• dmil
    313
    covjek u zadnje dvije utakmkice ima 15 obrana i 13 primljenih golova i svejedno je najbolji nas igrac na terenu, nestvarno koliko smo losi
  • Gringo
    73
    Ako se ne pojavimo protiv Monaca u Maximiru pisat će nam samo 0:3
  • Davieboy86
    225
    Najbolje bi bilo na ustrb svih nasih srdaca
  • Big Daddy
    1.2k
    Znači, naš Dinamo prvo izgubi doma od rasulih tovara i onda u sljedece 2 tekme primi 13(!) komada… Pod hitno promjene, od trenera, sportskog direktora do igrača.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Nama treba novi trener koji ce poslozit stvari i to je to. Naravno da ce sada sve strane pokusat dodatno udarit na nas ali ne smijemo upast u njihovu kolotecinu.

    Crna rupa od tjedan dana se ne treba pretvorit u visemjesecnu krizu.
  • Davieboy86
    225
    Nego ta Banjola u Kupu , jesu dobri sta?
  • Mladi Starac
    158
    strah me te tekme sad.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    jel može meni netko racionalno objasniti ovaj opći raspad koji se dogodio?
    ništa nije upućivalo na ovakav scenarij, sigurno se plovilo u HNL-u, liga prvaka se izborila poprilično bezbolno i onda odjednom, iz vedra neba, totalno gašenje svih sustava, iskakanje iz kolosjeka, momčad izgleda kao skupina amatera, ljudi su u dvije utakmice primili 13 (trinaest) golova.

    ne znaš što je veće sramota, primiti 9 od bayerna ili 4 od slaven belupa.

    plasirali se u LP i kao da je netko ugasio svjetlo!
    ovo je jako, jako zabrnjavajuće, što se događa?
    dinamo je 5 utakmica bez pobjede, ima niz od 4 poraza, dinamo trnje ne može dobiti?

    jel izbila nekakva epska svađa, afera, tučnjava? koji k?
    ovo je amaterski nogomet, ljudi izgledaju kao da ih je netko pokupio s ulice 10 minuta prije utakmice.
  • Paggini
    19.9k
    Imate sve - pare, diamonde u league of legends, kurvetine...
  • vjeko1701
    8k
    Događa se. Realno 8 dana iz noćne more. Šok na šok i toneš. Svi se uljuljkali. Očito kod nas ne funkcionira niš bez stresa.
  • Mladi Starac
    158
    da, to i mene zanima.
    Ovo je strašno...

    Sve je bilo maltene idilično.
    Ok, glupe tekme protiv rijeke i osijeka i onda onaj cirkus na maksimiru protiv ovih i onda potop u lp pa sad ovo??
    A mi moramo još 7 tekmi odigrat u LP...
    Majko moja...
  • Dr Hofmann
    866
    Radi jebenog posla nisam gledao prvo poluvrijeme, i sad mi nije jasno što sam to gledao u drugom. Pa što se događa odjednom, nakon dobrog ulaska u sezonu da se ovako raspadnu. Gdje su nam ti jebeni senatori, kaj se dogodilo? U mjesec dana takav preokret, ne znam jesam ikad vidio ovo majke mi.
  • Haza
    4.2k
    Nema straha Zona je proglasila Marića najboljim sportskim direktorom svemira, maltene si bio masakriran ako bi napisao komentar koji potencijalno ugrožava kredibilitet Marića, gospodo tražili ste dobili ste.
    Krivaca je sve manje, trener je dobio otkaz, Marić bi trebao biti sljedeći, a onda su na tapeti igrači, zna se tko je iza njih.
    Ovo danas je bio najgori Dinamo u više od 100 godina povijesti kluba, možemo biti sretni da nam Belupo nije dao 7 komada.
    Ne želim da netko komentar shvati kao likovanje, jer ja previše volim Dinamo da bi mogao likovati nad sudbinom kluba, ali do jučer su se mogli iščitati komentari tipa vjerujem Mariću, sigurno će odabrati dobrog trenera.
    Druga stvar, vodio sam i raspravu na temu Ogiware, onaj tko je tog klauna doveo u klub, neka bude dovoljno moralan da danas dođe u ured, pokupi stvari, i više nikad ne kroči na Maksimir (mislim da njega nije doveo Marić). E sad, onaj koji nije doveo lijevog beka, šta ćemo s njim? Jedino realno je danas još uručiti otkaz Mariću, i napraviti kompletni reset cijelog sportskog sektora kluba, novi trener, novi SD, novi skauti.
    Noćas će biti teško zaspati...
  • Nino Bule
    13.6k
    ljudi su u dvije utakmice primili 13 (trinaest) golova.db-izbjeglica

    Realno da nije nevistic u formi u kakvoj je, primili bi 20 golova u ove dvije uakmice
  • vjeko1701
    8k
    Evo iskreno jebo vas reseti. Pošten trener čim prije i do zime se svađamo jel se trava na Maksimiru kosi prekratko ili predugo.

    Onaj kome nije jasno kaj i zakaj se danas dogodila ovakva utakmica nek se ostavi praćenja nogometa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.