• nemapredaje
    3.2k


    Ponavljam, nije sve u lovi, a posebno mi se Kek čini takav.
  • tp1997
    262
    Kek nije neki Sopić ili Jakirović da mu treba crtica na CVu. Odveo je Sloveniju na SP, prvi put prošao grupu EP sa Slovenijom, sa Rijekom ostvarivao povijesne rezultate.

    Da ga stvarno možemo platiti pet puta koliko slovenski savez, možda bi i razmislio, ali to nije realno
  • MarK
    621
    Leonardo Jardim slobodan
  • Neron53
    589

    Milja i pol nije previse za nekoga tko bi napravio veliki pomak u igri a samim time i rezultatima/financijama.
    Jedna jedina pobjeda vise bi isplatila godisnju placu, za dvije vec imamo Terzica, za 3 jos vece ime...:)
  • tp1997
    262
    Ja se slažem. Nemam dojam da uprava tako razmišlja, budući da je lajtmotiv čitavo vrijeme rezanje troškova.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    ma kakav Terzic i Kek, to su sve mokri snovi i svi znamo da se nece desit.
  • Neron53
    589

    Koliko nam ono svaki bod donosi?
    I puno skuplji treneri se isplate dofurati jer ce realno znaciti osvajanje nekoliko bodova vise
  • tp1997
    262
    Opet velim, slažem se.

    Ali da se u upravi tako razmišlja(lo), ne bi bio problem iskeširati preko 2 mil. eura za ozbiljnije pojačanje. Je li taj pristup ispravan, pokazat će se, ali ne očekujem da ćemo baš odriješiti kesu za trenera.
  • Chempers
    115


    Nekako mi vuče na ovo drugo, a čak i to bi bila neka "pozitiva" samo da se ovaj makne.

    Kad već nisu htjeli odriješiti kesu ovo ljeto onda je krajnje vrijeme da to naprave sad s trenerom. Sigurno možemo do nekih bodova, ne znam koliko ali kvalitetan trener bi se sigurno sam isplatio u ovim preostalim utakmicama.
  • Neron53
    589

    Alternativa je iskesirati znatno vecu cifru za nekoliko igraca. Racunica je jasna.....(ne Dean :) )
  • Zagreb1992
    1.7k
    Što se tiče Bjelice treba znati da on i dalje ima ugovor sa Unionom ..Treba vidjeti hoće se on uopće odreći te love od Švaba koje prima
  • Daliban
    1.6k
    Kažu kod Denisa da nas je Bišćan odbio, a u igri su Bjelica, Jovičević i Sopić.
  • Chempers
    115


    Ako je ovo istina

    Suludo da su ga uopće zvali i hvala mu što je odbio

    Suludo da bilo tko osim Bjelice bude novi trener.
  • don
    5.5k
    Što se tiče Bjelice treba znati da on i dalje ima ugovor sa UnionomZagreb1992

    mislim da nema nego ga Union samo još plaća
  • tp1997
    262
    Naravno da su ga zvali, kad ga Zeko obožava.

    A s navedenim se slažem, nikakav Jovićević, nikakav Sopić.

    Vrijeme je za trenera koji se neće učiti na Dinamu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.