• Zagi
    7.6k
    Odlazak u turslu , pa nam je zelio uueti za sicu BrunuAli

    Vidiš da nas ni u Turskoj nije zaboravio i da uvijek radi u našu korist.
    Nije uspjelo jbg ali cijenim pokušaj.
  • Crni86
    3.5k
    izmedu ljubavi i mrznje tanka je granica. Ja se dobro sjecam kad je doso u klub i sjecam se snimke da mu je bilo jako tesko kada je davao izjavu. Realno covjek je izvukao klub iz teskih govana, prezimio u europi nakon 48 godina, igrao kompetetivno ligu prvaka i ukrali su mu prolaz protiv shakhtara sa onim debilnim penalom gdje nije suden faul u napadu. Vratio je publiku na stadion. I onda dobis pedalu jer si postao previse popularan? Da se ne lazemo tko se od nas ne bi nasao uvrijedenim? I ja sam debelo uvjeren da sve sto je govorio je govorio jer je bio povrijeden. Jel trebao to govorit? Vjerojatno nije, al emocije su zajebana stvar.

    A ruku na srce bez bjelice ne bi bilo ni totenhama, ne bi bilo vjerujem ni jednog od ovih europskih rezultat jer je upravo on svojim radom udario temelje te generacije te im usadio pobjednicki gen.

    Jako vazno je da su se pod bjelicom izprofilirali mnogi igraci i iskreno ja se ne mogu sjetiti slabog igraca u tom kadru. A taj kadar je sezonu priie na jedvite jade osvojio titulu i izgubio u finalu kupa od rijeke.
  • Fanboy
    2.6k


    Nije Krki imao puno veze sa Tottenhamom i pripremom...Ako razdvojimo kriminal od trenera, Z.Mamić je bio dobar i stručan trener. Klub je igrao dobro, mladi igrači su stasali i napredovali...

    Pod Krkijem kreće pad igre...
  • Zg123
    212
    Krki zasluge za Tottenham ima u pm ne pitaj. Zna se ko je tad trener bio prije neg je zavrsio u cuzi i taktika se pravila tjedan dana prije i ako se ne varam za to je najvise zasluzan bio onaj analiticar koji je predlozio neke stvari.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Koja pljuvačina po Sanjinu da se čovjeku povraća ,ja bi razmislio o pravnim koracimaDzgšb

    Iskreno nisam mogao slusati duze od 5 min ali ne cujem nigdje nista strasno osim sto je rekao da Sanjin daje informacije pojedinim novinarima. To je sve. Ovaj Kvasina jest smijesan sa svojim pogledima ali ne vidim nesto da je on vrijedjao
  • Maki2
    610
    Meni je to naplacivanje do zadnjeg centa potpuno legitimno. Jebiga ipak od toga zaradujes kruh i ako si nesto unaprijed dogovorio onda se taj dogovor ima za ispostivat. Naravno pod uvjetom da si svoj ugovor odradio profesionalno i dao cijelog sebe u to.
  • Dzgšb
    812

    Zar je to mala stvar i da Sanjin vodi klub i dosta toga još, koji paćenik..
  • Crni86
    3.5k
    stavio određene uvjeteSibirski plavac

    Nisam to nigdje primjetio da se spominjalo pa ak me mozes uputit kratko pliz
  • Ali
    2.1k

    Napisao i ja da je legitimno.
    No nacin u Dinamu mu je dug utjeriovao sluzbeni hajdukov odvjetnik inace brat sadasnjeg oredsjednickog kandidata. To se tako ne radi !
  • NitkoBitan
    17k
    Meni je to naplacivanje do zadnjeg centa potpuno legitimno. Jebiga ipak od toga zaradujes kruh i ako si nesto unaprijed dogovorio onda se taj dogovor ima za ispostivat.Maki2

    Napisao sam u temi za Jakira. U ugovoru bi se jasno trebalo odredit u kojem slucaju struka ima pravo dat otkaz treneru bez otpremnine.

    Ne mozes ti lose radit posao i onda sve financijski svalit na klub. Izvoli preuzmi i ti dio odgovornosti...
  • Maximo
    490
    A možda da zeko sjedne na klupu, to bi bio presedan, predsjednik i trener u jednom, pa da zaigra svoj totalni nogomet
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Pa prijatelju kada bi ljudi koji rade za klub tuzili za svaki komentar i objavu onda bi se morali preseliti na sud. To je sastavni dio posla,uvijek ces imati protivnike pa mozes ti i osvojiti ligu prvaka
  • Crni86
    3.5k
    utjeriovaoAli

    Nije se nista imalo utjerivat. On je prema svojem ugovoru imao pravo na taj novac.

    Tuzno je da su ga tadasnji ljudi u klubu uopce doveli do te situacije da mora doc s odvjernikom. To sve govori o nacinu rastanka i tadasnjem odnosu celnika prema njemu.
  • Dzgšb
    812

    To je slazem se ,ali bio sam ljut na ovoliko gluposti i laži izrečenih u ovom podcastu..
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Netko je danas na ovoj temi spomenuo da ima info da Bjelici nisu ispunjeni neki uvjeti koje je tražio. Ne sjećam se o kome je bila riječ, ali se sjećam da je netko to napisao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.