• Fanboy
    2.7k
    Ne znam kako sebe itko može nazvati navijačem bilo kojeg kluba da može izjaviti da 9 primljenih golova u mreži svog kluba nije blamaža i da ga to ne boli...

    To je kao da kažeš da znaš da ti žena/cura se viđa sa drugim momcima i da ti to ne smeta, da pače pričaš prijateljima o tome...

    To nije navijač kluba, niti se ta osoba može nazvati navijačem.
  • Majki2111
    3.3k
    Prije tekme sam ga kupio, al to ti je to. Drugačiji smo.

    Ja sam jučer podemonio ko ne znam kada na 3-2. Nikad takav nisam bio. I to na navijanju. Nego nakon gola. Ja ne znmak j je ušlo u mene da sam se derao. Adrenalin radi čuda.
  • Paggini
    22.2k
    To je kao da kažeš da znaš da ti žena/cura se viđa sa drugim momcima i da ti to ne smeta, da pače pričaš prijateljima o tomeFanboy

    Treba curi dati kontinuitet veze, dva prijelazna roka (ljetovanje i zimovanje), možda prestane fafat pimpeke
  • Majki2111
    3.3k
    Drugačije doživljavamo stvari. Normalno je to sve dečki.
  • Zvone92
    61


    A tko je napisao da nije blamaža? Citiraj
  • Orc123
    8.2k
    u prijevodu, slobodno ali ako kaze da je tvoj najveci :rofl:
  • Fanboy
    2.7k
    Imaš na prethodnoj stranici...
  • Marley
    1.8k
    kako nije, u ovih godinu dana Nevistic je napredovao itekako, samo zasigurno ne Jakirovom zaslugom :grimace:
  • Crle
    540
    Jedina normalna utakmica protiv "boljih protivnika" u hnl-u je prvo poluvrijeme na poljudu u kupu. Ostale sve smo dobrim dijelom utakmica bili baš izgubljeni. Ne da nema pomaka nego ide na gore. A i ne vidim samokritiku da krene nešto mijenjati.
  • Ivdzo11
    4.3k
    Evo javljanje uzivo s Maksimira na RTL-u... Nista posebno
  • Orc123
    8.2k
    Na hrt kazu da je sutra sastanak i fa su male sanse da ostane Jakir...daj Boze!
  • Kruno
    358
    Ajd sad opet sutra iscekivanje.
  • diebalo77
    212
    Možda u ponoć bude bjeli dim
  • Keyser Soze
    10.2k
    Bilo je na novoj tv, a gost ni više ni manje nego Jerko Leko.
  • Jurki
    12k
    i brutalna pojacanja u vidu skupih cipelica koje onda obuva na krivu nogu.
    Haljinice koje joj se dopadnu i javno govori kak su dobre.. a onda ih strpa na kraj ormara/klupe.
    I na to sve nema srama doci po dzeparac i nema mrvu samokritike.
    A mi moramo trpjeti šamare u javnosti i histericno prebacivanje krivnje na nekog/nesto drugo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.