• Noel
    6.4k

    Reko je Marić jasno i glasno ako mislimo da je to to a nešto i treba dat para naći ćemo način..
  • Calello5
    36
    Spominjao sam nedavno Rogera Schmidta , Faivre je upravo takav tip trenera. Relativno atraktivan nogomet, ali uz veliku dozu discipline u igri. Čovjek koji je prošao puno velikih utakmica i protivnika i koji na utakmice LP neće ići turistički nego se nadmetati
  • Zvone92
    61

    Obzirom da mu je zadnji klub bio Nica, i to je završilo prošle godine, vjerujem da možemo odriješiti kesu za takvo ime i ponuditi mu uvjete kao što mu je Nica ponudila barem :D
  • jedan u nizu
    8.3k
    Ljudi ovdje misle da ako je jednom neki trener imao 5mil eura godisnje, da mu ta tarifa stoji do smrti.
  • Pesca90
    56
    Taman da izbrusi Perkovica kao Terzica,i imamo odma nasljednika win/win situacija,ako bi ga mogli ubaciti u stozer
  • Captain America
    17.7k
    Favre je imao 4.5 milijuna eura godišnje u Dortmundu. Budite ozbiljni. Tražit će se neki mladi, talentirani i neafirmirani trener na najvećoj sceni poput Garcije ako će se ići na stranog trenera.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Favre je imao 4.5 milijuna eura godišnje u Dortmundu. Budite ozbiljni.Captain America

    Koliko je imao u Nici?
  • Zg123
    319
    Mislim da novinari lupetaju tek toliko da se nesto napise, Maric ce nas ili iznenadit ili Perkovic ostaje ako se pokaze da mozda i zna nesto
  • Captain America
    17.7k
    Koliko je imao u Nici?jedan u nizu

    Ne znam, ali Capology pokazuje da 6 igrača Nice ima plaću između 2 i 3.5 milijuna eura. Sigurno je i trener u tom rangu.
  • Zagi
    7.7k
    Koliko bi Favre podigao klub na svim sportskim razinama i 5m bi bilo ništa, kamoli 2.
  • Zvone92
    61

    Šta misliš da je u Nici imao isto toliko? Da je imao 3 u Nici, godinu i pol dana je bez posla, zašto se nebi dalo 2- 2,5 mil za takvo ime? Ako će se tražiti mlad i neafirmiran stranac, onda bolje domaćeg trenera uzeti..
  • don
    5.7k
    Ne znam, ali Capology pokazuje da 6 igrača Nice ima plaću između 2 i 3.5 milijuna euraCaptain America

    I sa jednom pobjedom u LP ti isplatiš cijelu godinu trenera sa takvim ugovorom.
  • jedan u nizu
    8.3k


    znaci presao je sa 4,5 na nekih 3mil ....
    kako to, kako to?

    Sad zamisli kako tamo nije ostvario neki rezultat, nije dugo trajao i godinu dana je bez posla.
    Ako on u sljedecem mandatu uzme vise od 2mil onda je carobnjak
  • tp1997
    411
    Ni da dobije Monaco ne smije ostati. Trener bez realnog iskustva, bez autoriteta.

    Par dobrih rezultata na pozitivni šok ne čini trenera.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Nebi me cudilo da bude Bjelica opet, a i misljenja sam da ce netko doc tko poznaje Dinamo i situaciju u vezi kluba. Netko naseg govornog podrucja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.