• emreli21
    55
    dinamo će mu u svakom slučaju isplatiti tih 6 plaća (nekih 400 tisuća eura) s obzirom da je dinamu donio 35 milijuna ovo ljeto
  • Paggini
    21.4k
    Pošteno bi od nas mu isplatiti tih 6 plaća jer ipak smo s njim osvojili duplu krunu i ušli u LP.

    Nije Jakir zaslužio da ga šikaniramo ko smeće i ciganimo se oko tih 400k eura, a više od toga smo vjerojatno Deniju Juriću iskeširali...
  • jedan u nizu
    8.3k
    Došao je i taj dan!
    Odj**ao je blefer van!
    Bit će to novi rođendan tvoj,
    Bit ćeš opet šampion!!

    :lol:
  • Kruno
    330
    Hvala Bogu da ga više ne moram gledati.
  • bluelions
    320
    Nejasno zašto bi se Jakiru dali 800k eura godišnje plaće.
    Jer mora baš svako zaradit 4x više nego kada ja bio u Ri?
    Pa to je skoro miljun, par stotinjak više i to je već plaća europskog trenera
  • mosad
    436
    Arhiva arhiva arhiva
  • don
    5.7k
    GNK Dinamo ovim putem želi obavijestiti javnost kako je dogovoren sporazumni raskid ugovora s dosadašnjim trenerom plavih, Sergejom Jakirovićem. Prvu momčad će kratkoročno do odluke o novom dugoročnom trenerskom rješenju voditi dosadašnji član stručnog stožera, Sandro Perković.

    Sergeju Jakiroviću od srca zahvaljujemo na svemu što je dao za naš klub i želimo mu puno sreće i uspjeha u nastavku karijere. Ovim putem apeliramo i na medije i javnost da imaju razumijevanja prema Sergeju Jakiroviću i njegovoj obitelji i da ne pogoršavaju ionako stresnu situaciju.

    ️ “Prije svega želim Sergeju Jakiroviću zahvaliti na svim rezultatima koje je postigao. Imali smo ugodnu suradnju, na mene je ostavio dojam kvalitetne osobe i želim mu puno sreće u daljnjoj karijeri. Najvažnije je u ovakvim situacijama da ostanemo ljudi, te da interes Dinama stavimo na prvo mjesto. Na svima nama je sada da donesemo kvalitetnu odluku o novom treneru u ovom nezgodnom trenutku po Dinamo i da se vratimo na pobjedničke staze”, kazao je predsjednik GNK Dinamo Velimir Zajec.
  • cibona
    3k
    Uvjeren sam da današnjim danom počinje nova era Dinama. Konačno smo se riješili najvećeg utega.

    Ovo je ujedno poruka i svim budućim trenerima Dinama - na Dinamu se ne uči, ne živi od starih zasluga i ono najvažnije populizmu u Dinamu nema mjesta!

    *a o podilaženju takozvanim senatorima jednom drugom zgodom*
  • Dzgšb
    859
    Konačno i sretno u nastavku karijere !
  • E46
    710
    mozes li mi objasniti ovu temu, nisam gledao nikakav podcast
  • Toni90d
    473
    Ovim putem apeliramo i na medije i javnost da imaju razumijevanja prema Sergeju Jakiroviću i njegovoj obitelji i da ne pogoršavaju ionako stresnu situaciju.don

    Ovaj dio mi bode oči, je li ima veze sa malim Leonom, jer drugačije to ne mogu objasniti. Sve ostalo je posao, dobio si otkaz i ideš dalje.
  • Mihaljević
    9.9k
    Hvala na dvostrukoj kruni i ligi prvaka, sretno Šefe!
  • don
    5.7k
    čovjek nije još ni zaradio neko bogatstvo u trenerskoj karijeri (razlog više da je trebao biti bivši) ali je svejedno odbio otpremninu u vidu 400 tisuća eura. Ipak mi nećeš ostati urezan u crno sjećanje zbog ovoga, duple krune i LP.
  • E46
    710
    Moze li netko objasniti ove floskule o tome da Sanjin Spanovic odlucuje o svemu? Taj lik je valjda kolko sam skuzio bitan kolko i čistačica. On je tu valjda da drzi pressice itd
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.