• ShanKu
    759
    Na cestama i pored njih prema Koprivnici, dobra atmosfera :wink: Križevačko nije loše.. ali Žuja je zakon
  • NKDZ86
    1.6k
    Kad će postava za danas?
  • Maxova dijagonala
    402
    iskreno ne očekujem neke radikalne promjene danas. Treba čuvat živu glavu u koprivnici a to sigurno neće radit sa Cordobom,Kačavendom,Pavićem ili Mbukuom... Tri boda su imperativ.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Ja baš mislim da će Sandro mijenjati i da će neke poteze populistički napraviti jer se nada da će masa reći kako Sandro i nije toliko loš i kako je odmah shvatio u čemu je bio problem. Mala je šansa da će on ostati trener ali koliko god mala bila Sandro se sigurno nada tome i očekujem neke promjene u sastavu jer ako izvede identičan sastav kao uvijek onda su mu šanse za ostanak nikakve makar i lagano dobio utakmicu.
  • Cif
    59
    ne nek če je čuvati s Petkovičem i Ristovskim
  • LaznjakProsineckog
    794
    Očekujem pobjedu sa velikom razlikom. Imaju nov teren, tepih, lijepo vrijeme, nije prevruće, baš osjećam da će biti petarda.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Ja stvarno vjerujem da ce Perkovic izabrati one koji su izgledali najspremnije na treningu.
    I sam je to rekao na pressici, ali vjerujem da je to najnormalnija i najnormalnija stvar. I za igrace nakon onog potopa, i za covjeka koji ih vodi u utakmicu kao privremeni trener.

    Sigurno ce tu neka nova imena uloviti priliku da dokazu da oni mogu dok su drugi primili 9 komada.
    Tu ocekujem Stojkovica i Kacavendu unutra.
    Neki ce ostati stabilni u glavi i pokazati da zele isprati taj poraz, a tu mislim na KTCa, Misica, Pjacu. Tko ce od njih zaigrati ovisit ce o drugima.
    A vjerujem da ce i prinove biti nabrijani i da ce se naci mjesta za Cordobu, mozda Mbukua, a mozda i Bernauera kojem trebaju minute.

    Na klupi ce vjerujem ostati Rile i Ademi, a Petko i Baturina ovisi kako su reagirali nakon poraza i promjene trenera.

    Ne sumnjam ni malo u pobjedu i dobru igru danas, bit ce to rutinski posao.
    Nadam se da ce Stojkovic i Kacavenda pokazati da imaju pravo na solidne minute ove sezone.
  • rakurs
    226
    Krivo, prenio sam sa Sofe, očito su fulali
  • Nogo
    3.7k
    Screenshot-2024-09-21-16-03-01-190-com-mi-globalbrowser-edit.jpg

    Neva, Ogiwara, Berni, Mmaee, Rpg, Mišić, Stojković, Baturina, Pjaca, Cordoba i Petko
  • rioda
    4.8k
    Moja prognoza:

    Nevistić, RPG, Max, Mmaee, Ogiwara, Mišić, Sučić, Stojković, Hoxha, Pjaca, Kule
  • Mihaljević
    9.9k
    Opet Mmaee na lijevom stoperu... On treba biti udarni stoper naše ekipe, a uz njega Theo lijevo, to bi puno polje izgledalo.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Zanimljivo, ovo bu nekih 4-1-4-1 izgleda.
    Sviđa mi se sve osim Petka, nadao sam se Kuletu...
  • NKDZ86
    1.6k
    Torrente, Hoxha, Kule, Pavić i Mbuku su trebali od prve, pol sata bi trebao dobiti Lukas i Oliveras...
    Na klupu bi stavio Martina, Mmaea, Pjacu, Petka i Mišića
  • Zagi
    7.7k
    Stojković i Baturina zajedno? Interesantno.
    Još da Ciceron malo odmori...
  • Omake
    2.7k
    Prvi put da sam pogodio sastav haha. Nadam se odličnoj penetraciji kroz sredinu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.