• Crusades1986
    11.9k
    Želim još veću minutažu za Stojkovića, Cordobu od prve minute i 4-2-3-1. Pobjeda je pod mus.
  • mali M
    5k
    mislim da ti je Nevistić viška, imaš već tri u obrani, može još i Pjaca napred umjesto Neve i voila!!
  • Daliban
    1.6k
    Koliko ti braniča treba za Slaven? Imaš 3-1 obrambenu strukturu.
  • mali M
    5k
    ma ne ne, slažem se, samo ti fali još jedan napadač... Čak mislim da si u pravu jer je u CM-u bila jedna cheat formacija gdje si samo stavio bekove a ostalo potrpao u vezu i napad! Lukav si ti Dalibane, lukav!
  • Daliban
    1.6k
    ↪Daliban
    ma ne ne, slažem se, samo ti fali još jedan napadač... Čak mislim da si u pravu jer je u CM-u bila jedna cheat formacija gdje si samo stavio bekove a ostalo potrpao u vezu i napad! Lukav si ti Dalibane, lukav!
    mali M

    Jel ovo neki bunt jer sam izostavio KTC-a? Ne razumijem.
  • mali M
    5k
    ne nego me tvoja formacija podsjeća na jedan skeč iz Monty Pythona kad igraju šah sa živim ljudima. "Lovac na kraljicu, pješak na kraljicu, konj na kraljicu, sviiiiiiii na kraljicu!!!!!"
  • Zvonkec
    57
    [img]http://content://media/external/downloads/1000013035[/img]
  • Daliban
    1.6k
    Nisam nikad gledao.
  • NitkoBitan
    17k
    Cemu vise forsiranje igre sa dva napadaca kad nemamo treceg te smo se nakrcali krilima?

    Dinamu najvise odgovara 4-2-3-1 ili 4-3-3. Nije ni cudo sto su puno puta igraci izmedu redova krivili trenera za krivu taktiku. Umjesto da utreniras igrace za jedan stil igre ti ih konstantno zbunjujes izmjenama postave, cak i za vrijeme utakmice. I ajde da se to odradi tu i tamo kao sok za protivnika, medutim to je za vrijeme Jakira bila stvar ucestalosti jer se nije usudio izvadit Petka a Kuleta je "morao" ubacit zbog dobre forme te nuznosti zs energicnim igracem prema naprijed.
1234Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.