• Daliban
    1.7k
    A jesmo se raspisali...

    Kao da je Slaven nešto promijenio po pitanju SD-a.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Spusit hnl u sljedeca dva kola? Daj molim te skuliraj se.
  • sebenico
    598


    Ovo je skandalozna izjava. Izjava da ti u tijeku sezone treba 20 dana da nađeš trenera je užas. To je razina amaterizma koja ne postoji ni u niželigašima, a kamoli klubovima koji igraju ligu prvaka.
  • Zvonkec
    64
    Nedovođenje napadača i ono djetinjasto objašnjenje da su ciljali napadača za prvih 11 ali ga nisu doveli da ne kvare ugođaj u svlačionici je veliki - SD-a konkurencija donosi napredak a ne status quo, 6ica ako nije dovedena onda se valjda vjerovalo u pavića koji opet ne dobiva minute ali to nije u njegovoj nadležnosti isto kao i 352 sutav bez rezervnog napadača I kraj 5 krila + stoje i kač lb isto neuralgična točka šutalo se isto pokazao kao kriva procjena razvaljuje u belgiji ali mislim da je većina ljudi kao i ja u tom trenutku to smatralo dobrim potezom. Izbor novog trenera će mu odrediti sudbinu jednostavno tu se nesmije pogriješiti a s ovim rezultatom I vremena je sve manje a kako sam na temi novi trener napisao mislim da veliko ime čeka reprezentativnu pauzu za potpis
  • Danko
    1.1k

    6 bodova je to
    1 smo već u minusu.
    + Novi trener treba bar nešto vremena pa makar bio Guardiola
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    I? Kaj, Hajduk je toliko dominantan da oni ne kiksaju? Ne igramo vise medusobno?
  • Daliban
    1.7k
    Znam da je spominjanje Denisa svetogrđe ovdje, ali rekao je na Inkubatoru da je Jakir htio nekih 7-8 imena koja mu Marić nije doveo, od toga 3-4 u obrani.
  • NKDZ86
    1.6k
    Bobane dragi, preuzmi kormilo SD!
  • Neron53
    620
    Gospodo koja vode sportsku politiku.
    Oni koji su prolongirali odluku o novom treneru, oni koji su odradili ovakav prijelazni rok: široko Vam polje, ako imate morala i srama, ako imate obraza.... zbogom!!!!
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    takodje ,sorry mogao sam Priznajem da me u zadnje vrijeme nas povucw i ne razmisljam na nacin koji pišem . Slova sama let i ispricavam se svima koje moje misljenje uvrijedi i nacin na koji puknem tu i tamo. Nista osobno. Cijenim svakoga ko potrosit i sekundu svog vremena na forumu. Jednostavno puknem kad treba pohvalito pohvalim ,Ali nikad se necu ustrucavat ukazati na nesto sto nevalja i izrazit nezadivoljstvo barem na forumu koji i jeste za to. Ta sijelumo misljenja i da se ponekad u istim i ne slazemo
  • Dudu9
    816
    Imao sam pozitivno mišljenje o Mariću ali očito puno priče a malo dobrog posla, na kritičnu poziciju lijevi bek dovede nekog klinca koji grije tribine pa stoper isto pričalo se stalno trebaju pojačanja za prvih 11 na kraju opet ista priča imamo igrače nove koji samo popunjavanju klupu, pričao da trebamo partner klub isto nije odradio
  • Orc123
    8.1k
    frende medu nama nema ljutnje nikad, bez brige! :strong:
  • Orc123
    8.1k
    eto on zna....ako je Denis rekao to onda je to Sveto pismo.
  • Daliban
    1.7k
    eto on zna....ako je Denis rekao to onda je to Sveto pismo.Orc123

    Nije sveto pismo, ali nije ni neistina samo zato što je on rekao. Tironi i on su se složili da relacija Jakir-Marić nije funkcionirala baš najbolje.
  • Orc123
    8.1k
    nezz kolko to vec puta smo se mogli uvjeriti koliko nasi novinari znaju, odnosno ne znaju....vise su znali nasi tu ljudi s foruma pa su prepisivali....tj. mislim da je zona dinamo njima jedan od najvecih izvora informacija i da obitavaju redovito ovdje pogotovo oni koji pisu vecinom o Dinamu, a spomenuti Denis garantirano ima ovdje svoj profil iza kojeg se skriva. On je relevantan ko vremenska prognoza na rtl-u.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.