• tp1997
    262
    Sve potpisujem. Volio bih Bjelicu, bojim se da će biti jedan od ove dvojice.
  • ZrnTSCHeZ
    58

    Koliko se sjećam Osijek rekordan broj bodova u HNL-u u povijesti kluba tu sezonu imao

    Govorio sam o dugoročnim posljedicama Bjelice kao sportskog managera/direktora tzv.engleskog tipa u Osijeku, a što je netko ovdje iznio u pozitivnom kontekstu

    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/osijek-je-unisten-klub-nesposobni-bjelica-sve-je-upropastio/2446210.aspx
  • NitkoBitan
    17k
    Jahaci apokalipse :rofl:

    1223429.jpg

    Krznar, Jovicevic i slicni beskicmenjaci (pretpostavljate zasto) za mene ne dolaze u obzir. Kaj ste svi zaboravili mracno razdoblje kad su se takvi likovi saltali s jedne pozicije na drugu, nama je Krznar bio trener, SD i voditelj skole nogometa; 3 funkcije! Pa toga nema nigdje na kugli zemaljskoj.

    A evo na slici je bio Krki i pomocni trener... jao i da, bio je i sakupljac lopti :rofl:
    Kao u nekom horor/triler filmu gdje se ista osoba svugdje pojavljuje... postedite me njegovog spominjanja molim vas.

    Btw. svakom strucnom stozeru fali jedan Peternac :hearts:
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Ja bi za početak bio zadovoljan da trenutni trener dobije otkaz pa makar nitko ne bio imenovan za novog trenera, privremeno mogu staviti i trenera zagića.

    To bi već bio korak naprijed, svaka sekunda sa jakirom kao trenerom je gubljenje vremena. On je bilo kakav kredibilitet izgubio u utorak navečer, tko ga nakon toga može smatrati ozbiljnim?

    Kao da saznaš da ti je zaručnica imala gang-bang bukake sa 9 muškaraca istovremeno dok je to uživo promatralo i snimalo par stotina ljudi, ali ti nećeš prekinuti s njom dok ne nađeš drugu. Samo se dodatno sramotiš i ostavljaš dojam da ti je sramotni događaj koje se dogodio sasvim normalna stvar.

    Vrijeme regiranja govori puno toga i šalje važnu poruku. On je otkaz trebao dobiti iste sekunde kad je sramotna utakmica završila.
  • Izet Hajrović
    2k
    Smjena Jakira i dovođenje nekog trenera kao što je Jovičević, Sopić i sl. bio bi ozbiljan podbačaj ove Uprave. Također, ostanak Jakirovića nakon jučerašnjih događaja bio bi još veći debakl. Ono što očekujem je novi trener koji je minimalno razina Bjelice, a nadam se da se nije bez razloga gledalo u smjeru trenera kalibra Kovača.
  • Dinaminjo
    929
    Ukratko, tko god dode, Zona ce biti nezadovoljna
  • Kermit
    100
    Ukratko, tko god dode, Zona ce biti nezadovoljnaDinaminjo

    Hahaha, ovo je točno.
  • Samurai
    103
    Imam dobar osjećaj vezan uz Marica,ne sumnjam da ćemo svi past na dupe kad objavi..
  • Jurki
    11.6k
    Ako je tocna informacija da smo htjeli Kovaca.. onda bumo sigurno razrijesili kesu.
    Nema smisla htjeti Kovaca i spremnost iskesirati 1,5-2 milijuna eura.. pa na kraju dopeljati panjinu Sopica.
    To je isto ko da dojdes u ducan i hoces kupiti patike za 200 eura ali jbg nema tvog broja.. pa na kraju kupis patike od Kineza za 20 eura
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ljudi nemojmo pucati na visoko bez veze. Znamo kako se zavrsio sa napadacem ,koga smo sve sazivali a koga na kraju dobili. Brodic za njega doktor. Zadnji vezni fali i sljepac to vidi ,dobili nikog. Pavica je tu kazu. Decko minute ne dobija. Sto se trenera tice spominju se velika imens . Terzic je obavio razgovor sa Zlatanom i nema teorije da dodje , Kovac trazi dosta novaca ,ha platit treba pa probati i to. Uvijek dosad je bilo nekog vaganjs pa odaberemo najjeftinije i Kao izgovir hvatamo se na Dinamovštinu. Bojim se da ce doci ili sopa,krznar, jovicevic . Ako bude tako onda je bolje da ostave Jakira :lol:
  • badjibadara
    3.1k
    Ovo je prilika da vidimo u kom smjeru idemo.
    Nove postavke, novi vjetrovi, novi zamah, ili stari dobri niz osrednjih trenera koji smo imali zadnjih 10-15 g. (uz izuzetak Nenada i Vahe)
  • Mali Zeus
    12.5k
    Dobro jutro.
  • građanin
    18


