• Omake
    2.5k
    solarna naplata, lovu na sunce.
  • Zagi
    7.6k
    Ima tema o narkomanskoj familiji za one koje zanimaju njegove poslanice.
    Vjerujem da nisam jedini koji ga ne želi niti čuti niti vidjeti i ne zanima me njegovo mišljenje.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Postaviti ce se pitanja doticnom gospodinu pa cekamo odgovore :wink:
  • Pop corn
    8.1k
    Postaviti ce se pitanja doticnom gospodinu pa cekamo odgovore :wink:BBB Mataa998

    Koja pitanja i kome? Nisam skuzio upis :smile:
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Veceras u podcastu gostuje Denis u cijem su podcastu iznesene neke gnjusne lazi i kao neke informacije iz kluba koje su zapravo sve samo ne istinite a svi znamo kome one pogoduju to jest kojoj grupi ljudi. Pa me samo zanima da mi gospodin objasni koji je smisao svega toga i jesu li stavovi tih gostiju koju su bili kod njega na podcastu isto i njegovi stavovi
  • Pop corn
    8.1k
    Ja sam mislio da je nešto ozbiljno... :smile: Samo i dalje u interesu kluba i s odgovornosti koju pobjeda na prvim demokratskim izborima nosi sa sobom. Pozdrav
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    njegova sreca nam svakako ne treba nakon desetljeca patnje koje nam je priustio.
  • bluepower86
    930


    Doticni “pljuje”po klubu od proslog ljeta bilo to u vezi Simica,Biscana pa nadalje.Nebitni pijun od bivse clanice uprave V.P.Prije mjesec,dva se ispricao da je bio u krivu i sad je docekao priliku da opet “blati”.Sto je najgore takvi sjede u vip lozama kluba,dok “normalni”navijaci su clanovi kluba i godisnjaci.Vecerasnji podcast cu preskocit da ne slusam lazi u maniri zdravka.
  • NORTE
    11.4k
    kratki intervju od bjegunca Zdravka ovo je prvi put da govori da navija za Dinamo prije je govorio da ga više ne zanima.Sixthway

    To što on govori ne mora biti istina.
    Zapravo sam uvjeren da je suprotno od toga što sad kaže.

    Lik je iz BiH prije cca godinu dana otvoreno zagovarao da se ne ide u rušenje Maksimira.
    U vrijeme dok se u to uključila država kao možda i glavni faktor promjena oko zavrzlame s crkvenim zemljištem ovaj neprijatelj dinama je htio zaustaviti i taj proces (pokušajima preuzimanja kluba).


    Što se tiče trenera nadam se da će to biti Bjelica.
    Jedini za kojeg sam siguran da zna, što je pokazao i ima rezultate iza sebe.
    Najuvjerljivije osvojeno prvenstvo (valjda ikad) i europski rezultati.
    Od Benfice smo ispali sudačkom pljačkom.

    Trener koji je ponovno stvorio europski dinamo.
    Uvjeren sam da bi to bila dobitna kombinacija.

    Otišao iz kluba samo zbog covid lockdowna i mamićevog diktata oko smanjenja plaća bez razgovora.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.