• Mali Zeus
    12.5k
    Dok je bio top sam je odlazio. Dugo on nije otkaz dobio. Iz porta prešao u chelsea, sam otišao u inter pa iz intera (kad je sve osvojio) u real. I tu mislim prvi put dobija otkaz. Rijedak slučaj u tom svijetu. Ako griješim neka me netko ispravi al mislim da neDroljo

    Dobio otkaz u Unitedu, Spursima i Romi.
  • Droljo
    8k

    Pa da. Govorim za prva tri kluba. Uzme ligu prvaka sa portom i sam ode u Chelsea itd
  • CISCO
    179
    Jakira se još uvijek nije spakiralo, pozdravilo i iselilo?
  • Mali Zeus
    12.5k
    P
    Pa da. Govorim za prva tri kluba. Uzme ligu prvaka sa portom i sam ode u Chelsea itdDroljo

    Pa dobro, al očito nije top više.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Izgledalo je da ide malo po malo na bolje pa su mu dali novi mandat. Nema tu baš ništa nelogično.Zagi

    pomaknuli se nismo ni za milimetar u godinu dana.
    Svih tih 12 pobjeda su bile na knap ili bez nekog rabijanja protivnika. Mucili smo se sa Varazdinima, Slavenima i Goricama, pobijedivali smo 1-0 a dovoljno puta su nas spasavali centimetri od gubitka bodova.
    Mozda su bodovi dolazili, ali igra nije.

    Ali ok, osvojila se titula, bili smo zadovoljni i svi smo vjerovali da ce u miru prijelaznog roka i priprema i bez svog stresa od zaostatka u HNLu bti bolje.

    Dosla je nova sezona i onih 5 golova Istri nas je zavaralo. Malo smo im previse dopustali, da je bio nijansu bolji protivnik moglo je biti 5-5 ali dobro, bili smo zadovoljni.
    Dolaze kasnije Osijek i pobjeda na jedvite jade protiv raspalog protivnika bez igraca koji im je 80% momcadi.
    Dolazi Rijeka koja se jos vise raspala od Osijeka i rasprodala jos vise igraca i uz nikakvu igru izvucemo nerijeseno.
    Dolazi Hajduk koji je jos vise raspadnut od Rijeke, u krizi postojanja i pobijede nas na nasem terenu bez da smo ozbiljno zapucali.

    Tu je vec trebao dobiti otkaz u tunelu nakon utakmice.

    Ali ajde, ide LP, svi smo glavama u Mucnhenu i vjerujemo da su i igraci pa kao oprastamo im to.
    Kad ono tamo 12 puta u gol po loptu.


    Naravno da svi mislimo da bi bilo tko bio bolji trener od njega nakon ovakvog vodenja ekipe vec godinu dana.
  • Zagi
    7.6k
    pomaknuli se nismo ni za milimetar u godinu dana.
    Svih tih 12 pobjeda su bile na knap ili bez nekog rabijanja protivnika. Mucili smo se sa Varazdinima, Slavenima i Goricama, pobijedivali smo 1-0 a dovoljno puta su nas spasavali centimetri od gubitka bodova.
    Mozda su bodovi dolazili, ali igra nije.
    jedan u nizu
    Slažem se , zato sam i napisao da je cijeli taj pobjednički period odrađen na neimpresivan način.
    Izguralo se ali bez uvjerljive igre. A kada nema igre, pad rezultata je neminovan.
    Tu je vec trebao dobiti otkaz u tunelu nakon utakmice.

    Ali ajde, ide LP, svi smo glavama u Mucnhenu i vjerujemo da su i igraci pa kao oprastamo im to.
    Kad ono tamo 12 puta u gol po loptu.
    jedan u nizu

    Pa no, sam si napisao. Možda je treba odobiti otkaz nakon tovara, makar smo bili bolji tu tekmu.
    Opet ne toliko bolji da bi bili zadovoljni i čekalo se Bayern.

    Nakon bavaraca , nema više rasprave.

    Sve u svemu, zapravo je optimalan tajming upravo danas, kaj ne?
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Napokon ova tema ide u arhivu.
  • Maximo
    490
    Konačno pravo pojačanje
  • NKDZ86
    1.4k
    Jakiru znaj, svemu je kraj, zbogom i više se ne vraćaj!!
    Da ti je stalo i imaš muda, sam bi otišao, a ne ovako sramota.
  • emilperska
    5.4k
    DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAADAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAADAAAAAAAAAAAAAAA

    Kak bi rekao Slavko Cvitković, SPUSTI SE FRANJOOOOO!!!
  • Oluja
    4.3k
    Brisite temu, hvala mu za duplu krunu i to je to
  • Mr Anderson
    7.9k
    Zaključajte temu, ne treba sad još tu orgijanja kojekakvih pikzibnera.
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Napokon će RPG igrat na prirodnoj poziciji :starstruck:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.