• don
    5.5k
    za sad vidim da pišu sporazumni, vidit ćemo uskoro
  • emreli21
    31
    dinamo će mu u svakom slučaju isplatiti tih 6 plaća (nekih 400 tisuća eura) s obzirom da je dinamu donio 35 milijuna ovo ljeto
  • Paggini
    19.6k
    Pošteno bi od nas mu isplatiti tih 6 plaća jer ipak smo s njim osvojili duplu krunu i ušli u LP.

    Nije Jakir zaslužio da ga šikaniramo ko smeće i ciganimo se oko tih 400k eura, a više od toga smo vjerojatno Deniju Juriću iskeširali...
  • jedan u nizu
    8.2k
    Došao je i taj dan!
    Odj**ao je blefer van!
    Bit će to novi rođendan tvoj,
    Bit ćeš opet šampion!!

    :lol:
  • Kruno
    307
    Hvala Bogu da ga više ne moram gledati.
  • bluelions
    320
    Nejasno zašto bi se Jakiru dali 800k eura godišnje plaće.
    Jer mora baš svako zaradit 4x više nego kada ja bio u Ri?
    Pa to je skoro miljun, par stotinjak više i to je već plaća europskog trenera
  • mosad
    434
    Arhiva arhiva arhiva
  • don
    5.5k
    GNK Dinamo ovim putem želi obavijestiti javnost kako je dogovoren sporazumni raskid ugovora s dosadašnjim trenerom plavih, Sergejom Jakirovićem. Prvu momčad će kratkoročno do odluke o novom dugoročnom trenerskom rješenju voditi dosadašnji član stručnog stožera, Sandro Perković.

    Sergeju Jakiroviću od srca zahvaljujemo na svemu što je dao za naš klub i želimo mu puno sreće i uspjeha u nastavku karijere. Ovim putem apeliramo i na medije i javnost da imaju razumijevanja prema Sergeju Jakiroviću i njegovoj obitelji i da ne pogoršavaju ionako stresnu situaciju.

    ️ “Prije svega želim Sergeju Jakiroviću zahvaliti na svim rezultatima koje je postigao. Imali smo ugodnu suradnju, na mene je ostavio dojam kvalitetne osobe i želim mu puno sreće u daljnjoj karijeri. Najvažnije je u ovakvim situacijama da ostanemo ljudi, te da interes Dinama stavimo na prvo mjesto. Na svima nama je sada da donesemo kvalitetnu odluku o novom treneru u ovom nezgodnom trenutku po Dinamo i da se vratimo na pobjedničke staze”, kazao je predsjednik GNK Dinamo Velimir Zajec.
  • cibona
    2.9k
    Uvjeren sam da današnjim danom počinje nova era Dinama. Konačno smo se riješili najvećeg utega.

    Ovo je ujedno poruka i svim budućim trenerima Dinama - na Dinamu se ne uči, ne živi od starih zasluga i ono najvažnije populizmu u Dinamu nema mjesta!

    *a o podilaženju takozvanim senatorima jednom drugom zgodom*
  • Dzgšb
    812
    Konačno i sretno u nastavku karijere !
  • E46
    634
    mozes li mi objasniti ovu temu, nisam gledao nikakav podcast
  • Toni90d
    388
    Ovim putem apeliramo i na medije i javnost da imaju razumijevanja prema Sergeju Jakiroviću i njegovoj obitelji i da ne pogoršavaju ionako stresnu situaciju.don

    Ovaj dio mi bode oči, je li ima veze sa malim Leonom, jer drugačije to ne mogu objasniti. Sve ostalo je posao, dobio si otkaz i ideš dalje.
  • Mihaljević
    9.8k
    Hvala na dvostrukoj kruni i ligi prvaka, sretno Šefe!
  • don
    5.5k
    čovjek nije još ni zaradio neko bogatstvo u trenerskoj karijeri (razlog više da je trebao biti bivši) ali je svejedno odbio otpremninu u vidu 400 tisuća eura. Ipak mi nećeš ostati urezan u crno sjećanje zbog ovoga, duple krune i LP.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.