• Droljo
    8k
    Pa sve da i je tak kak drolje blažićko i mamić sad imamo mehanizme za riješiti se toga. Meni (pametnome) dosta. :lol:
  • vjeko1701
    8k
    Ma meni je samo sve to suludo jer ne treba ni tri sekunde da vidiš ljude u klubu. Evo, bilo tko tko to tvrdi, hoćeš Mamić, Blažićko, Denis, Lesicki, kolege ovdje na forumu. Javite mi se na PM i dajte mi odgovor na jedno jedino pitanje.

    Što se daje navedenim ljudima kako bi oni bili fikusi i klimači glavom Sanjinu?

    Samo to. Samo logički i argumentirani odgovor na to pitanje.
  • Ludovic IX
    7.2k
    @Pop corn , kad si toliko moćan, molim te da iduće subote ne pada kiša. mali slavi rođendan pa da mu ne sjebe feštu
  • Sajla
    5.1k
    press konferencija koja nam nije ništa novog otkrila - što je i bilo za očekivati. svrha joj je i bila da se izađe pred ljude i potvrdi da se radi uz neke generalne natuknice, a ne da se govori o imenima.

    ali novo dno hrvatskog novinarstva - u prvom dijelu su bila pitanja za Marića, a onda Perkovića. i pred kraj lik uleti s "imam pitanje za g. Marića" na što ga Bošnir upozori da je taj dio pressice završen. a ovaj će - "ma nisam pazio, ispunjavao sam europsko izvješće za neki sudar. onda drugi put." koji k? je li netko skužio tko je to uopće bio, kakav je to pristup poslu, potcjenjivanje organizacije na čiju si konferenciju došao?! jučer se pisalo tu da je na nekom podcastu govoreno o uskraćivanju akreditacija nekim novinarima - koliko god sam protiv toga, neki ljudi ju stvarno ne zaslužuju.
  • Pop corn
    8.1k
    jučer se pisalo tu da je na nekom podcastu govoreno o uskraćivanju akreditacija nekim novinarimaSajla

    Kome se to točno uskratila akreditacija?
  • nemapredaje
    3.2k


    Vidim počeo si čitati postove …

    Sretno
  • Sajla
    5.1k
    ok, vidim da nisam bio jasan. sorry.
    na Denis podcastu (ak se ne varam?) su između ostalih idiotarija izvalili i to. nije nikome uskraćena akreditacija, ali kad mi netko u live prijenosu izvali da samo sjedi tu i kopa nos pa nije pazio, došlo bi mi da mu je uskratim jer ionak očito ne želi biti tu.
  • Pop corn
    8.1k
    ok, vidim da nisam bio jasan. sorry.
    na Denis podcastu (ak se ne varam?) su između ostalih idiotarija izvalili i to. nije nikome uskraćena akreditacija, ali kad mi netko u live prijenosu izvali da samo sjedi tu i kopa nos pa nije pazio, došlo bi mi da mu je uskratim jer ionak očito ne želi biti tu.
    Sajla

    Što se tiče novinara, čisto istine radi: on nije bio na prvom dijelu jer je imao prometnu i ispunjavao pa nije čuo tada kako je glasnogovornik kluba koncipirao presicu i postavio pitanje ne znajući to. Tako da nije toliki grijeh.

    Ostalo zaista nije vrijedno pažnje i komentara....
  • Sajla
    5.1k
    Što se tiče novinara, čisto istine radi: on nije bio na prvom dijelu jer je imao prometnuPop corn

    onda molim admine da izmisle neki emoji za posipavanje pepelom jer mi upravo treba. malo sam tankih živaca ovih dana :(
  • Eduardo
    20k
    si ti neki admin one fejsgrupe "volim dinamo" tj idioti koji puše glavi ispod stola koji su sad izgmizali nakon dva poraza a nije ih bilo mjesecima.Ludovic IX

    To kaj si pušil glavi ispod stola, ne znači da je to normalno. Izgmiži nazad u glavinu rupu.Nevo7

    @Ludovic IX @Nevo7 momci, prešli ste granicu civilizirane rasprave. Vratite se na temu bez osobnih napad ili idete na hlađenje na period od 7 do 14 dana.
  • MateG
    7
    Ekipa, zna li netko trebaju li se printat ulaznice za Koprivnicu? Unaprijed hvala :smile:
  • Zagi
    7.6k
    Sviđa mi se današnji medijski nastup Sandra Perkovića.
    Inteligencija i elokventnost razina-dvije iznad npr Krkija , Jakira i Čačića.
    Volio bih ga vidjeti kao trenera buduće filijale prije nego sadašnjeg trenera juniora, Banovića.
  • mali M
    5.1k
    već sam komentirao, jedini Denis podcast koji sam pogledao i jako mi se svidio njegov način razmišljanja i komunikacije.. Sad, dal je on kvaliteta za Dinamo ili u kategoriji "možda nekad u budućnosti" bi više rekao ovo drugo.. ali čini se da zna šta priča
  • Sixthway
    461
    Upravo pogledao kratki intervju od bjegunca Zdravka ovo je prvi put da govori da navija za Dinamo prije je govorio da ga više ne zanima. Govori da je promjena u klubu dobra i da želi sreću svima koji su u rukovodstvu i da šalje dobru energiju klubu ukratko. Znajući mnjega ovo je neka pila naopako očito. Kaže da Dinamu treba Vaha ili Bjelica kaj se tiče trenera , a neki početnici.
  • Paggini
    19.7k
    Govori da je promjena u klubu dobra i da želi sreću svima koji su u rukovodstvu i da šalje dobru energiju klubu ukratko.Sixthway

    Nek posalje 50 milijuna eura ukradenih, ne treba nam energija lol
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.