• Zagreb1992
    1.7k


    Na to sam mislio haha ..Ako je fina lova u pitanju treba vidjeti jer bi se htio odreći toga
  • Ali
    2.1k
    Kad čujem da nam je nwtko skuo, a pričamo 2-3mil € , dobijem osip.

    Ajmo redom, imamo još 7 utakmica u LP , dakle 21 max mogući bod, sa Jakirom ako ostane cemo ustedjeti 500.000€ otpremnine ali i osvojiti mozda x u Bratislavi dakle 700.000€ od uefe. I eto nas da smo ustedjeli 1,2m € po nekoj racunici.
    Naravno gubitak image i daljne sramocenje

    Kovač i sličan rang odgovornog trenera sa kvalitetnim i nadasve stručnim stozerom. Ok tesko je napraviti puno kroz desetak dana, ali recimo da izazove pozitivni sok i da se "zasluzni" ako zele ostazi u ozbiljnom rangu moraju potruditi i dokazati i uz malo pametne taktike uzmemo bod sa Monacom. Po bod u gostima u Salzburgu u Bratislavi i da se to poslozi do sredine prosinca i onda pobjeda doma nad Celticom. I ostalo casni porazi sa gol ili dva razlike.
    To je od uefe 3x700 + 2,1m , dakle ozglednih 4,2mil €.

    Eto tako razmisljaju manageri, nadam se da ih ima u upravi kluba.

    A da ne spominjemo ono sto se nemoze platiti da spasimo ugled kluba, (...mastercard...)
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    kakvi Jovicevici i Sopici kakve su ovo jebene zajebancije?????
  • Ali
    2.1k
    Ali znamo da manageri kod nas nisu popularni, nego socijalizam mindset.
    Kladim se da ce sutra osvanuti Sopic solution. I price o budgetu i odgovornosti prema financijama...
    A u eurooi ce nas razbijati i dalje, ali cemo na galamu uzeti hnl...
  • M94
    1.2k
    Nadam se da je ovo s Bišćanom šala.
  • Crni86
    3.5k
    Koliko se sjecam kad je cacic dobio otkaz, bilo je biscan ili bjelica. Mislim da je Bjelica i bio potvrdio da se tada bio cuo s Vlatkom. Nekako vjerujem da je Bjelica tada sjeo na klupu umjesto Belog da bi prosli aek i ne bi ni priblizno gledali ovako dramaticnu proslu sezonu.

    Kako sam se nadao tada, tako se nadam i sada da se Neno vraca. Jednostavno uz njega vezem najbolji period dinama u novijoj povijesti. Uz njega vezem prvi neki veci hype u zadnjih 20 godina.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    i meni je favorit Bjelica ako se zaista odluce dati otkaz Jakiru, ali isto tako nisam lud i ne zaboravljam rijeci koje je rekao o nasem klubu nedugo nakon sto je otisao.
  • Dinamouberalles
    218
    U vezi Nene me jedino brine odnos s nevisticem, tj oce li ga izgladiti
  • Sibirski plavac
    1.7k
    ako se zaista odluce dati otkaz Jakiru,dinamozivivjecno

    Na početku ovog večerašnjeg podcasta su rekli da je trening sutra popodne i da su uvjereni 99% da ni Sergej ni itko iz njegovog stožera neće voditi taj trening jer će kroz dan stići potvrda o otkazu i o novom treneru. Kad su nabrajali imena koja se vrte spomenuli su Bišćana i Kovača koji su odbili, ali za Bjelicu nisu rekli da je odbio nego je kako je već danas rečeno "stavio određene uvjete".
  • Dzgšb
    812
    Gledao sam 15 minuta ovog Denisa i njegovu smješnu ekipu , ovaj Kvasina je ludjak koji nosi Dinamovu majicu ,jel zna netko koje on ? Ja odvratnijeg i bolesnijeg tipa nisam vidio i slušao od Slobodana Miloševića? Koja pljuvačina po Sanjinu da se čovjeku povraća ,ja bi razmislio o pravnim koracima
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    pa to se i ocekivalo, napisao sam i jucer da on sigurno nece doci prije nego sto postavi uvjete za sebe i svoj stozer.
  • Zg123
    212
    Boze sacuvaj kakav crni Biscan, ali ne bi me cudilo da ga je Zeko zvao

    Sopic jos gore, covjek isti k ko i Jakir. Jovicevic ok, ima iskustva igranja LP, u Ukrajini radio dobar posao. Epizoda u Dinamu je neslavna bila ali tu je stvarno puno faktora bilo koji su presudili u tome. Bjelica isto ok i ne bih se bunio da opet dodje
  • Bosskovitz
    11.7k
    Gledao sam 15 minuta ovog DenisaDzgšb

    Čega?
  • Ali
    2.1k
    Ja nekuzim opcinjenost Bjelicom na forumu?

    Covjek je nakon stp je otisao iz dinama sa full ostetom (mmogi zaboravljaju kako je doveo hakdukovog odvjetnika sa ST tablicama da naplati zadnji cent od voljenog kluba, od svih austrikskih ili zh odvjetnika) legitimno da naplati sto je pisalo u ugovoru, ali misam vidio da se na forumu bilo tako tolerantno prema Brekalu.

    Zatim je preuzeo Osijek, njegov matični klub i borio se svim silama , ponekad i razumljivo (korporacija, var, Neno treba li ti...) dakle mogu donakle i to razumiti.
    No kad je krenuo slagati momcad po "svom gustu" Osijek je tpnuo sve dublje a istovremeno ipao u ozbiljne dubioze sa financijama. I pmda nakon niza poraza blacwnjw preko medija o maravno opet naplatio do zadnjeg centa (legitimno, ali to mu ke bio maticni klub, pa je pokazao da nema emocija niti koloko ke crno pod noktom.

    Odlazak u turslu , pa nam je zelio uueti za sicu Brunu, pa se nakrcao "rikverc" ogracima pa expresno dobio otkaz.

    Odlazak u Bundesligu i tamo se naravno opet uvukao zbog svpg karaktera u svadje, pa cak i pdgurobanje prptivnickog igraca. Naravno da takve ispade u pzboljnim klubovima nezele.I da skoro su ispali oz lige.

    Dakle broj osvojenih bodova po odihranim itakmicama nakon Dinama mu je u rangu Ivankovica oli onog drugog hajdukovog krivoglavana.

    Atalanta je bila.mozda jedna od najbpljih utakmica Dinama u europi, ali tp je bilo i proslo, pa i Tottenham smo isprasili pa nikom ne pada Krki naum.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.