• Agramer86
    330
    vjerujem da je njegov inat bio prema Mamiću, a ne Dinamu jer onakve emocije prilikom davanja izjave pod zapadom nemožeš lažirat. Bio je i rekao da bi se vratio u Dinamo kada neće bit sad već bivše garniture ljudi iznutra. Kad je on dolazio bio je pravo osvježenje nakon raznoraznih bugara, Cvitanovića i Jurčevića. Odmah prve sezone je napravio nešto što nije nitko uspio dugo godina, a sljedeće sezone u LP nas je par minuta dijelilo od nikad ostvarenog. Ljudi su ga obožavali što je glavi i smetalo. Na kraju je potjeran ko pseto
  • Benito
    822
    Propustio sam cijelo popodne i večer. Ukratko kaj se dešava i ko je kandidat? Ako ga ima uopće
  • Maximo
    490
    Moram priznati od trenera zadnjih godina jedino mi se bjelica sviđao, jer je imao pravi stav, osvojio je hnl s 20 bodova prednosti i izjavio da bi ga bilo sram da je drugačije, pošto klub ima tolki buđet u odnosu na druge

    Ove priče hnl je nikad jači, pa u Europi bunker protiv salzburga itd...to je bzvz
  • Ali
    2.1k

    Jesi siguran da on za lovu nesto nemoze odglumiti?

    Pa problem je i krenuo radi love jer je trebalo radi korone pristati na anex (i sam sam isti potpisao sa poslodavcem, a nisu nam pali prihodi , nego je bilo takvo vrijeme) .
    A reci da bi se vratio u klub kad nebude tamo osoba koja te realno tamo dovela i dala ti do dan danas rekordan ugovor za jednog trenera je licemjerna.

    Ali nema smisla, mnogi mu sve oprastaju, ja ne. I to je legitimno, demokracija svi mozemo iznijeti svoje vidjenje
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    nikakvu publiku on nije vratio nemojmo se lagati, stadion je bio pun samo u europi a u hnlu je vrlo cesto brojka sa jos tad otvorenim istokom isla oko 2.000-3.000 i nesto malo vise na derbijima.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Pa problem je i krenuo radi love jer je trebalo radi korone pristati na anex (i sam sam isti potpisao sa poslodavcem, a nisu nam pali prihodi , nego je bilo takvo vrijeme) .Ali

    Jesi ti direktno donio poslodavcu uspjeh i novac koji dugo nitko nije? Jesi ti poslodavcu restruktuirao firmu i nacin poslovanja koji je donio mnoge benefite? Jesu svi ili velika vecina automatski potpisali anexe i imas li ljude ispod sebe koji to nisu htjeli?
  • Crni86
    3.5k
    nije vratio u punome smislu i nije usporedivo sa ovime sto se dogada danas. Ali je isto tako nastao hype u gradu, dinamo je opet postao popularan, ljudi su ga krenuli pratiti. Isti taj dinamo je prije u ligi prvaka gledalo 6 tisuca ljudi, mi smo u europa ligi imali rasprodan stadion. O ligi praka da ne pricam jer je stadion u sve 3 tekme gorioooo. Imao je utjecaj da se ljudi vrate u vecim utakmicama na stadion jer je dinamo napokon postao kompetetivan. Nije bio kanta za napucavanne i napokon si mogao pogledati odlican nogomet.

    Upravo zbog te popularnosti se i zamjerio glavi jer je jednostavno uzivao popularnost kod ljudi koju je glava samo mogao sanjati. Samim time postao mu je i opasnost i dogodi ti se u idealno vrijeme korona i prodas pricu kako je dobio otkaz radi toga jer nije htio aneks potpisat. A na kraju mu isplatis cijeliiiii ugovor samo da ode. Bas je razlog otkaza bio u novcima da…
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    ma realno znalo se odmah tada vec zasto je dobio otkaz
  • Ali
    2.1k

    Drugi red managemnta sam bio i direktno je.moj sector kokim sam upravljao doprimio znacajnom rastu. I naravno kompletnanuprava je.potpisala takav Anex. Jer je to bilo za dotad nepoznati opseg krize primjerwna mjera.
    Istu su donijeli i potpisali i puno puno veci manageri od Nene. No da se ne vracamo, on iznad svega voli lovu, sto je legitimno i dok je netko to spreman platiti zasto ne. Emocija on nema.
  • Crni86
    3.5k
    znalo se ali je to vazno naglasit jer je po meni itekako bitno za dogadaje koji su uslijedili. Potrebno je sagledat cijelu pricu i probat razumijet sa ljudske strane.
  • don
    5.5k
    strašno da su u Denisovom podcastu sva četvorica za ostanak Jakira.
  • wolfgang14
    1.4k
    znači ništa, sutra se agonija nastavlja....
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Likovi su samo za suprotno od onog sto uprava radi. Da je danas izasla informacija kako klub stoji iza Jakira da ima podrsku oni bi rekli na podcastu sad je najbolji trenutak za smjenu,Belupo za vikend,jos se da spasiti i uigrati nesto novo pod novim trenerom za ostatak lige prvaka. Pusti likove idu namjerno protiv. Debili
  • Sibirski plavac
    1.7k
    https://sportklub.n1info.hr/nogomet/kovac-nije-taj-koga-ce-odabrati-zajec-i-dinamo-cetvrtak-je-dan-odluke-na-maksimiru/

    "I tako će Dinamo u četvrtak ući s trenerom koji gotovo sigurno neće voditi momčad u subotu protiv Slaven Belupa u Koprivnici. Ili možda hoće. Sve je u Maksimiru moguće, ali ako ćemo realno – to ipak neće biti Jakirović. Preživio je “Profa” Ballkani, Lokomotivu, PAOK, pa i Hajduk, ali Bayernovih 9:2 kako stvari stoje neće."
  • CastAway1986
    1.4k
    Da se mogu okladiti rekao bi Krznar ili Sopić !
    Moj favorit je Bjelica i nitko drugi..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.