• Big Daddy
    1.1k
    Meni je Jakira žao., bio je dio naše Dinamove obitelji…
    Dinamo je bio prevelik klub za njega, još mu trenerski nije dorastao. Kažem još. Nadam se da će naći dobar klub i kaj se mene tiče, jednoga dana kad postane još bolji trener, vratiti se.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    A u pičku materinu da se ovako izrazim. Sad ga žalimo? Žaliti čovjeka koji ni u jednoj lošoj utakmici nije preuzeo odgovornost na sebe a hvala Bogu bilo ih je dosta. Hvala doviđenja populist.
  • Big Daddy
    1.1k
    Žalim ga kao čovjeka, smiri se. Nije nikoga ubio.
  • Big Daddy
    1.1k
    Njegove trenerske mogucnosti su ogranicene i mora jos zganaca pojesti, jbg, nije se sam postavio na Dinamovu klupu i drzao sam sebe tak dugo.
  • Kermit
    103
    Dođe ti ga žao kao čovjeka ako imaš i malo empatije. Ali to je tako u životu. Ili jesi, ili nisi.

    S druge strane ovo je rijedak slučaj da je trener otišao, a da se ne vuku repovi. Svakako pozitivno sa strane uprave.
  • Mladi Starac
    150
    Žao mi ga je jer sam mislio da je stvarno trener na nivou...
    svidjelo mi se da je radio dobre promjene kad je trebalo i da napokon pobogu imamo nekog trenera koji hoda kod aut linije i dere se na igrače...
    kad se sjetim tihog tv servisera sa notesom i zamišljenog bišćana, muka mi je...
    ali očito ovakvi rezultati su presudili.. i oke. tak treba i biti... ovo je jebiga biznis. to ti tak ide, ne...

    jbg Jakire, hvala na svemu i sretno dalje!

    ajmo mi sad u nove pobjede!
    dinamo!
  • Oluja
    4.3k
    rijetko kad je radio dobre promjene, a uz aut liniju se derao na igrace jer nije dobro pripremao utakmice pa je pokusavao popravljati stanje.
  • blubach
    230
    rijetko kad je radio dobre promjeneOluja

    S ovim se ne bih složio, sjećam se baš dosta utakmica gdje je promjenama prodrmao sastav i gdje su baš zamjene riješile utakmicu.
    No, to ga ne spašava od činjenice da je loše pripremao utakmice naravno...
  • Mladi Starac
    150
    da, to sam mislio...
    pa sjetim se samo nekih tekmi čačića i prošla je 70 minuta i nije ti jasno kaj ne radi neke izmjene, vidljivo je da nam trebaju...

    kod jakira si znao da će u 65' napravit neku izmjenu i večinom je to bilo dobro...
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Hvala Jakiru na svemu, kada se sve zbroji njegov mandat je bio uspješan. Preuzeo je ekipu u tranzicijskom dobu za klub i kad je došao u klub prvo pitanje na pressici od novinara je bilo ''vjerujete li da se Dinamo može izvući iz ove situacije i osvojiti titulu?'' To pitanje je bilo logično jer je vladala opća depresija u i oko kluba i jer se prodalo sve što se moglo prodati. Jakir je odgovorio da može do titule i ispunio je svoj zadatak u prvenstvu. Ne samo to, unatoč teškoj situaciji u kojoj je zatekao klub, osvojio je duplu krunu, prvu nakon sezoni 20/21 i ostvario je nešto što njegovi prethodnici nisu uspjeli ni sa puno jačim ekipama.

    Osim osvojenog prvenstva i kupa uveo je klub i u ligu prvaka te je ostvario sve ''strateške'' ciljeve postavljene pred njega. Napravio je Baturinu igračem od 20 milijuna, Sučića igračem od 10, davao je šansu i Paviću i Vrbančiću te je općenito podignuo cijenu igrača Dinama koliko se to moglo. Imao je prosjek osvojenih bodova 2,20 što ga svrstava u sami vrh dinamovih trenera i imao je niz od pola godine (21 utakmice) bez poraza.

    Na kraju je dobio otkaz nakon 2 izgubljene utakmice i to je razumljivo jer smo ipak svjesni da se na Jakira iz nekog razloga gledalo kao na posljednji ostatak starih struktura i da se čekala prva prilika kako bi se pozdravilo sa njim. U svakom slučaju ostat će mi od Jakira u pamćenju jedna od najslađih titula zadnjih 20 godina, doček na trgu i dvije zaredom pobjede na Poljudu i Rujevici u najvažnijim derbijima otkad je HNL-a u kojima je Jakir izašao kao pobjednik.
  • Crusades1986
    11.9k
    Da se čekala prva prilika da se pozdravi sa njim, letio bi nakon petarde od PAOK-a.

    Ne radite heroja od njega, dobio je kredita više nego svi njegovi prethodnici zajedno.
  • NitkoBitan
    17k
    Na kraju je dobio otkaz nakon 2 izgubljene utakmice i to je razumljivo jer smo ipak svjesni da se na Jakira iz nekog razloga gledalo kao na posljednji ostatak starih struktura i da se čekala prva prilika kako bi se pozdravilo sa njim.Maksim Maksimirski

    Stalo se iza njega kad je 80% navijaca bilo za njegovu smjenu. Balkani, Sparta, Paok...

    Ako kormilari momcadi koja primi 9 komada onda nesto ne stima, ne mozes sa takvim trenerom imat ikakve europske ambicije. A ne mozes rec da je momcad losa...

    Jedva smo pobjedili Osijek koji je bio u teskoj krizi, na Ruji izgledali bezvoljno dok smo Hajduk podognuli iz krize. Najbolje da koristimo kao mjerilo Istre i Gorice.
  • Paggini
    19.6k
    Jakir lagano postaje perjanica i mučenik kontra nove uprave, sve mi se čini.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.