• Sibirski plavac
    1.7k
    Mislio sam da ne može jadnije od onog priloga s početka godine "je li došao je kraj dinamove vladavine", ali idioti su uspjeli to nadmašiti s ovim. A ukoliko se dignemo i počnemo uzimati bodove i u ligi prvaka, prvi će biti u redu za zvati nekog iz Dinama na intervju. Kakve spodobe :vomit:
  • bbb medimurje
    3.2k
    No zato se svima nam dragi rtl direkt opet potrudio da ponizi Dinamo i naruga mu se večerašnjim prilogom. Tko ima želudca neka si pogleda, tko nema, spasio se.Kepec

    I za komentar pitali druga duplancica s dalmatinskog portala, pa smo saznali da je dinamo prosle godine bil prvaka sam zbog hajdukove slabosti
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Ne "ako", "kad" se dignemo :)
  • Mali Zeus
    12.7k
    I još brže bolje odu u Rijeku i Split saznati što misle o tome, da ne govorim o tome da dijele 'zajebanciju' na račun poraza. To dovoljno govori o kakvoj se emisiji i tv kanalu uopće radi. Da kažem da je šund previše bi rekao. Nisam gledao sa zvukom, ali vidim i da su kod nekih urara išli, koji k.
  • Sajla
    5.1k
    Prilog na RTLu je odraz onoga što se u Hrvatskoj smatra normalnim. Ispadanje ostalih klubova iz naše zemlje od "nikadčuo" imena koje ne znamo ni smjestiti na mapu je očekivano i nije vrijedno komentara. A ovo što se nama dogodilo je iznenađenje i šok. Zato smo mi jedan jedini Dinamo iz Zagreba, a oni su - ostali klubovi.
  • Soka
    27
    evo prilika predstojniku ureda predsjednika na reakciju. Imam dva prijedloga. Ili Mojmiri uručiti počasnu člansku kartu, utakmicu za Ligu prvaka pa da gleda veliki klub ili jednostavno jasno i glasno reći dok god omalovažava rad kluba RTL nije dobrodošao.
  • Big Daddy
    1.2k
    Kaj da ti velim, sami smo si krivi. Nije nista drugo bilo ni ocekivati nakon one sramote.. Da smo izgubili npr. 4:0, i to bi bilo visoko, ali ak, ajd to je Bayern, zgazli nas i jbg, naucili smo nesto, ALI!! popušiti 9 komada, e to je vec fakat i vise neg previse…
  • Pop corn
    8.2k
    evo prilika predstojniku ureda predsjednika na reakciju. Imam dva prijedloga. Ili Mojmiri uručiti počasnu člansku kartu, utakmicu za Ligu prvaka pa da gleda veliki klub ili jednostavno jasno i glasno reći dok god omalovažava rad kluba RTL nije dobrodošao.Soka

    Osobno sam više stava da je ignoriranje takvih najveća kazna i da je davanje pažnje takvima samo nepotrebna reklama njima.

    Godišnja je ipak privilegija za naše članove, a cenzura medija i blokada su relikt loše prošlosti našeg kluba.

    Ovo sam napisao jer si vjerujem imao dobre namjere u upisu i htio sam dati mali uvid u to da ono što se zagovaralo u kampanji i provodi, postavlja jedna razina u odnosima kluba s vanjskim dionicima, u ovom slučaju medijima
  • criticus
    2.2k
    Osobno sam više stava da je ignoriranje takvih najveća kazna i da je davanje pažnje takvima samo nepotrebna reklama njima.

    Godišnja je ipak privilegija za naše članove, a cenzura medija i blokada su relikt loše prošlosti našeg kluba.

    Ovo sam napisao jer si vjerujem imao dobre namjere u upisu i htio sam dati mali uvid u to da ono što se zagovaralo u kampanji i provodi, postavlja jedna razina u odnosima kluba s vanjskim dionicima, u ovom slučaju medijima
    Pop corn

    Da, da i da.
  • Jaro
    7.3k
    zasto te dira kaj se goviri na tv ciji je vrhunac programa Brak na selu gdje zaradjuju na ismijavanju ljudi rubno sposobnih za brigu o sebi i funkcioniranje u drustvu...
  • Mihaljević
    9.8k
    Ko ih ne zna mislio bi da se šale...
  • Droljo
    8k
    Meni je normalno da 'engleski sudija' kad se zbudi ujutro razmisli kako zvezdi napakostiti...
    Bitni su si ko tovari kod nas...
  • Big Daddy
    1.2k
    imamo i mi takvih na jugu.
  • Oluja
    4.3k
    Jos su luđi od tovara. Klasični srbi, lažu čim zinu.
  • Dinamosaur
    1.5k
    U emisiji "Sport nedjeljom" na MaxTv upravo gostuju Čabraja, Mikić i lesički.

    Lesički na temu novog trenera izvaljuje:

    "Novi trener Dinama će biti netko kog Marić odabere a Španović odobri, sa tim sam sve rekao"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.