    nakon svih ovih konkretnih poteza od strane nove garde, mislim da su vrlo malo šanse da zajašimo nekog u rangu Sopića itd., trenera koji je bez ikakvog pokrića i kojeg možeš dobit u roku 15 minuta, zato i je cijela ova zavrzlama koja traje 36+ sati jer traže nekoga konkretnoga, dugoročnog, koji ima kapacitet vodit Dinamo, a to su treneri rang Bjelice, Vahe itd. :ok:
  • eol12
    588
    Ne razumijem komentare bolje da ostave Jakira ako misle dovoditi trenere poput Jovicevica i Sopica, slažem se da možda nisu kalibar, ali Jakir dana vise ne smije biti trener, ova momčad bez novog trenera s njim na klupi nije favorit protiv Slavena, a kamoli tek protiv Lokomotive koja će biti iz utakmice u utakmicu bolja.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Denis podcastDzgšb

    Nemam pojma po čemu su ovi ljudi iole stručni da bi ih se uzimalo kao relevantne, čujem kod ovog Kvasine u glasu neki prikriveni sarajevski naglasak pa možda brani svog čovjeka (očito se i čuo s njim kad provjereno zna što Jakir zna), ali ovaj serijal gluposti koji je tamo izrečen... toliko hvaljenja Jakira i negiranja realnosti ne bi dobio ni da je platio native podcast.

    Ne znam jesu li ti ljudi Dinamovci koji gledaju sve utakmice, ali izreći rečenicu "ja sam siguran da bi Jakirović nakon sljedećeg kiksa sam otišao" može samo netko tko nije pratio što je Jakirović govorio i radio ni nakon Sparte, ni nakon Ballkanija, ni nakon Plzena, ni nakon Hajduka, ni nakon Lokomotive, ni nakon PAOK-a, ni sada nakon Bayerna. Što je to veći povod za nuđenje ostavke od najvećeg broja primljenih golova u povijesti cijelog natjecanja?

    "Onda se dogode ove tri utakmice" može reći samo netko tko uopće nije pratio njegove amplitude u zadnjih godinu dana. Pa nema Jakir tri loše utakmice, Jakir ima već koji serijal loših utakmica bez ikakvih naznaka da bi to ovog puta, iz nekog razloga, moglo postati bolje i da je to baš ta lekcija koja je nedostajala.

    "Apsurdno je govoriti o smjeni nakon poraza od Bayerna" ili "njegov prosjek bodova je 2.20" takvo su ignoriranje realnosti i svođenje iste na statistiku da se radi o kompletnom amaterizmu.

    Reći "Dinamo ne može imati trenera koji se na njemu učiti" dok istovremeno braniš trenera koji nakon 9:2 izjavljuje da mu je to "dobra lekcija"... to je već neinteligentno.

    Reći da se "trenera smjenjuje zbog javnog mnijenja" je potpuno nepoznavanje funkcioniranja Dinama zadnjih 6 mjeseci jer da se trenere smjenjuje zbog javnog mnijenja - Jakirović bi davno bio smijenjen.

    Reći da "Sanjin Španović odlučuje o svemu u klubu" je bezobrazno prema ljudima u klubu. Je li netko sa zdravim mozgom zaista misli da su ljudi s takvim brutalnim poslovnim biografijama - sveučilišni profesori, šefovi uprava milijunskih kompanija, nogometne legende - lutke na koncu jednog čovjeka? To je već sfera teorija zavjere.

    Reći da "Dinamo počinje ličiti na provincijski klub", da "o treneru odlučuju ljudi koji nemaju pojma o nogometu" - to je neskriveno tendenciozno i maliciozno. Propaganda, ništa drugo.

    I ne, nije to nikakva "zabrana kritike", neka kritiziraju ljudi koliko god hoće, ali ajmo onda biti iskreni: postoji konstruktivna, objektivna kritika kojoj je cilj ukazati na loše postupke kako bi ih se učinilo boljima, a postoji i nekonstruktivna kritika kojoj je jedini cilj destabilizirati klub ili iskorištavati svoju poziciju radi vlastite koristi. Što si kontroverzniji, to imaš više klikova. Što više napadaš ove, više će te nagraditi neki drugi ako jednom uspiju.

    Samo toga treba biti svjestan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.