1.1k

Presica Marica i trenera Perkovica pred tekmu u Koprivnici LIVE
  • Borovljanin
    76
    Svidjela mi se presica, pogotovo gard Perkovića. Kako je lijepo rekao, ne dijeli momčad na senatore i na mlade, nego samo na one dobre na terenu i loše. Sergej je konstantno spominjao senatore i koliko su važni za ekipu…
  • NitkoBitan
    17k
    Sergej je konstantno spominjao senatore i koliko su važni za ekipu…Borovljanin

Bili su vazni za njega jer su ga drzali na zivotu. Da ga nisu podrzali senatori on bi davno dobio pedalu. Samo je pitanje do koje granice bi oni njega podrzavali, koliko bi to Dinamo rezultatski trebao patit i oborit negativnih rekorda? Ako je njima bitniji status u ekipi od rezultata kluba...
  • criticus
    2.2k
    Ja bi stavio identičnu postavu ko u Munchenu. Čupajte kestenje iz vatre vi koji ste ga tamo ubacili, a ne Bernaueri, Pavići i Cordobe.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ja se nadam minutama za Bernauera jer je on ključan u utakmicama poput ove. Nadam se i nekim minutama za Torrentea jer, budimo realni, ne možemo reći niti jel valja niti jel ne valja i mislim da je savršena prilika sada. Nadam se i kontinuitetu za Ogiwaru. Stojković mora igrati jer je realno igrač sa odličnim potezima i kretnjama, vidim iskreno njegovo upadanje u prvih 11 uskoro. Nadam se da neće i Kačavenda i dalje grijat klupu. Mbukua i Cordobu isto očekujem da sudjeluju sa dosta minuta. Realno, psihički su izmoreni prije svega svi koji su igrali u Munchenu i ne vjerujem da će dobit puno minuta. Bit će rotacija sigurno.
    76

Upravo na to sam se i referirao
  • Daliban
    1.6k
    Cemu vise forsiranje igre sa dva napadaca kad nemamo treceg te smo se nakrcali krilima?NitkoBitan

Jer je Kule opasniji od svih naših krila i direktnija je prijetnja u kombinaciji s Petkovićem koji se izvlači. Iz centralnih zona ima manju distancu do protivničkog gola nego krila.

Nakrcali smo se krilima, ali...
  • Big Daddy
    1.1k
    E sad te iste senatore treba spustiti na zemlju.
  • Big Daddy
    1.1k
    Mogao bi i Oliveras dobiti priliku…
  • Daliban
    1.6k
    Kakav je Stojke na desnom krilu? Koja je njegova baš prava pozicija?Jos-Optimus

A desetka, ali igrao je sve tri pozicije iza napadača. Meni on ima karakteristike za ovo, a ne mora nužno ni grliti aut liniju. Uvijek ti je tu RPG za prirodnu rotaciju Stojke -> Sučić -> RPG.

Ovo što sam stavio je u mojoj glavi nekakav 442, Stojke nije wingbek.
  • Eduardo
    20k
    Bit će velebnih 1:0 za Dinamo po običaju... pretpostavljamBBB Kozjak

Po kojem običaju? Dinamo rijetko igra sa Slavenom na mali broj golova - 21 gol pao je u posljednjih pet međusobnih, a 16 njih u pet zadnjih u Koprivnici.
  • Krizy
    43.1k
    U zadnjih 10 utakmica s Belupom imamo omjer 9-1-0 uz gol-razliku 31-7, a u Koprivnici također 9-1-0 uz gol-razliku 28-6.Krizy
  • Big Daddy
    1.1k
    Ajmo ih uvjerljivo pomesti i restartati se, napraviti novi veliki dugački niz pobjeda!