• Big Daddy
    1.3k
    Upravo tako, al ne da mi se objasnjavati kao maloj djeci…
  • Kaktus Car
    561


    Sljedeći put probaj čitati s razumijevanjem. Pročitaj post na koji se odgovara i što se odgovara. Nije komplicirano, a poželjno je prije nego kreneš s jadnim pokušajima ad hominema.
  • Big Daddy
    1.3k
    Da, ali vidjeli smo u prijelaznom roku da se bas ne razbacuju s novcima, a to me malo brine, jer naravno, kvalitetan treber košta…
  • Infinity
    16.4k
    Kovac, Terzic i Bjelica koji se spominju su inace dinamovci? I uspjehe nizu samo klubovi koje treniraju vlastiti navijaci? Mislis da neko top ime ne bi imalo rezultate bolje od Krune Jurcica? Ne znam, ne pada mi napamet dobar trener dinamovac.

    Sto se tice bacanja na glavu, protiv Bayerna su svijetla tocka bila dva francuza.
  • Big Daddy
    1.3k
    Napisamo sam gore odgovor na to, da se ne ponavljam, ako ti se da procitati
  • ElDorado
    184
    Slušam ove naše bezvezne novinare i podcastere i svi vrte ova nasa hnl imena. Pa ljudi nama treba trener kojem nije Dinamo zgoditak na lutriji i najveci klub u zivotu. Treba nam netko ko ce Dinamo pribliziti kvaliteti lige prvaka. I zasto ne stranac? Recimo baskijski treneri su danas cudo. Zasto ne netko takav?
  • Daliban
    1.7k
    Ako dođe Sopić ili neki od ovih domaćih trenera "iz rotacije" onda bolje da nisu tjerali Jakirovića. Ne vjerujem u to. Očekujem da novi trener bude relativno dokazano ime, ne previše poznato širokoj javnosti, netko koga bi Red Bull Salzburg uzeo za trenera. Valjalo bi zaviriti u njihovu knjižicu.The Undertaker

    Nitko sretniji od mene ako pronađemo nekog top mladog trenera, ali ne znam temeljem čega ste svi vi uvjereni da je naš sportski sektor sposoban za to?
  • Kaktus Car
    561


    Napisao si doslovno ovo:
    Taj posao nekom nasem treneru, Dinamovcu ne bi bio samo posao kao nekom strancu.

    a sad kad ti se odgovori na tu nebulozu pretvaraš se da nije tako...

    Ako hipotetski i prihvatimo da je tvoja originalna teza točna i dalje nisi odgovorio koji je to trener Dinamovac koji bi trebao odraditi bolji posao od potencijalno dostupnih stranih trenera?
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Na osnovu ceg si ti siguran da nisu sposobni?
  • Big Daddy
    1.3k
    Rekao ti je gore netko da je Nikin brat Robert igrao u Dinamu i kaj mislis da on ne voli Dinamo?!
  • The Undertaker
    5.4k
    Za ocijeniti sposobnost našeg SD potrebno je i više vremena i više informacija. Ja sam napisao profil stranca trenera kakav bih ja tražio. Ako je Mariću uzor RBS onda je takav trener logičan izbor. Što ćemo dobiti, bumo vidili.
  • OsamŠest
    3.5k
    A opet s druge strane neki mladi kvalitetni strani trener vrlo vjerojatno nije dugoročno rješenje iz perspektive njega i njegovog agenta, nego mu je Dinamo odskočna daska.

    Sezona, sezona i pol atraktivnog i kvalitetnog Dinama i on će otići u neku bolju sredinu.

    Interesantna odluka je pred rukovodstvom..
  • tp1997
    411
    To jest razloga za zabrinutost. Od niza igrača se odustalo jer su, kao, preskupi, a preskupo je sve iznad 2.5 milijuna eura.
  • don
    5.7k
    opet s druge strane neki mladi kvalitetni strani trener vrlo vjerojatno nije dugoročno rješenje iz perspektive njega i njegovog agenta, nego mu je Dinamo odskočna daska.

    Sezona, sezona i pol atraktivnog i kvalitetnog Dinama i on će otići u neku bolju sredinu.
    OsamŠest

    pa evo neki očekuju Terzića i takva imena, šta mislite kad bi oni i došli da bi se zadržali u Dinamu dosta godina? :lol:

    normalno da smo im odskočna daska, kamo sreće da pronađemo nekog takvog trenera.
  • Danko
    1.1k
    Ovo mi je najjače, dinamovac ili ne
    Pa to je potpuno nebitno , pa kaj mislite da će neki trener reć ekipi igrajte loše i da neće dati sve od sebe jer eto ne navija za dinamo?
    Pa kek je hajdukovac pa pogledajte njegovu statistiku protiv hajduka :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.