj se skulirajte.

    Ovo danas vam je preslika posla koji je trener radio zadnjih godinu dana. Nema automizama, nema taktike, nema ideje, nema kretanja... To je nekaj kaj se formira kroz trening i ne može nestati nakon jedne lošije utakmice. Meni je Jakir drag, simpatičan, hvala mu na svemu, ali... Nemojmo se lagati, imali smo problema s realizacijom i prošle sezone. Imamo problema i danas.

    Napadati sportskog direktora je smiješno. Ono kaj nama sad treba je novi trener, ali trener s imenom, a ne nekakvi Sopići, Krznari, Jakirovići i slični. A Trener s velikim T nam treba sad, odmah. Očekujem ga na Maksimiru najkasnije to utorka. Nema se kaj čekat. To je posao SD-a da ga odradi.

    I dosta jebenog defetizma. Očekujem podršku ekipi već protiv Banjola. Nek znaju da od njih ne odustajemo!

    A protiv Lokse očekujem pun stadion. Nek znaju kaj se dogodi kad im ne ide. Nas je još više!
  • Danko
    1.1k
    Oprostite, meni nije normalno da se smjeni trener i uzme 15 dana za tražit novog.
    Pa kolko kandidata imaš , 100?
    Momčad je na dnu, magarad može na +4,+7 , ti nisi kadar nać trenera u dan dva .
    Pa jel to normalno?
  • Crusades1986
    12.4k
    da se smjeni trener i uzme 15 dana za tražit novog.Danko

    Koliko je prošlo od smjene trenera?
  • Zg123
    319
    Da vas podsjetim da je ovaj gospodin dosao zajedno sa Simicem i da mu je pomagao u dovodjenju igraca kao sto su Bakhar (zavrsio u mlsu ne moze ni 5 golova zabiti tamo), Titraoui(zavrsio u osrednjem belgijskom klubu, grije klupu), Sosa, Ukrajinac, Halilovic itd. Nula radnog iskustva kao SD ili scout i njemu se bas dala ta funkcija u ruke nakon svega?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    @Orc123ne rise ,bas te gotovim al sad si ono bez veze. Jel svima bilo jasno da mišic nije kvalitet za ligu prvaka,da treba agc tip igraca . Brz moderan koji moze ucestvovat u zavrsetku akcije i stici se vratiti nazad. Jel svima bilo jasno da treba lijevi bek.. jel svima bilo jasno da treba napadac tipa Mierez koji ce izlazit u pressing . Jesmoli u najduzem prelaznom roku dov li ikog na te pozicije ???ne spominju olivaresa . A svi govore prelazni rok za 10. Sve nase mane su izaske na vidjelo nakon par Kola hnl i bruke za povijesti u lizi prvaka. Jesmoli mi navijaci krivi? Jel treba se praviti da je sve ok ? Neko je ostavio jakira nakon svega prosle sezone jer smo imali srece na kraju u nikad losijoj hnl sto se pokazali kako su svi ispali u europi. Hocemo li se vaditi na to da su lośi i ostali ili ici svojim putem i napredivati na svim poljima? Trebamo se mi svi osvjestiti i zivjeti u stvarnosti. Danas a ne jucer . Da smo losi i da treba 10 puta vise raditi. D treba trener koji ce uvesti rad i red. Mnogi u momcadi su nedodirljivi a ni protiv belupa ne mogu prdnuti. Vrijeme je da se probudimo . Sreca pa nije kasno .
  • sport
    3.3k
    Skoro si sve dobro napisao ali sve to je nadgledao i znao SD i poduzeo je što?Ako dovede novog trenera do utorka dobit će mali plusić od mene.
  • Danko
    1.1k

    "Tek sad se očekuju pregovori s potencijalnim kandidatima, a ideja sportskog direktora Marka Marića je da novi trener dođe najkasnije do 6. listopada"

    Daj reci jel to normalno?
  • Orc123
    8.1k
    mogo si i bez ovog ne rise....ovdje smo da razmjenjujemo misljenja....ne moramomse uvijek slagati. Mariceva odgovornost krece tek od sad jer sad bira trenera koji mora biti tu na duzi period a za pojacanja ce odgovarati na ljeto a ne sad jer nisu dobili vecina ni postene prilike. Razmjenjujemo misljenja nista vise. Nista osobno protiv tebe, znas to.
  • Crusades1986
    12.4k
    ako ćemo dovest kvalitetnog trenera na duži period ja s tim nemam problema.
  • Danko
    1.1k

    Ja imam jer do tad možemo spušit prvenstvo.
  • Crusades1986
    12.4k
    u dvije utakmice sigurno nećemo spušit prvenstvo, a na duže staze ćemo dobit kvalitetno rješenje.

    Prosle sezone smo bili u rupi do veljače/ožujka pa smo uzeli duplu krunu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.