• Brusa
    1.5k
    apsolutno ništa. Jer jučer smo izgledali kao da nemamo trenera. A možda i bolje da ga nismo imali jer bi se bar spasili sramote one kad je govorio Kompanyu da nas nisu trebali tako nakit nego malo stati na loptu.
  • Zagi
    7.6k
    moj stav je samo da klubu ne treba destabilizacijaZvone92
    Ovaj rezultat je destabilizirao klub.
    Hitno moramo u novom smjeru, makar i prividno.
  • Zvone92
    28
    Zaboravlja se malo sta je prije toga bilo. Smatrate li ulazak u Ligu prvaka kao jedina ekipa bez primljenog gola u Playoffu protiv momčadi koja je 3 mjeseca prije Leverkuzena kidala i donošenje klubu 35+ mil destabilizacija? Dajte budite realniji malo, igrajte Football Manager i necete cijeli hnl 3:0 i više dobit.. doc ce utakmica i ovakvih i onakvih..
  • Paggini
    19.6k


    Pa sta ti onda podrazumijevas pod destabilizacijom kluba? Raspad upravljanja, financija, cega?

    Ako pod destabilizacijom podrazumijevas potencijalni rizik kod kratkorocnih rezultata usred promjene trenera, tu krizu već imamo, a 9-2 je kataklizmično loše
  • ruicosta
    120


    A jel ti zaboravljas da je upravo ta ekipa trebala zabiti 5 komada na maksimiru ali im nije uslo? U prilike su ulazili kao dino drpic u nives celzijus ali nisu mogli zabiti
  • Dr Hofmann
    833
    Zato sam doista otvorenog uma i srca postavio to pitanje. Stvarno želim pokušati vidjeti stvari iz te perspektive. Na koji način će se klub destabilizirati ako mu damo otkaz, sad ustvari se kao član kluba brinem zašto bi netko smatrao da bi to dovelo do destabilizacije...
  • Zvone92
    28


    Destabilizacija je po meni histericno mjenjanje trenera nakon 3 slabija rezultata i sranje po svemu sto je do sad bilo uspjesno i funkcioniralo, prije 3 tjedna je bila tišina tu, ovaj klub je institucija, ovo jučer je blamaža ja se slažem, ali oćete pamtiti tu blamažu ako Dinamo izvuče 5-6-7 bodova ove sezone u LP? Koja su očekivanja Vas ljudi tu? Prvenstvo bez primljenog gola i prolaz u završnicu Lige prvaka? Oce smetat ljudima X sa Monacom, a Monaco je klub koji je vrijedniji barem 50mil eura od Dinama? Ne razumijem, jesmo stepenica ispod prosle sezone? ponavljam, blamaža je 9:2, ali ljudi, Dinamo je 4 ili 5 odozada po vrijednosti ekipe u ovoj Ligi Prvaka, totalni smo autsajder i SVAKI JEBENI BOD je plus.. A siguran sam da ce Dinamo biti konkurentan i da cemo preskociti dramu od prosle godine u HNL-u..
  • Brusa
    1.5k
    , ovo jučer je blamaža ja se slažem, ali oćete pamtiti tu blamažu ako Dinamo izvuče 5-6-7 bodova ove sezone u LP?Zvone92

    Pamtiti će se zauvijek. Nažalost.
  • MarK
    621
    ako on ostane prijeti realna opasnost da Arsenal izjednači ili sruši rekord od sinoć. Da je neki Englez trener poslao bi šareni sastav i prošli bi bolje, Arteta to neće napraviti. Ovo je već sramota, strah me i misliti o tom scenariju.
  • NajvećiFan-TakuraKaneka
    58
    Ko god bio na klupi, pa i nitko, jedino nas Bayern i City mogu ovako razvaliti. Drugi nitko, tako da se ne nadaj.
  • vjeko1701
    7.9k
    ali oćete pamtiti tu blamažu ako Dinamo izvuče 5-6-7 bodova ove sezone u LP?Zvone92

    Da. Pamtit ću ju još godinama kao kaj još uvijek pamtim sve prethodne (koje su bile manje od ove)
  • Paggini
    19.6k
    Koja su očekivanja Vas ljudi tu?Zvone92

    Da pobijedimo Rijeku koju demolira jebena Olimpija, da pobijedimo Hajduk koji je u potpunom raspadu i da ne dobijemo 9, a umalo i 12, 13 golova od Bayerna.

    Uz to, da igramo napadački nogomet s pojedincima koji su sposobni to igrati.

    Rekao bi čovjek realna očekivanja.

    totalni smo autsajder i SVAKI JEBENI BOD je plus.Zvone92

    Aha, nije Jakir loš, nego smo mi kao klub u potpunom kurcu....
  • Oluja
    4.3k
    sto je to funkcioniralo? Promjene sustava svako malo i rotiranje pozicija? Mucenje s raspalim Osijekom ili remi s jos raspadnutijom Rijekom? Poraz od raspalog hajduka kojemu nismo ozbiljno zapucali na gol? Najveca blamaza u povijesti kluba i plakanje na kraju da nas nisu bas trebali toliko natamburati?
  • Zagi
    7.6k
    Nažalost, sjetiti ćemo se ove blamaže svaki put kada vidimo Obitelj Kremenko na TVu.

    Pasm, briljantno. Cijela Bundesliga vjerojatno ima traume kada dođe vrijeme crtića za djecu...
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Nije mi jasno kako neki sazivaju na strepljenje ,nalaze se razlozi ,ooravdanja. Pa ljudi jesteli svjesni da je lik srusio rekord mulige prvaka. Da smo najgora momcad od njenog postojanja. Da idemo do finala ,i dalje cemo biti momcad koja je oborila rekorda . Pod jakirom. I predmet sprdnje smo postali sto ce pratiti i nas i nase djecu,unuke. I taj lik jos je trener Dinama. A i momcad i svi koji su igrali i ucestvovali u ovoj blamazi neka se upitaju sljedeci puk kad budu trazili povisicu. Svima bi im smanjio placu. Bas svima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.