• Omake
    2.5k
    solarna naplata, lovu na sunce.
  • Zagi
    7.6k
    Ima tema o narkomanskoj familiji za one koje zanimaju njegove poslanice.
    Vjerujem da nisam jedini koji ga ne želi niti čuti niti vidjeti i ne zanima me njegovo mišljenje.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Postaviti ce se pitanja doticnom gospodinu pa cekamo odgovore :wink:
  • Pop corn
    8.1k
    Postaviti ce se pitanja doticnom gospodinu pa cekamo odgovore :wink:BBB Mataa998

    Koja pitanja i kome? Nisam skuzio upis :smile:
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Veceras u podcastu gostuje Denis u cijem su podcastu iznesene neke gnjusne lazi i kao neke informacije iz kluba koje su zapravo sve samo ne istinite a svi znamo kome one pogoduju to jest kojoj grupi ljudi. Pa me samo zanima da mi gospodin objasni koji je smisao svega toga i jesu li stavovi tih gostiju koju su bili kod njega na podcastu isto i njegovi stavovi
  • Pop corn
    8.1k
    Ja sam mislio da je nešto ozbiljno... :smile: Samo i dalje u interesu kluba i s odgovornosti koju pobjeda na prvim demokratskim izborima nosi sa sobom. Pozdrav
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    njegova sreca nam svakako ne treba nakon desetljeca patnje koje nam je priustio.
  • bluepower86
    930


    Doticni “pljuje”po klubu od proslog ljeta bilo to u vezi Simica,Biscana pa nadalje.Nebitni pijun od bivse clanice uprave V.P.Prije mjesec,dva se ispricao da je bio u krivu i sad je docekao priliku da opet “blati”.Sto je najgore takvi sjede u vip lozama kluba,dok “normalni”navijaci su clanovi kluba i godisnjaci.Vecerasnji podcast cu preskocit da ne slusam lazi u maniri zdravka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.