• Crusades1986
    11.9k
    Želim još veću minutažu za Stojkovića, Cordobu od prve minute i 4-2-3-1. Pobjeda je pod mus.
  • mali M
    5.1k
    mislim da ti je Nevistić viška, imaš već tri u obrani, može još i Pjaca napred umjesto Neve i voila!!
  • Daliban
    1.6k
    Koliko ti braniča treba za Slaven? Imaš 3-1 obrambenu strukturu.
  • mali M
    5.1k
    ma ne ne, slažem se, samo ti fali još jedan napadač... Čak mislim da si u pravu jer je u CM-u bila jedna cheat formacija gdje si samo stavio bekove a ostalo potrpao u vezu i napad! Lukav si ti Dalibane, lukav!
  • Daliban
    1.6k
    ↪Daliban
    ma ne ne, slažem se, samo ti fali još jedan napadač... Čak mislim da si u pravu jer je u CM-u bila jedna cheat formacija gdje si samo stavio bekove a ostalo potrpao u vezu i napad! Lukav si ti Dalibane, lukav!
    mali M

    Jel ovo neki bunt jer sam izostavio KTC-a? Ne razumijem.
  • mali M
    5.1k
    ne nego me tvoja formacija podsjeća na jedan skeč iz Monty Pythona kad igraju šah sa živim ljudima. "Lovac na kraljicu, pješak na kraljicu, konj na kraljicu, sviiiiiiii na kraljicu!!!!!"
  • Zvonkec
    58
    [img]http://content://media/external/downloads/1000013035[/img]
  • Daliban
    1.6k
    Nisam nikad gledao.
  • NitkoBitan
    17k
    Cemu vise forsiranje igre sa dva napadaca kad nemamo treceg te smo se nakrcali krilima?

    Dinamu najvise odgovara 4-2-3-1 ili 4-3-3. Nije ni cudo sto su puno puta igraci izmedu redova krivili trenera za krivu taktiku. Umjesto da utreniras igrace za jedan stil igre ti ih konstantno zbunjujes izmjenama postave, cak i za vrijeme utakmice. I ajde da se to odradi tu i tamo kao sok za protivnika, medutim to je za vrijeme Jakira bila stvar ucestalosti jer se nije usudio izvadit Petka a Kuleta je "morao" ubacit zbog dobre forme te nuznosti za energicnim igracem prema naprijed.

    Najbolje da se pravimo da Jakir nije stavljao svojim rosadama igrace na neprirodne pozicije na kojima su slabije isprucivali.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Cordoba je divlji igrač sa prirodnim darovima (brzina, čelična pluća) ali mu je tehnika kao u Kastratija i nema taktičku školovanost niti nogometnu inteligenciju. Bernauer jedino ima iznošenje lopte i solidnu dijagonalu, duel igra i donošenje odluka su mu u teškoj banani jer često glumi Ronaldinha 15 metara od svog gola. Ogiwara u obrani ne postoji. Mmaee je solidan stoper i naš drugi najbolji (poslije KTC-a) ali to više govori o Bernaueru i Torrenteu nego o njemu. Još bi mi Perković bio prvi stoper uz KTC-a da je zdrav a i Perića bih vratio iz mrtvih barem da odigra jednu utakmicu mjesečno jer je Maldini za sve osim KTC-a.

    Vrijeme je da se počne iskreno govoriti o pojačanjima i nekim igračima bez ružičastih naočala. Naš najbolji trenutni sastav je Nevistić - KTC- Mmaee- RPG lijevo jer pristojnog lijevog beka nemamo pa je najbolja opcija na lijevom beku desni bek, Ristovski desno, Sučić, Mišić i Baturina u sredini. Pjaca desno jer smo do povratka Stojkovića lijevo mogli staviti jedino Hoxhu te na lijevom krilu Hoxha (ili eventualno Stojković). Špica naravno Petković.
  • mali M
    5.1k
    joj ajmo malo demistificirati tu floskulu o Bernaueru! Bez njega primamo golove i loše iznosimo loptu i koma je obrana igrala i protiv Bayerna i Hajduka i Rijeke itd itd, al dalje pričamo o čeličnom KTC-u, vrhunskom Maeeu, ovaj sad zaziva Perića, al eto čuda kad smo s Bernauerom igrali uglavnom nismo gubili... Al ajmo dalje sprdnju radit od njega sa vrlim trenerskim potencijalom na Zoni...
    Ti bi i dalje vidim RPG lijevo, Rile desno, zapravo cijela postava ti je kopija Jakirove i čudio bi se vjerojatno kao i on kako dalje ne štima...
  • mali M
    5.1k
    Nisam nikad gledao.Daliban

    Jasno mi je Dalibore
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Kakav je Stojke na desnom krilu? Koja je njegova baš prava pozicija?
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ne razumijem da je itko u stanju napisati da su Cordoba i Kastrati s tehnikom na istoj razini.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.